Syntéza metamfetamínu z P2P prostredníctvom hliníkového amalgámu

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Keď sa acetón nakvapká, má biely farebný obláčik vyjsť? Ako prášok.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Prečo sa moje veci stávajú soľou? Môže rekryštalizovať hornina?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Postup vykonaný dvakrát, prvýkrát nefungoval (domnievam sa, že z nepodareného hliníkového amalgámu)
Druhý postup použil nasledujúci postup:

1. 10 g fólie, narezanej na rozmery 3x3 cm, sa amalgamovalo v roztoku 200 mg chloridu ortuťnatého v 400 ml teplej vody, kým sa roztok nezačal zafarbovať a na povrchu sa nevytvorili bublinky.
2. Voda sa dekantovala a hliníkový amalgám sa dvakrát premyl 250 ml studenej vody.
3. K hliníkovému amalgámu sa rýchlo pridalo: 43 ml 40 % vodného roztoku metylamínu, 100 ml IPA, 13,4 ml P2P, potom ďalších 100 ml IPA.
4. Do hliníkových kúskov sa pichalo tyčinkou tak, aby zostali pod hladinou kvapaliny. Rýchlo sa vytvorili bublinky a teplota stúpla. Flakón bol ponorený do studeného vodného kúpeľa, keď teplota dosiahla viac ako 50 C
5. Po 2 hodinách sa väčšina hliníka spotrebovala a za miešania sa pridalo 20 ml 25 % roztoku hydroxidu sodného, pričom sa dbalo na to, aby teplota neprekročila 50 C, a po 3 hodinách sa pridalo ďalších 20 ml 25 % roztoku hydroxidu sodného (5 g hydroxidu sodného v 20 ml vody).
6. Reakcia sa miešala cez noc pri izbovej teplote, potom sa nechala usadiť
7. Číra vrstva sa dekantovala a uložila, potom sa k sivému kalu pridalo 100 ml IPA, potom sa miešalo ďalšiu hodinu a po usadení častíc sa vrstva IPA dekantovala. Hliníkový kal sa potom vákuovo prefiltroval a premyl 2x 50 ml metanolu, potom sa všetky dekantácie a filtrát uložili
8. Premyte 75 ml soľného roztoku (25 % roztok chloridu sodného vo vode), potom vysušte síranom sodným za magnetického miešania počas 15 minút, potom prefiltrujte
9. Zahrejte roztok na 110 C, aby sa odstránili všetky rozpúšťadlá
10. Do mety voľnej bázy pridajte 150 ml etanolu, potom pridajte HCl v roztoku IPA, kým sa nezvýši ph 6.
11. Kryštály prefiltrujte


Z postupu sme získali kryštály, trochu horké, slané kryštály.
Teplota topenia kryštálu je veľmi vysoká, po zahriatí by sa nekotúľal po fólii, hoci insuflácia aj orálne sú vysoko psychoaktívne s dobrou spätnou väzbou.
Budeme robiť extrakciu A/B na kryštáloch, aby sme zistili, či môžeme vyradiť to, čo spôsobuje, že má vysoký bod topenia

5qwMbvjhVm


W5oTLQxCDp



Biele kryštály, ktoré boli filtrované a sušené:

9FfQP8nTBU


Po rekryštalizácii v jednom rozpúšťadle:

EjITmWi5cx


Má niekto názor na to, čo spôsobilo, že kryštál má vysoký bod topenia?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Táto metóda je dobrá?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Chlapci, máte také pekné drahé vybavenie, prečo si, do riti, nepožičiate poriadne Al-granuly, ale používate zasranú fóliu? Môj Al/Hgs nikdy nefungoval dobre, kým som nezačal používať granule, ale potom ako na potvoru! Ten materiál je lacný a neohľaduplný. Nepoužívajte fóliu. Ak naozaj chcete, skúste to neskôr s fóliou, ale ak máte dobré miešadlo ako vy - fólia má nulový zmysel, ale všetko poserie. Ak nemáte dobré miešadlo, dobre, je to výhovorka, ale nie, radšej nie. Nehovorím to len ja, prezrite si staré nástenky, na konci vám všetci hovoria, aby ste používali "dobrý Al", a to znamená NIE FÓLIU.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Určite sa bude s hliníkovými sústruhmi pokračovať ďalej, potvrdil test fólie s metoxidom hlinitým.
 

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ahoj org, akú veľkosť granúl odporúčate? mám 0,6-1,2 mm sú tieto granule dobré?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Iste. Pokiaľ je jeho čistota vysoká, povedzme 99,999... alebo lepšia. Moje granule majú veľkosť od 0,5 do 2 mm a 99,99999 % Al. Taktiež je jedno, či sférické alebo hrubé, hrubé potrebujú o niečo menej času pre väčší povrch. Alebo Al hobliny, čo je viac-menej len to, čo dostanete pri vŕtaní dier do kovu, myslím odpad.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Použitie hrubšej fólie na 10 l a viac šarže, najmä na tlakovú nádobu, funguje perfektne.
1 bar 10 temp vyšší, navrhnite nitro namiesto metylamínu, ale nezabudnite ho vymyť nasýteným NaCL a jedlou sódou, ak sa do meta/nitro rozpúšťadla pridá lúh, ušetrí vám destiláciu, ak použijete hexán.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prosím, ako overím, či je toto rozpúšťadlo P2P, prosím, môžu mi tu pomôcť priatelia
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Aké rozpúšťadlo? Naposledy som videl P2P predávať ako súčasť zmesi rozpúšťadiel, išlo o špeciálne rozpúšťadlo na tetovanie, ktoré časom vybledne. Už dávno. Takže pravdepodobne jeho nie. P2P.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Predal som p2p máte záujem?
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Pri zlúčení existuje dôvod, prečo ide o 15min? Pretože si myslím, že som použil príliš veľa dusičnanu ortuťnatého 2 a musel som to zastaviť do 5min je to problém?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Žiadny problém. Keď sa hliník jeho amalgámovanie pripraví. A môže to vidieť.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ďakujeme.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Al/Hg spracovanie môže byť nepríjemné. Prečo všetci dekantujú, filtrujú alebo extrahujú kal?
Môžete filtrovať cez celit v buchnerovom lieviku. tým sa zabráni upchatiu filtra.

Ale pre mňa je najlepšie po ukončení reakcie pridať vodu a NaOH na bazifikáciu a potom destilovať váš produkt parou.

Nemusíte sa zaoberať kalom. Stačí sa ho zbaviť po destilácii parou a pracovať s pekným čírym roztokom.

Buďte opatrní, niekedy sa s vaším parným destilátom dostanú aj nejaké guľôčky kovovej ortuti. Zbavte sa ho tiež.

Al/Hg nie je až taký zlý, keď si naň zvyknete.
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Čo môže nahradiť chlorid ortuťnatý
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Funguje akákoľvek ortuťová soľ, dusičnan, síran akákoľvek. Musí to však byť ortuť, gálium NEfunguje.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
S nitrom to skutočne nie je tak, hoci pri zahrievaní sa začína jedna reakcia. pravdepodobne hydrogenácia.
pri metylamíne neviem.

Ešte treba vyskúšať so 4 formami galinstanu.
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Funguje tekutá ortuť
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Na amalgám sa môže použiť ortuťová kvapalina ?
ortuť, ktorá sa používa v teplomeroch ?
 
Top