"MOJA" kryštalizácia voľnej bázy MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Samozrejme, že môžete zmiešavať freebase s rozpúšťadlom pred pridaním HCL, ale neskôr budete potrebovať viac času na to, aby sa zmes pri 130C odparila, pretože toto rozpúšťadlo sa odparí, s HCL z mrazničky, freebase tiež za studena a vyhnúť sa vysokým teplotám počas pridávania nebude žiadny problém ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Viete, že MDMA sa nedá zahrievať kyselinami na vysoké teploty? Produkt sa rozkladá a už to nie je čistý MDMA.
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pozrite sa, niekto vysvetľuje veľmi zaujímavú metódu l, ktorá by mohla zmeniť váš život v mnohých pozitívnych smeroch a stať sa namiesto toho doma žijúcim závislým honičom literatúry chemikom, ktorý môže len nadávať len na nadávanie a dúfať, že dostane imaginárny kredit alebo taký neviem.
Ešte viac otravné sú všetky tie súkacie komentáre, ktoré jebú celú štruktúru vysvetľujúcich a zaujímavých komentárov k metóde, takže nakoniec ste všetci zmätení, pretože vaše prvé musím vyplniť všetky a odstrániť šum v riadku.

Táto osoba ponúka čistý produkt dáva vám jasný recept Mnohí ľudia nie sú ochotní dať zadarmo alebo ani sami nevedia. Existujú ľudia.... Viem...

mimochodom im nehovorím osobne na niekoho, ale všeobecne

🥸✅
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Malo by to byť v poriadku, pretože ste sa zrútili ot v acetóne. Viac kyseliny len vytvára viac nečistôt.
Získali ste veľké kryštály z nalievania horúcej okyslenej freebázy do studeného acetónu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Keď som to robil v minulosti pri 120C, áno, dostal som veľké kryštály, teraz pri 130C mám lesklý prášok

Vďaka.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nazýva sa "kryštalizácia presýtených roztokov". Existujú 3 hlavné parametre súvisiace s mierou presýtenia:
- veľkosť kryštálov
- rýchlosť rastu kryštálov
- nukleácia kryštálových zŕn

Keď sa dosiahne určitý bod presýtenia, nukleácia rastie rýchlo a kryštály jednoducho "nemajú možnosť" rásť do veľkosti. Ide teda o prášok.

Môžete si pozrieť bežný graf, ktorý tento vzťah popisuje.
RrDltyi3jz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z "špinavého" acetónu som obnovoval voľnú bázu a obnovoval som aj acetón.
Získal som 1 l freebázy z približne 40 l špinavého acetónu, čo je veľa produktu, takže je dôležité urobiť To na zvýšenie výťažku.

Moja metóda na tento účel:

Odparujte acetón vo vákuu v rotavape, kým z kondenzátora nepôjde dole už žiadny acetón.

Vzniknutá zmes v guli sa vyberie a zmeria sa jej objem.

Pridajte rovnaký objem vody, premiešajte ju a pridajte rovnaký objem rozpúšťadla a všetko spolu premiešajte.

Po častiach pridajte 37 % HCL, až kým sa nedosiahne pH 2.

Oddeľte vrstvy, vrstvu s rozpúšťadlom môžete vyhodiť alebo si ju ponechať, aby ste získali rozpúšťadlo.

Do organickej fázy pridajte po častiach roztok NaOH+vodu, až kým sa nezvýši pH 12.

Oddeľte vrstvy, spodnú vrstvu odstráňte a ponechajte a vrchnú vrstvu extrahujte rozpúšťadlom.

Túto vrstvu rozpúšťadla pridáme k spodnej vrstve, ktorú sme si predtým ponechali, vysušíme ju, prefiltrujeme a odparíme rozpúšťadlo, aby sme získali všetku voľnú bázu, ktorá zostala v premývacom acetóne.

;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ďalším dôležitým bodom je dobre známa základná technika, ktorou je znižovanie teploty čo najpomalšie teoreticky najlepšie časovanie je 1C každých 30min úprimne, nikdy som toto časovanie nerobil a myslím, že ho nikdy robiť nebudem hahah mohla by to byť nočná mora ;-) V malom meradle by sa dalo urobiť pomocou programovateľnej varnej dosky.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Včera som si prečítal časť teórie kryštalizácie presýtených roztokov. Dokonca som našiel metódu pomalého zahrievania od počiatočnej teploty po žiaducu, keď sa teplota postupne zvyšuje o 3C za 1 hodinu. To by mohla byť naozaj nočná mora.
Vyskúšali ste niekedy niečo také?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pokúsil som sa zopakovať tento postup s pomalým znižovaním teploty. A som si stopercentne istý - horúca platňa nefunguje.
Pozrite sa, v spodnej časti je horúci povrch platne a v hornej časti je studený vzduch. To znamená, že nukleácia sa nezačne v spodnej časti - spodná časť je horúcejšia, takže nemá šancu.
Výsledkom je, že na hornej strane sa rýchlo vytvorí tenká kryštálová vrstva, ktorá uzamkne vodu vo vnútri roztoku. Voda sa už neodparuje.
Môžete znížiť T varnej dosky na RT, ale to nepomôže. Gél vo vnútri je uzamknutý. Kryštalizácia sa zastavila.
Ak sa nakoniec kryštálová vrstva na vrchu rozbije, spadne a kryštalizácia prebieha rýchlo a okamžite. To znamená, že nedostanete veľké kryštály.
Skúsil som kryštalizátor zakryť akýmsi viečkom, aby sa obmedzil prístup vzduchu a horná vrstva bola teplejšia, ale nepomáha to.

