Syntéza metamfetamínu z P2P redukciou NaBH4. Stredne veľký rozsah.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Po mnohých testoch s použitím metylamínu HCL na základe tejto metódy sa s vami podelím o najlepší spôsob, ktorý som našiel na získanie metamfetamínovej frebazy vo veľkom rozsahu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrov metanolu
  • 1183 gr Methylamine HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezvodý síran sodný
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilovanej vody
  • 7 litrov DCM

- Naplňte reaktor 14 l metanolu
- Za miešania rozpustite metylamín HCL
- Nastavte teplotu reaktora na 0 C (nie teplotu zmesi) a pridajte NaOH, teplota sa zvýši
- Keď sa teplota vráti na 20 C, pridajte P2P, teplota sa zvýši a miešajte počas 45 minút až 1 hodiny
- Pridajte 252 g bezvodého síranu sodného
- Keď teplota zmesi dosiahne 8C, začnite po častiach pridávať NaBH4, pričom teplota nesmie prekročiť 20C
- Keď sa pridá všetok NaBH4, nechajte zmes miešať pri teplote 20C počas približne 2 hodín, kým zmes neprestane bublať
- Pridajte vodu a pokračujte v miešaní počas 5 minút
- Pridajte DCM a miešajte počas 10 minút
- Prestaňte miešať a nechajte vrstvy oddeliť
- Ponechajte si spodnú vrstvu a hornú zlikvidujte (nie je výhodné extrahovať túto vodnú fázu)
- Do zachovanej vrstvy pridajte 200 g bezvodého síranu sodného a premiešajte ju
- Prefiltrujte ju v Buchnerovom lieviku
- Odparte DCM
- Získaná čistá a zapáchajúca freebáza metamfetamínu

;-)
 
View previous replies…

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
V skutočnosti mám roztok metylamínu a vody. Ako odstrániť vodu? Myslím, že voda je pri tejto reakcii nebezpečná
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Z chemického hľadiska je metamfetamín metamfetamínom. Bez ohľadu na to, akým spôsobom sa získava, či borohydridom alebo hydrogenáciou atď.
Ale ak mám byť úprimný, metamfetamín NaBH4 je veľmi horší z hľadiska času pôsobenia a kvality.
Možno minimálne nečistoty, ktoré zostávajú pri iných spôsoboch výroby a dodávajú produktu špecifický účinok.
V prípade borohydridu je čas účinku až 16-18 hodín a veľké dávky racemického produktu.
Myslím, že ľudia, ktorí syntetizovali metamfetamín s borohydridom, by so mnou súhlasili.
Napríklad metamfetamín získaný leukartovou metódou a rozdelený na izoméry je účinný takmer 2 dni.
Získaný metamfetamín prostredníctvom borohydridu sodného a rozdelený na izoméry pôsobí len 16 hodín a vyššie dávkovanie.
Neprítomnosť nečistôt v báze zaručuje frakčná destilácia a rozdelenie na izoméry.
Samozrejme, znie to veľmi zvláštne, pretože z chemického hľadiska je metamfetamín metamfetamínom, ale ako ukazuje prax, nie je to tak.
Na príklade Viagry vám môžem povedať, že fizer je pri výrobe sildenefilu jedinečný, a ak ho porovnáte s generikami, ktoré majú podobné množstvo účinnej látky, pocítite rozdiel.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vážení kolegovia.
Dočítal som sa, že niektorí z vás čistia metamfetamín freebase destiláciou s vodnou parou.
Nemám dostatočne účinné vákuové čerpadlo, aby som udržal teplotu varu vody pod 60 stupňov C, takže ma napadlo, že ju môžem namiesto toho niekoľkokrát premyť destilovanou vodou.
Na moje prekvapenie... prvý pokus o premytie vytvoril emulziu, ktorá sa nechcela rozbiť.
Nakoniec som pridal dostatočné množstvo NaCl, aby som vytvoril nasýtený roztok a vynútil oddelenie a podarilo sa mi obnoviť voľnú bázu...
...v každom prípade...
Môže mi niekto vysvetliť, ako môže destilácia s vodnou parou umožniť získať oddelené vrstvy freebázy a vody a zmiešaním s vodou mi vznikne len nerozbitná emulzia?
Jednoducho to nechápem. Aký je v tom rozdiel??
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ako príklad použite rozpúšťadlo na extrakciu, dichlórmetán.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vidím, že som urobil zlý predpoklad, keď som si myslel, že voľná báza destilovaná parou sa oddelí od samotnej vody :-/
Solanku, ktorá mi zostala, som spojil s NaOH z reakčného extraktu slivovice a extrahoval som ju IPA, čím som získal trochu viac freebázy.
Myslím, že mizivé množstvo, ale ako povedal Albert Hoffman (začínajúci svoju prácu v Sandozu), musíme sa naučiť pracovať s malým množstvom chemikálií ;-)

Ďakujem za rýchlu radu :)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
alkohol odčerpáva vodu, lepšie je použiť dcm a pred destiláciou použiť MgSO4 alebo Na2SO4 ako suché rozpúšťadlo
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Potrebujem pomoc Urobil som reakciu jeden pekný kúpeľ od začiatku teplota nešla nad.5Celcius len pri jednom pridaní nabr to vzalo teplotu na 40cekcius na 40secinds potom to išlo dole na 3 stupne ďalšie pridanie to už nikdy nezvýšilo teplotu ako som sa uistil, že som nepridal toľko ako pri prvom pridaní keď U dud urobiť to prvé pridanie to malo skutočné mačky zápach po tom druhom pridaní žiadny zápach som postupoval podľa knihy, niečo som urobil, pretože som mal vrstvu v DCM, ale keď som išiel pokračovať s vínnou vínou, l meth bol zásoba na vínanu kúpiť kvapalinu, ktorá mala mať g meth nemal nič
Tiež s P2P som urobil 20, soľný roztok na zvýšenie oh, ktorý di nič m na pH saturd na 2,5
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
v závislosti od rozsahu nemusí byť pekný kúpeľ potrebný od samého začiatku, majte ho pripravený a použite ho podľa potreby (ak), ale pokiaľ je vaša pena v banke, nechajte reakciu prebiehať bez dodatočného chladenia
pokiaľ ide o váš kyslý p2p, môžete skúsiť premývanie hydrogénuhličitanovým roztokom alebo destiláciu ketónu parou
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Urobil som oboje nič sa zmenilo pH ketónu som urobil vonkajšiu destiláciu parou ak spôsob, akým robím svoj met teraz som zistil, že musíte pridať vodu do fliaš pištoľ cez koľko vody di som pridal do fliaš s v rámci 100g p2p
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Predpokladám, že ide o dvojstupňovú reakciu, vznik imínu a potom vznik amínu. Existuje dobrá indikácia tvorby imínu, len aby sme vedeli, že reakcia funguje na účely riešenia problémov? A existuje aj pre amín?
 
  • Like
Reactions: T 3

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Urobil som vnútornú destiláciu parou produkt sa zmenil z oranžovohnedej farby na peknú žltú farbu a pH sa zvýšilo na pH 5, môžem to použiť ad je, alebo musím zvýšiť pH na 7, pretože chcem reakciu zopakovať, aby vznikol produkt
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Urobil reakciu všetko prebehlo v poriadku pracoval som na tom, že som si pri prvom pokuse zle nastavil pomery pre borohydrid sodný a usmažil som sa na prd
Tentoraz mačky piss FB tiež nemusíte používať toľko vody, ako sa uvádza masívne nadmerné zabíjanie som znížil vodu kúpiť štvrtinu a stále . Produkt vyšiel v poriadku len robím EU rozlíšenie teraz uvidíme ako to dopadne btc vďaka za vaše vedomosti a zdieľanie pomocou pseudo na výrobu meth alebo ppa na výrobu 4 metylaminorex v mojej minulosti to bmk p2p je pre mňa úplne nový svet a vaše informácie ktoré fungujú som veľmi vďačný za
Všetci členovia ak potrebujete zdroj na získanie všetkých bmk metylamínu a borohydridu sodného od 1 kg do 1 tony 100% dostanete svoj produkt nezáleží na tom, kde ste na svete kontaktujte ma
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking byť tichý úprimný a Frank tu majú nejaký, ak ste skúsili produkt, ktorý robí silu múdry iits fucken hovno yrs robíte produkt, ale to nič nerobí nielen ja 4 ďalší ľudia povedali to isté po výrobe produktu za posledných 20 rokov idem vám všetkým povedať rovno, ak vaša reakcia nemá v sebe kov, neobťažujte sa, sú to kovy, ktoré dávajú výrobku silu noha lítium mrcha jód hypofos/rp p2p hliník amalgám vaša reakcia musí byť jedna z nich, inak len strácate čas úsilie a peniaze na výrobu sračiek
Nemám ísť na nikoho len konštatujem fakty vďaka btc bioss pokračujte v dobrej práci budem sa snažiť nájsť inú vašu metódu ktorá má v sebe kov aby som tento p2p nehodil do záchoda všetky tieto metódy bez kovu sú na ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
TO JE TENTO SÚČASNÝ PRE mdma POUŽÍVAJÚCE NaBH4? menej účinný? prečo, do prdele?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Je nemožné o niečom diskutovať, keď hlavnou vecou sú "fakty" založené na osobných pocitoch bez akýchkoľvek chemických alebo vedeckých argumentov.
Je veľmi jednoduché pochopiť, že čistý MDMA je čistý MDMA a čistý D-Meth je čistý D-meth, ak získate čistý produkt, je to jedinečná zlúčenina s jedinečnou štruktúrou molekuly.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Ak máte tieto čisté a izolované molekuly, bez ohľadu na to, akú cestu ste použili s kovom, bez kovu, dokonca aj s magickými technikami... nebude žiadny rozdiel, mali by byť úplne rovnaké.
O sile by sa mohli zmeniť len nečistoty (koncentrácia čistého produktu nie je dostatočne izolovaná) alebo oddelenie enantiomérov (v takom prípade nebude presná molekula na obrázku)
Môžem vám dať do rúk 10 vzoriek čistého produktu získaného rôznymi cestami a nikdy sa nedozviete, aká cesta bola použitá na každej z nich, nebude to rozlíšiteľné.

Jednoduchý príklad čistá technicky destilovaná H2O je čistá H2O, nepoznáte techniku použitú na jej získanie, máte len H2O.

Týmto nechcem meniť váš názor alebo vaše pocity pri používaní výrobku, len vysvetľujem kontrastné a reálne fakty, ktoré by sa dali ukázať komukoľvek kdekoľvek s rovnakým výsledkom.

Vďaka.
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ďakujem, ale ako povedala Hanka, takto vyrobený výrobok je slabší, vaše vždy redávkovanie
I
Vždy som vyrobil produkt z pseudo alebo efedrínu a vždy je kvalitný nikoho nezatracujem a vážim si to, čo pre nás všetkých robíte svojou syntézou a informáciami
Robili sme tento synth 4tines aby sme sa uistili že tam nie je chyba a zakaždým prišiel rovnaký výsledok robí to oveľa slabší produkt nielen ja. 5 ľudí testovalo produkt a povedali to isté
Áno, robí výrobok bezpochyby, pokiaľ ide o silu a kvalitu, nebolo to tam
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Keby som tento produkt predával v našej krajine, niekto by ma zastrelil, je dobrý len pre frézy namiesto použitia n -iso, už sme robili testy. s pervitínom vyrobeným z pseudo a tohto produktu zmiešaného a rexalovaného je to ,700 dolárov za kilo lacnejšie ako nákup n-iso
Ja svoj produkt neriešim, ale dal som svojmu kamarátovi trochu tohto produktu, ktorý ho zmiešal so svojím pseudo produktom a rekryštalizoval ho
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Urobil som met odu na borohydrid sodný, pri separácii s kyselinou d-vinnou v etylalkohole nevznikli žiadne problémy. D-izomér vykryštalizoval, L-izomér zostal vo forme hustého oleja po destilácii alkoholu. Bohužiaľ, uhol otáčania som nemeral.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Mohli by ste mi, prosím, povedať kroky kyseliny jódovej v efedríne?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Aby sa syntéze MDMA stalo niečo podobné?
Vychádzajúc z glycidátu PMK a redukcie pomocou NaBH4 možno vyrobiť lees silný MDMA?
Začať od piperonalu a redukovať amalgámom bude lepšie alebo začať od PMK glycidátu a redukovať amalgámom?
Prosím, chcem si vyrobiť najlepší produkt pre seba... už ma nebaví kupovať sračky na konzumáciu. yeasr ago... there was a really nice MD stuff... now is shitty shitty
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Napodiv s MDMA je to úplne naopak, zo všetkých syntéz MDMA, ktoré som robil, redukcia NaBH4 dáva silnejší produkt.
Neviem vysvetliť prečo, pretože to presne neviem, ale som si prakticky istý, že všetko je o rozlíšení enantiomérov, v tomto prípade je MDMA úplne racemický, žiadne rozlíšenie sa neuplatňuje. Zdá sa (nie som si istý, len na základe skúseností), že NaBH4 je dobrá na získanie dobrých racemických produktov, ale nie je dobrou cestou, ak je neskôr potrebné vykonať rozlíšenie, ako napríklad pri pervitíne.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Môžete urobiť presne ten istý proces, keď nahradíte NaBH4 hliníkovým amalgámom ako reduktorom, ale zvyšok je rovnaký.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Čo možno použiť namiesto DCM?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
xylén, toluén, whitespirt, petér, dietyléter, freón, propán, benzén, benzín z pumpy, tekutina do zapaľovačov zippo dostať kreatívny ni-
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Existuje nejaký konkrétny dôvod, prečo bol DCM uvedený ako rozpúšťadlo, ktoré sa má použiť? získam menší výťažok, ak použijem alternatívu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie, s najväčšou pravdepodobnosťou nie, DCM sa odparuje pekelne rýchlo, preto ho niektorí chemici uprednostňujú ako extrakčné rozpúšťadlo.
 
Top