"MOJA" kryštalizácia voľnej bázy MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Čítal som veľa rôznych vlákien a príspevkov, v ktorých sa pýtali a hovorili o metódach kryštalizácie MDMA freebase.
Myslím, že mnohé z nich sú otestované a iné sú prevzaté len z literatúry.
Niektoré z nich som otestoval a ako vždy som napísal tú, ktorá je v mojom prípade najefektívnejšia a pre to, čo potrebujem, to neznamená, že je to NAJLEPŠIA metóda, znamená to len to, že je pre MŇA NAJLEPŠIA.
Zvyčajne nerád zverejňujem podrobné metódy, ako je táto, som s nimi veľmi opatrný, pretože ľudia zvyknú chápať, že zverejňujem NAJLEPŠIU a jedinečnú metódu so všetkými vedľajšími dôsledkami, ktoré má, radšej zverejňujem úplné a konkrétne syntézy, nie všeobecné metódy.

Každopádne tu je:

1. Do MDMA freebase (predtým tiež ochladeného) pridajte porciovo studený HCL37% za stáleho miešania až do PH 3.

2. Zmes postupne zahrievajte za stáleho miešania až do 130C

3. Má pripravené vedro s 10-násobkom objemu pôvodnej freebázy, zmrazeného acetónu, ktorý bol aspoň 48 hodín v mrazničke

4. Keď má zmes 130C, zastaví zahrievanie a za intenzívneho miešania ju rýchlo naleje do vedra s acetónom.

5. Nechajte vedro v mrazničke aspoň 72 hodín.

6. Vyberte vedro a filtrujte tuhé látky pomocou vákua, kým sa nevysuší, v záverečnej časti tohto procesu nalejte malé množstvo zmrazeného acetónu na tuhé látky, aby ste ich pred úplným vyschnutím premyli. Prefiltrovaný acetón nechajte v mrazničke, aby sa pokúsil vykryštalizovať ďalší materiál, ak sa už nič nekryštalizuje, môžete nechať acetón vyschnúť pri RT v plochej doske alebo podobne, aby ste získali materiál alebo voľnú bázu.

7. Po úplnom vysušení ho rozdrvte a preveďte na prášok.

8. Prášok rozpustite v destilovanej horúcej vode (1gr/1ml).

9. Keď je všetok prášok rozpustený, zmes za občasného miešania zahrejte na 112C a rýchlo ju vhoďte do vybraného vedra na kryštalizáciu.

10. Vedro nechajte na "pokojnom" mieste, bez prúdenia vzduchu, bez pohybu, vibrácií... Najmenej 48 hodín pri teplote RT po 48 hodinách vložte na 30 minút do mrazničky a potom ju prefiltrujte.

11. Kryštáliky prefiltrujte a premyte zmrazeným acetónom, prefiltrovanú kvapalinu uložte, aby ste ju mohli pridať v kroku 9 v ďalšej dávke.

Dúfam, že táto metóda by mohla vyriešiť väčšinu problémov s kryštalizáciou, ktoré by ste mohli a zaslané otázky tiež.

Chcel by som ešte raz objasniť, že to nie je NAJLEPŠIA metóda alebo jedinečná metóda, je to len jedna z mnohých metód a techník, ktoré sú pre mňa vhodnejšie, pre môj prípad a pre moje okolnosti.

Vďaka.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
skvelý príspevok, ale rýchla otázka.
akej farby vyjde mdma, ak použijete pomer acetónu 10:1? Predstavujem si, že by to bola biela mdma. Aký pomer acetónu by ste odporučili pre mdma farby šampanského?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Urobíme 2,5 litra acetónu na 1 liter bázy a potom dáme ph na 5,5 s s hcl 37 % a potom zmrazíme 4 dni
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 327

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Na okraj aj otázka: Čo urobíte s hnedým acetónom, ktorý vám zostal z kroku č. 4, vydestilujete ho a znovu použijete alebo ho zlikvidujete? (Používate bezvodý acetón, správne?)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Prefiltrovaný acetón sa Uchovávajte ho v mrazničke, aby ste sa pokúsili vykryštalizovať viac materiálu, ak sa už nič nekryštalizuje, môžete nechať acetón vyschnúť pri RT v plochej platni alebo podobnej nádobe, aby ste získali materiál alebo freebase
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Pomer 10:1? To sa zdá byť dosť veľa acetónu nie? Obvykle pri pomere 4:1 získate čistú bielu mdmu.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Pridávate 36 % HCL priamo do surového voľného základu bez rozpúšťadla?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Veľmi dobré!

Zdá sa, že sa pridávajú priamo do voľnej databázy bez rozpúšťadla, čo ma znepokojuje lol
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Samozrejme, že môžete zmiešavať freebase s rozpúšťadlom pred pridaním HCL, ale neskôr budete potrebovať viac času na to, aby sa zmes pri 130C odparila, pretože toto rozpúšťadlo sa odparí, s HCL z mrazničky, freebase tiež za studena a vyhnúť sa vysokým teplotám počas pridávania nebude žiadny problém ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Viete, že MDMA sa nedá zahrievať kyselinami na vysoké teploty? Produkt sa rozkladá a už to nie je čistý MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kyselina sa neutralizuje s voľnou bázou nie je kyslá zmes, ak by bolo s procesom niečo v neporiadku, produkt nebude laboratórium uvádzať ako 95 % čistý MDMA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V každom prípade:
Vo svojich príspevkoch vždy objasňujem:

"V mojom prípade a pre to, čo potrebujem, to neznamená, že je to NAJLEPŠIA metóda, znamená to len to, že je to NAJLEPŠIA metóda pre MŇA.
Zvyčajne nerád zverejňujem podrobné metódy, ako je táto, som s nimi veľmi opatrný, pretože ľudia zvyknú chápať, že zverejňujem NAJLEPŠIU a jedinečnú metódu so všetkými vedľajšími dôsledkami, ktoré má, radšej zverejňujem úplné a konkrétne syntézy, nie všeobecné metódy."


Všetko z pozitívneho postoja ;-) len aby sme sa vyhli takýmto diskusiám, ktoré nikdy neskončia;-)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Väčšina laboratórií nedokáže rozlíšiť MDMA alebo MDDMA alebo MDMMA prvé 2 majú aj rovnakú molovú hmotnosť.

Iba NMR dokáže rozlíšiť MDMA vs MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Predpokladám, že hovoríte o čistom "chemickom" acetóne, nie o acetóne zo supermarketu.
A čo potom 99 %, ktoré tu môžem dostať?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Vie niekto, čo sa stane, ak ph klesne príliš nízko, napríklad ph 2? Zistil som, že to ide zo 7 na 2 veľmi rýchlo a zaujímalo by ma, či stojí za to vziať kryštály z acetónu a ošetriť som získal dobré množstvo kryštálov
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Malo by to byť v poriadku, pretože ste sa zrútili ot v acetóne. Viac kyseliny len vytvára viac nečistôt.
Získali ste veľké kryštály z nalievania horúcej okyslenej freebázy do studeného acetónu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Keď som to robil v minulosti pri 120C, áno, dostal som veľké kryštály, teraz pri 130C mám lesklý prášok

Vďaka.
 
View previous replies…
Top