"MOJA" kryštalizácia voľnej bázy MDMA

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ahoj kamarát. Mám niekoľko otázok týkajúcich sa tejto časti vášho postupu

Nechávate zmes pri teplote 112c, kým voda nevykypí, alebo len dosiahnete túto teplotu a nalejete ju rovno do vedra?

Vo vedre máš opäť studený acetón?

Nestrácate množstvo produktu v zostávajúcej vode?

Vďaka
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Existuje toľko metód, že aj ľudia sú zmätení... Použil som túto metódu a nefunguje to... niektorí hovoria, že kryštalizácia pri izbovej teplote so studeným acetónom... iní hovoria, že je to zahrievaním
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Shulgin to píše:

"Skutočná forma, ktorú výsledná soľ nadobúda, závisí od teploty a koncentrácie v okamihu počiatočnej kryštalizácie. Môže byť bezvodá alebo môže mať niektorú z viacerých hydratovaných foriem. Iba bezvodá forma má ostrý mp; v publikovaných správach sú opísané všetky možné hodnoty bodu topenia o jeden stupeň v rozsahu od 148 do 153 °C. Rôzne hydratované polymorfy majú odlišné infračervené spektrá, ale majú široké mps, ktoré závisia od rýchlosti zahrievania."
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Mal som jeden nastavený test založený na suchom ipa a xyléne... myslím, že musím pracovať na tom s xylénom.... urobí hneď... tbc..,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
úprimne povedané, veľmi sa mi páči metóda kryštalizácie presýtených roztokov MDMA HCl + voda, ktorú opísal btcboss.
Vyskúšal som ju a pri uplatnení určitých podmienok funguje dokonale. Musí to byť naozaj pokojné miesto, bez prúdenia vzduchu a vibrácií.
Raz som urobil hlúposť - zapol som práčku, keď prebiehala kryštalizácia. Výsledkom bolo, že kryštáliky narástli nie tak pekne a akési "malé"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pozrite si tento obrázok, pls. dosť dobre vysvetľuje význam správnej teploty.
Ak teplota roztoku rastie, rastie aj nasýtenie.
môžete si tiež prečítať o Raoultových zákonoch. v skratke hovorí: teplota varu roztoku závisí od molárneho množstva nasýtenej soli. takže táto teplota 108C navrhnutá @btcboss2022 sa pravdepodobne vzťahuje na najvyšší bod grafu "veľkosti".
na druhej strane sa aj nečistoty stávajú centrami kryštalizácie, takže "špinavý" roztok vám veľké kryštály neprinesie.
SMGXYkfisz
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
OK! ale dostanete kryštály typu piesok?
 

Attachments

  • 1ke4rsWEqu.jpg
    1ke4rsWEqu.jpg
    95.3 KB · Views: 225

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
nop: mám menšie kryštály, v mojom prípade približne 3-5 x 7-10 mm. myslím, že to bolo spôsobené vibráciami.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Myslím, že by to mohlo fungovať aj hahah..

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-ecstasy-purification-method.404/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Túto metódu som vyskúšal aj ja: svoju správu nájdete tam. Je to pomerne jednoduché a relatívne rýchle. Potom je vzhľadom na vysoký podiel kvapaliny celkom dobrá na čistenie.
Stále si nie som istý, aká teplota a objem IPA sa má použiť na vypestovanie kryštálov s rozmermi približne 2-3 x 3-7 cm.
Intuitívne mám pocit, že teplota rozpúšťania IPA by mala byť okolo 36-40 °C, čo umožňuje použiť väčší objem, potom pomalé chladenie pri RT alebo v bežnej chladiacej komore. Pravdepodobne sa pokúsim urobiť takýto "výskum" pri nejakej príležitosti.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
.moja mdma sa dostala takto
Testovala som 80 mg a dostala som veľmi silnú
 

Attachments

  • G3tBD1RXEH.mp4
    15 MB · Views: 0
  • e1GJpWSYIo.mp4
    6 MB · Views: 0
  • MJtm8bdNsh.jpg
    MJtm8bdNsh.jpg
    4.2 MB · Views: 255

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Iba 80 mg? vyrábate S-izomér?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Najlepšie účinky MDMA sú v jeho racemickej forme to je fakt ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Áno, jeho optimus vysoké náboženstvo hahahah
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
0,1 g na stupnici stačilo na moju radosť Vyrobil som a ochutnal niekoľko dávok radosti
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Viem, čo je S-izomér, a verím, že nie je silnejší, ale oveľa oveľa odlišnejší od racemátu.
Zároveň som dávku, ktorú som od vás dostal po purifikácii a kryštalizácii, odovzdal tomu istému človeku, ktorý mi otvoril svet S-izoméru, a ten povedal, že je to najlepší produkt, aký skúšal.
Je to smiešne, ale je to pravda.

Niektoré zdroje tvrdia, že najlepší pomer S:R pre MDMA je 2:1, iné 1:2. Pravdepodobne sa pokúsim overiť obe možnosti, ak budem mať čas.
 
Top