Myslím, že na dosiahnutie veľkých kryštálov musíte proces kryštalizácie nejakým spôsobom riadiť, aby sa nukleácia začala na dne. A na to potrebujete nejaký sušiaci box s nastaviteľným T a zdrojom ohrevu, ktorý MUSÍ BYŤ NA HORE!!!

V takom prípade je šanca, že nukleácia začne na dne.

Myslím, že kuchynská rúra by mohla byť v poriadku, ak je teplota presne nastaviteľná. Ale takú nemám.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Toto je prechodná časť tohto procesu. Neskôr sa celá vodnatá vrstva na dne zmení na akúsi "kašu". Plytvanie časom. Aj pri takomto dlhom pôsobení pri vysokej T sa niektoré veci vyparujú. Stratil som asi 20 gr z 250 gr čistého prášku.

Mám nejaké ďalšie nápady. Vyskúšam to, keď dostanem inšpiráciu.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zajtra odpoviem s podrobnosťami, čo robiť, ale metóda funguje properlt tak či tak, ak chcete nájsť inšpiráciu je ok určite bude zaujímavé zlepšiť.
Na unavený dnes ospravedlňujem.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tento tip je po príchode na 108C počas miešania.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teraz som úplne zameraný na výrobu MDMA a videl som, že pri MDMA sa získajú krajšie úlomky, keď pri kryštalizácii zostane veľmi malá časť vody, takže teplotu zahrievania je lepšie nechať v 108C prípadne menej otestujem to a aktualizujem.
Ďalším bodom na aktualizáciu je čas kryštalizácie v acetóne robil som rôzne testy a keď acetón príde opäť na -2C -5C už sa nevytvárajú žiadne kryštály takže čas čakania by sa mohol skrátiť do tohto momentu.
Vďaka.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ako som vyrozumel z vášho opisu, prebytok vody odparujeme, kým nedostaneme nasýtený roztok MDMA vo vode pri teplote 108C.
Má rýchlosť/intenzita zahrievania (odparovania) nejaký význam?
A ďalšia otázka: aký je približne objem tohto nasýteného roztoku pripraveného na kryštalizáciu, ak pracujeme so 100 gr MDMA HCL?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Riešenie pre 100 g je v tomto prípade 750 ml.
Intenzita zahrievania by mohla ovplyvniť výrobok Odporúčam stredné zahrievanie.
Ďakujem.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
V skutočnosti som sa pýtal na konečný objem.
Na začiatku máme 100 gr MDMA HCL (čo je približne 120 ml) + 630 ml vody.
Aký je potom konečný objem, keď dosiahneme bod 108C?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Toto je to, čo som dostal
 

Attachments

  • fyqn8HXPQr.jpeg
    fyqn8HXPQr.jpeg
    6.1 MB · Views: 657

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z môjho riešenia?" Nemyslím si, že by ste si u mňa nič neobjednali na 100 %. A vec z tej fotky sa zdá, že práve vyšla z acetónu, ešte sa musí prekryštalizovať.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neviem presne, nikdy som nekontroloval objem na tomto mieste len teplotu, ale hádam okolo 120/150 ml.
Teplota 108-109 je v poriadku.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kryštál vyrobený vaším spôsobom s vodou 1 g na 0,7 ml a teplo potrebujem len umyť IT acetónom a vysušiť a dokončiť
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Moja metóda nie je len zahrievanie s vodou má predchádzajúce dôležité kroky a množstvá nie sú rovnaké, aké ste použili.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Práve som dokončil ohrievanie. Celkový objem pri 108C je približne 140-150 ml, čo zodpovedá Raoultovmu zákonu.
Objem vody - V
K = 0,52 (pre vodu)
dT = 8 (zvýšená teplota)
M = 193,25 molárnej hmotnosti MDMA HCL
m = 100 molárnej hmotnosti HDMA HCL

V = m x K x 1000 / ( M x dT ) = 100 x 0,52 x 1000 / 193,25 x 8 = 33,6
potom objem samotného MDMA HCL je približne 110-120 ml.

Mne trvalo približne 2,5 hodiny, kým som odparil všetku prebytočnú vodu (z počiatočných 750 ml roztoku) pri strednej intenzite zahrievania. Nie je to príliš pomalé?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
zahriali ste vašu okyslenú voľnú bázu s destilovanou vodou a získali ste tieto kryštály. mohli by ste mi to vysvetliť lepšie?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mohli by ste mi povedať, ako ste vykryštalizovali vašu voľnú bázu? museli ste zahriať vašu voľnú bázu?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Vaša cesta tvorí vodu
 

Attachments

  • fnab1CdJsu.jpeg
    fnab1CdJsu.jpeg
    5.9 MB · Views: 680

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aké množstvo produktu používate? Zdá sa, že malé kryštáliky.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
800g
 

Attachments

  • S2rc1QMtqE.jpeg
    S2rc1QMtqE.jpeg
    6.5 MB · Views: 614

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Použili ste 1 g na 0,7 ml vody?
Koľko z vášho produktu sa ešte rozpustilo vo vode po 48 hodinách a 30 minútach v mrazničke?
A ako dlho vám trvalo sušenie kryštálov a ako ste ich sušili ?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
táto metóda nebola spomenutá v tomto vlákne, takže ju pridávam sem, pretože mnohí chcú vyrobiť tie veľké "šampanské kamene", takže stačí dať prášok mdma hcl do hrnca a zahrievať, kým sa neroztopí (140-150), a potom odložiť, aby sa ochladil a stuhol, a to rozbiť na menšie kamene, ak chcete
 
Top