"MOJA" kryštalizácia voľnej bázy MDMA

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Malo by to byť v poriadku, pretože ste sa zrútili ot v acetóne. Viac kyseliny len vytvára viac nečistôt.
Získali ste veľké kryštály z nalievania horúcej okyslenej freebázy do studeného acetónu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Keď som to robil v minulosti pri 120C, áno, dostal som veľké kryštály, teraz pri 130C mám lesklý prášok

Vďaka.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Dobrý deň, brat, mohol by ste mi pomôcť... Chcel som vykryštalizovať túto voľnú bázu... po okyslení voľnej bázy kyselinou... zahriať voľnú bázu na 110° a hodiť ju do studeného acetónu A tak ďalej? alebo by si musel pred zahriatím zmiešať voľnú bázu s nejakým rozpúšťadlom?
 

Attachments

  • JasGHUeuPy.jpg
    JasGHUeuPy.jpg
    391.6 KB · Views: 285

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Uveďte ho do stavu PH-4,5/5 zahrejte ho na 130C a hoďte ho do 5-násobku objemu voľnej bázy studeného acetónu. Prefiltrujte ho, premyte, vysušte, rozpustite vo vode 1gr:1ml a zahrejte na 108C, aby sa prekryštalizoval.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
okysľuje voľnú bázu bez rozpúšťadla ? okyslenú voľnú bázu po skončení hodím do studeného acetónu ... keď okysľujem voľnú bázu, veľmi rýchlo klesne ph a voľná báza sa zmení na ružovú je to normálne ?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
tvoria sa kryštály po nakvapkaní zohriatej a okyslenej freebázy do studeného acetónu? to som chcel vedieť
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V tomto kroku sa po Zahriatí pri 130c vytvoria malé kryštáliky (ako biely prášok), keď sa nasypú a zamiešajú V zmrazenom acetóne.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Je normálne, že sa roztok sfarbí do ružova? ... tieto kryštáliky sa objavili Urobila som 15 g pmk
 

Attachments

  • XD3lJF2ZyT.mp4
    10.1 MB · Views: 0

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teraz som úplne zameraný na výrobu MDMA a videl som, že pri MDMA sa získajú krajšie úlomky, keď pri kryštalizácii zostane veľmi malá časť vody, takže teplotu zahrievania je lepšie nechať v 108C prípadne menej otestujem to a aktualizujem.
Ďalším bodom na aktualizáciu je čas kryštalizácie v acetóne robil som rôzne testy a keď acetón príde opäť na -2C -5C už sa nevytvárajú žiadne kryštály takže čas čakania by sa mohol skrátiť do tohto momentu.
Vďaka.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ako som vyrozumel z vášho opisu, prebytok vody odparujeme, kým nedostaneme nasýtený roztok MDMA vo vode pri teplote 108C.
Má rýchlosť/intenzita zahrievania (odparovania) nejaký význam?
A ďalšia otázka: aký je približne objem tohto nasýteného roztoku pripraveného na kryštalizáciu, ak pracujeme so 100 gr MDMA HCL?
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Dobrý deň, brat, mohol by ste mi pomôcť... Chcel som vykryštalizovať túto voľnú bázu... po okyslení voľnej bázy kyselinou... zahriať voľnú bázu na 110° a hodiť ju do studeného acetónu A tak ďalej? alebo by si musel pred zahriatím zmiešať voľnú bázu s nejakým rozpúšťadlom?
 

Attachments

  • 2VeKMh5vND.jpg
    2VeKMh5vND.jpg
    391.6 KB · Views: 275

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Aké by bolo správne ph mdma freebase po extrakcii xylénom? ph 6 ?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Aké by bolo správne ph mdma freebase po extrakcii xylénom? ph 6 ?
 

Attachments

  • V6jvihZ9Ju.jpg
    V6jvihZ9Ju.jpg
    380 KB · Views: 268

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
zahriali ste vašu okyslenú voľnú bázu s destilovanou vodou a získali ste tieto kryštály. mohli by ste mi to vysvetliť lepšie?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
zahriali ste vašu okyslenú voľnú bázu s destilovanou vodou a získali ste tieto kryštály. mohli by ste mi to vysvetliť lepšie?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mohli by ste mi povedať, ako ste vykryštalizovali vašu voľnú bázu? museli ste zahriať vašu voľnú bázu?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
po týždňoch štúdia tejto kryštalizácie sa podarilo získať biele kryštály mdma \0/
 

Attachments

  • GKahMRisCP.mp4
    10.1 MB · Views: 0

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ahoj kamarát. Mám niekoľko otázok týkajúcich sa tejto časti vášho postupu

Nechávate zmes pri teplote 112c, kým voda nevykypí, alebo len dosiahnete túto teplotu a nalejete ju rovno do vedra?

Vo vedre máš opäť studený acetón?

Nestrácate množstvo produktu v zostávajúcej vode?

Vďaka
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Existuje toľko metód, že aj ľudia sú zmätení... Použil som túto metódu a nefunguje to... niektorí hovoria, že kryštalizácia pri izbovej teplote so studeným acetónom... iní hovoria, že je to zahrievaním
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Túto metódu ponúkanú spoločnosťou TS som použil s produktom predávaným spoločnosťou TS na 108C. Táto metóda funguje a kryštály rastú, ale nie sú ani veľké, ani čisté. Percento znečisťujúcich látok bolo také obrovské, že celý môj roztok bol na konci odparovania úplne čierny. Samotné kryštály boli sivé až čierne. Nie som si istý, či tento výrobok mal nejaké predbežné čistenie. Je zrejmé, že takýto výrobok nie je prijateľný na konzumáciu.
Potom pri takomto zaťažení nečistotami začnú kryštály rásť okolo všetkých týchto nečistôt ako nukleačné centrá.
Takže som ho musel dokončiť extrakciou kyselinou a zásadou a výsledok je dobrý.
Takže metóda funguje, ale nie nepochybne. A vtipnou zhodou okolností sa to netýka výrobku, ktorý predáva autor.
Fotografie najčistejšej časti kryštálov, obrátenej na základňu a najznečistenejšej časti kryštálov po ich rozbití a premytí acetónom.
Stále váham, či mám skúsiť vypestovať veľké kryštály, alebo to nechať tak, ako to je vo forme čistého bieleho prášku.

Uo6KxeVSfi ZbN4YApQ5S
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Myslím si, že nie je iný spôsob, ako presne ukázať môj postup, že natočím video, len čo sa opäť vrátim do práce, nebude to žiadne profesionálne video a zatiaľ neviem, kedy ho urobím. Ale veľa pochybností od mnohých ľudí a ďalších, ktorí nerobia kroky správne.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
úprimne povedané, veľmi sa mi páči metóda kryštalizácie presýtených roztokov MDMA HCl + voda, ktorú opísal btcboss.
Vyskúšal som ju a pri uplatnení určitých podmienok funguje dokonale. Musí to byť naozaj pokojné miesto, bez prúdenia vzduchu a vibrácií.
Raz som urobil hlúposť - zapol som práčku, keď prebiehala kryštalizácia. Výsledkom bolo, že kryštáliky narástli nie tak pekne a akési "malé"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pozrite si tento obrázok, pls. dosť dobre vysvetľuje význam správnej teploty.
Ak teplota roztoku rastie, rastie aj nasýtenie.
môžete si tiež prečítať o Raoultových zákonoch. v skratke hovorí: teplota varu roztoku závisí od molárneho množstva nasýtenej soli. takže táto teplota 108C navrhnutá @btcboss2022 sa pravdepodobne vzťahuje na najvyšší bod grafu "veľkosti".
na druhej strane sa aj nečistoty stávajú centrami kryštalizácie, takže "špinavý" roztok vám veľké kryštály neprinesie.
SMGXYkfisz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teraz som zmenil poslednú časť rekryštalizácie s vodou na 108C pri tejto teplote nezostáva toľko vody a kvapalina, ktorá zostane po kryštalizácii, sa musí použiť v ďalšej dávke alebo opätovne zohriať. V časti rekryštalizácie s vodou nie je vo vedre acetón, ktorý je predchádzajúcim krokom pri 130C.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Naposledy som pri rekryštalizácii suchej soli touto metódou 108C stratil 5,4 % suchej hmotnosti.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ospravedlňujem sa, zabudol som spočítať zvyšky acetónu. Takže je to oveľa menej: 2,6 % stratených, to vôbec nie je zlé.
 
Top