"MOJA" kryštalizácia voľnej bázy MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Samozrejme, že môžete zmiešavať freebase s rozpúšťadlom pred pridaním HCL, ale neskôr budete potrebovať viac času na to, aby sa zmes pri 130C odparila, pretože toto rozpúšťadlo sa odparí, s HCL z mrazničky, freebase tiež za studena a vyhnúť sa vysokým teplotám počas pridávania nebude žiadny problém ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Viete, že MDMA sa nedá zahrievať kyselinami na vysoké teploty? Produkt sa rozkladá a už to nie je čistý MDMA.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Väčšina laboratórií nedokáže rozlíšiť MDMA alebo MDDMA alebo MDMMA prvé 2 majú aj rovnakú molovú hmotnosť.

Iba NMR dokáže rozlíšiť MDMA vs MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
V tejto časti som použil vašu metódu na rekryštalizáciu hotového výrobku.
T. j. hotové kryštály sa rozpustili, potom sa zahriali na 130 C a potom sa hodili do zmrazeného acetónu. Funguje to veľmi dobre.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
U používať len acetón alebo acetón s vodou?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ak kryštalizujem horúcu mdma hcl (130c) v zmrazenom acetóne, používam len acetón, 500-1000 ml na 100 g mdma hcl (závisí od čistoty produktu)

mdma hcl rekryštalizujem aj v 10% roztoku vody + 90% roztoku acetónu. Ale je to iný postup na iný účel
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 ako si pamätám, už dávno som napísal niečo nesprávne o vašom produkte, ospravedlňujem sa za to, vzhľadom na nové skúsenosti môžem povedať, že musíme vedieť priznať chyby. Ospravedlňujem sa, brat, mýlil som sa: čierna farba robí zmätok, ale váš produkt je perfektný!
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Existuje spôsob, ako očistiť čierne kryštály a premeniť ich na úplne čisté kryštály?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Všetko je možné. Je to otázka času, rozpúšťadiel a toho, ako veľmi je váš produkt na začiatku znečistený.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, vďaka tejto príručke sa mi podarilo vyrobiť veľké kryštály, ale mám problém s dokončením sušenia kryštálov, sú vnútri veľmi vlhké, keď kryštál rozlomíte na polovicu, chcela by som vedieť, ako ich môžem dobre dokončiť sušenie?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Takže to znamená, že ph veľmi klesá ?
ale ja som sa pozrel, keď som ho vytiahol z mrazničky, a bolo na 7.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lepšie 4 sa vyhnúť mastným kryštálom.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Dobre, ďakujem veľmi pekne.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Mdma skutočná
 

Attachments

  • N2dgeM4Ppz.jpg
    N2dgeM4Ppz.jpg
    674.2 KB · Views: 157

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Niekedy robím aj smiešne veci. Tentoraz som nechal fľašu so zvyškami mdma hcl vo vode týždeň v pivničnom sklade. Toto som dostal po týždni v uzavretej fľaši: 14 gr priehľadných kryštálov.
1UFb0V2BHr
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 brácho, aký je tvoj návrh na finálne umývanie kryštálov pre laikov, ak v krajine nie je k dispozícii acetón?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Možno je jednoduchšie najprv zistiť, čo je vo vašej krajine k dispozícii, a vybrať si z nich to najlepšie ;-)
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Neviem presne, nie je to moja krajina, ale podľa prvého záblesku kupujúceho,- metanol, etanol 96 %, pet. étery (v tomto prípade asi nesedia), acetaldehyd.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Niekedy som v núdzových prípadoch použil zmrazený hexán alebo zmrazený etylacetát.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Etylacetát a acetonitril som použil na rekryšt. mnohokrát, ale len na čistenie metamfetamínu ( nie na vytváranie kryštálov, ako je opísané)
Pri použití etyl acetátu sa mi nikdy nepodarilo úplne rozpustiť 100 % v bode varu, bez ohľadu na to, aký prebytok som použil. Napriek tomu zanecháva veľmi čistý pervitín, najmä to malé percento, ktoré v skutočnosti vykryštalizuje po prefiltrovaní pôvodného roztoku a vložení filtrátu do mrazničky. Acetonitril síce rozpúšťa všetko ( neviem obvyklý pomer, ale hneď ako budem mať príležitosť, urobím si poznámky, aby som sa o ne podelil), ale sám o sebe neodstráni všetky farbiace nečistoty, ale ak sa pridá aktívne uhlie a prefiltruje sa cez celit vo veľkom poréznom buchare z horúceho skla ( bez filtračného papiera, aby to mohlo rýchlo bežať)(inak to môže a bude tuhnúť v póroch a celé to upchať, zmiešať s celitovými zrazeninami, vytvoriť naozajstný neporiadok, moja rada je experimentovať pred zväčšením).
A teraz moja otázka, je potrebné oddeliť enantioméry MDMA, aby vznikli veľké sklovité kryštály?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
"A teraz moja otázka: Je potrebné oddeliť enantioméry MDMA, aby sa vytvorili veľké sklovité kryštály?"

nesprávne. jeden oddelený izomér (s alebo d je jedno ) vám nedá veľký lesklý kryštál. tu je rozdiel mdma od pervitínu.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vážený brat, aká je najlepšia hodnota pH pri rozpúšťaní v destilovanej vode? Po tom, ako som ju varil, kým sa nenasýtila, som zistil, že sa zredukovala do voľného alkalického stavu a nekryštalizuje. Aký je dôvod?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Mohlo by sa pridať veľa vody/rozpúšťadla alebo probs ani MDMA
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vážený brat, na test som použil 50 g MDMA HCL. Neskôr som ho dokonca odparil na celkový objem 75 cm3, vložil do chladničky a ochladil, ale nedošlo k žiadnej kryštalizácii a ani sa neobjavili žiadne náznaky kryštalizácie. