Syntéza metamfetamínu z P2P prostredníctvom hliníkového amalgámu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, áno
Musíte získať bezmetylamínovú bázu. Chlorovodíková soľ nebude fungovať.
 

bndr

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Metylamín freebase je plyn, v tomto postupe používa metylamín HCL, hydroxid sodný ho freebasuje, keď sa pridáva do reakcie. Takže áno, metylamín HCL sa môže použiť. To je všetko, čo som kedy použil....
 

WilliamK

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nepoužívame čistý metylamín, ale 25 % roztok, ktorý je rozpustený vo vode.
V tejto forme je to zabudnutá kvapalina
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
7. Voľná báza metamfetamínu sa rozpustí v x3 objemoch suchého acetónu.


Môže sa acetón nahradiť etanolom alebo metanolom alebo dcm?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Acetón sa dôrazne odporúča na účely zrážania
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
3. Reakčná zmes sa naleje do kadičky s ľadovou vodou (1:1 v/v) cez sitkový filter (aby sa zbavila pevného Al/Hg), banka sa musí vypláchnuť od zvyškov reakčnej zmesi do kadičky. Reakčná zmes v kadičke sa alkalizuje vodným roztokom hydroxidu draselného (120 g KOH v 250 ml H2O).
4. Potom sa roztok extrahuje dietyléterom (alebo petroléterom) 750 ml.

3) Hydroxid draselný možno nahradiť NaOH?
4) éter možno nahradiť dcm? Alebo?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Dobrý deň! Áno a áno. Môžete.
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Pre bezpečnosť niečo, čo je najviac potrebné!
Chlorid ortuťnatý, ako bezpečné je jeho použitie v tejto syntéze, tiež práca s veľkým množstvom
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Budete z nej zomierať. Mal som pomerne ťažkú intoxikáciu ortuťou, takým zlým spôsobom mi to zmenilo videnie, a keď som si 2 dni oddýchol, tak to zmizlo na základnú úroveň, ale akonáhle som opäť pracoval s ortuťou, dosť skoro (hodiny) mi bolo videnie opäť v prdeli.

Aj moja pamäť má z toho trvalé poškodenie.


Problém je s ľuďmi, ktorí s tým nastavujú reakciu, pravdepodobne nevedia, ako sa ortuti v konečnom produkte sám zbaviť.

Dôrazne neodporúčam žiadnemu orgánu používať túto syntézu, ak sa to učíte. a robiť len s vákuovou destiláciou vášho konečného produktu. Najskôr poznajte iné metódy.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Je užitočné v tejto fáze pred sušením premyť extrakt destilovanou vodou, aby sme sa zbavili anz prípadnej Hg soli, alebo je to zbytočné vzhľadom na destiláciu v ďalšom kroku?
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Je táto syntéza možná biela špinavá bmk alebo musí byť vákuovo destilovaná bmk
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Môže byť špinavý BMK po tavení, len sa uistite, že je neutralizovaný z kyseliny silným lúhom. Pri tejto syntéze nemusíte používať BMK bez vody.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ďalšia vec, ktorú všetci vynechali, že nebudete mať úlomky, musíte urobiť rozlíšenie na vákuovo destilovanú freebázu tritate s kyselinou hcl a urobiť acetón v mrazničke, aby ste získali úlomky, inak dostanete prášok, ak to neurobíte
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Taktiež po pridaní naoh by mala voľná báza prísť na vrch reakčnej zmesi, prečo ju musíte extrahovať, stačí ju dať do separačného lievika a vodu neskôr odčerpať z vrchnej vrstvy oleja
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Môžete jednoducho rozpustiť metylamín v metanole a potom pridať naoh, aby ste vytvorili voľnú bázu metylamínu
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Aj pri alkalizácii môžem len dať rx zmes z kadičky do rb banky a.dry Naoh potom externá destilácia parou a a oddeliť žieravú vodu a meth freebase v sep lieviku fb by mala byť čistá z externej destilácie parou potom urobiť rozlíšenie na získanie dmeth
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
500 Gms hliníkový kovový prášok bez povrchovej úpravy 100% stupeň 420A jemný prášok DOPRAVA ZADARMO
Je bez povlaku.a to je to, čo robí ortuť odstraňuje povlak
Môžem to použiť namiesto fólie a chloridu ortuťnatého
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28

Je mi ľúto, ale nemyslím si, že by to fungovalo z niekoľkých dôvodov. Hg neuľahčuje redukciu tým, že strháva oxid hlinitý (hoci v procese ničí povlak, keď sa dostane do kontaktu s hliníkom aj na tom najmenšom mieste). K redukcii dochádza, pretože Hg je elektropozitívnejší, čo znamená, že po kontakte s Al Hg vysaje elektróny z hliníka, čo vedie k oxidácii Al na Al(OH)3 (kal, ktorý vidíte v reakcii). Vytvára mostík pre prenos elektrónov z hliníka na váš produkt, ktorý je redukovaný (dostáva elektróny).

Ak by neexistoval Hg, hliník by sa veľmi búrlivým spôsobom sám zničil a v okamihu by vzniklo obrovské množstvo H2. Mimochodom, toto by sa stalo kedykoľvek, ak by neexistovala ochranná vrstva Al2O3, pretože Al je veľmi reaktívny a vrstva oxidu je jediným dôvodom, prečo Al môže existovať na vzduchu.

Al prášok by mal ochrannú vrstvu (oxid hlinitý - Al2O3) aj na malých častiach Al. Problémom práškového Al je, že reakcia by prebiehala príliš rýchlo, nemohli by ste ju kontrolovať. Dokonca aj keď je vaša fólia príliš tenká, je dosť problematické, ak nie nemožné zabrániť tomu, aby sa hliník spotreboval skôr, ako sa váš výrobok zmenší. Predstavte si to v prípade práškovej formy, ktorá by sa takmer okamžite rozpadla.
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
HCl nenahradí dusičnan Hg, pretože dusičnan je silnejší ako HCl. Ak som vás správne pochopil :). Buď musíte kovovú ortuť zreagovať s kyselinou dusičnou, aby ste získali dusičnan, a použiť ho tak, ako je, alebo získať dusičnan, potom ho bazifikovať s NaOH, aby ste získali oxid ortuťnatý (zrazeniny), a potom zreagovať oxid s HCl. Ďalšou možnosťou, ktorú som použil, je vyrobiť octan Hg (Hg+kyselina octová+H2O2) -> biela zrazenina, potom pridať HCl, kým zrazenina nezmizne, a túto polievku použiť na amalgamáciu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ortuť + zriedená kyselina dusičná, ako vzniká HCl a dusičnanovou soľou (BUDETE mať nejakú kyselinu dusičnú kvôli disociácii a rovnováhe a takýmto blbostiam) -> dusičnan ortuťnatý(I). Reakcia dusičnanu ortuťnatého s HCl je jedným z bežných spôsobov, ako získať HgCl2.

Dôkaz je nakoniec vždy v pudingu: Len to skúste. Funguje to.

Vtedy pred 20 rokmi, keď s tým Polverone prišiel na sciencemadness.org, sa trochu škriabalo v hlave, ale keďže to pred uverejnením skutočne vyskúšal a nikto o tom nepochyboval, nuž, je známy a uznávaný a patrí mu nástenka ;)....
.... časom túto metódu použili hromady ľudí, aj ja ju často odporúčam, keďže bola zverejnená pred viac ako 20 rokmi a nikto mi za celý ten čas neprišiel odtrhnúť hlavu....

všetko v poriadku, žiadne starosti
/ORG
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Tento zápis je úplný chaos. Ak sa ho budete držať v takej podobe, získate 10 % jedu. Alebo môže byť aj menej.

1. Hliníkový amalgám sa musí pripraviť vopred, je to dôležitý krok
2. Pridajte svoj p2p, metylamín do amalgámu spolu s izopropanolom
3. Udržujte reakčnú teplotu <30 stupňov
4. So 40 g p2p a 40 g hliníkového FOILu získate 100 % útek :).
5. Pred filtrovaním Al/Hg kalu pridajte NaOH/KOH, uľahčí to proces filtrovania a zničí zvyšný Al
6. A tak ďalej...
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Predtým som robil na 200l sudoch, 100l sudy sú tiež v poriadku, a robil som reakciu v jednom hrnci.

350-400 gramov ortuti na 10L b (400 gramov je naozaj veľa agresívne), 15L metylamínu 40% a potom ako 30L metanolu.
Fóliou si nie som istý, mal som nakoniec urobené tak 2/3 plného vedra s poškriabanou/poškodenou fóliou (bez guličiek), takže to bola tá váha.

Nakoniec to bolo príliš veľa fólie.
Výťažok: 12 l pri PH 12.

Vtedy s metylamínom, každý vie, že sú na to lepšie alternatívy pri práci, napr. s Al/Hg
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Ťažko uveriť :). pri 40g zaťažení je veľmi exotermický, takže musíte chladiť RM, inak vám všetok metylamín jednoducho unikne. Netuším, čo sa stane, keď máte kilogramy hliníkovej fólie. Ak použijete hliníkové guľôčky, je to o niečo menej exotermické
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Refluxná teplota je teplota varu, ktorá závisí od bodu varu zmesi, čo znamená, že pri veľkom množstve metylamínu to bude približne 45 až 50 °C, pretože vtedy azeotrop voda/alkohol/metylamín vrie. Bez tlakovej nádoby sa nedá zohriať viac. Problémom je unikajúci metylamín, už som povedal, ako tento problém vyriešiť zachytením a opätovným použitím MeNH2, ktorý sa vyvarí. Pri nižších teplotách budete mať stále straty MeNH2, ale reakcia bude trvať večnosť a deň, dva alebo päť.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Takže aké odporúčate pomery a tak ďalej, aby sa syntéza vykonala za 8 h, hovorí sa tu o 2on s pomermi, ktoré sú tu uvedené, je skôr refluxovať to 8 h, aby sa práca vykonala správne
 
Top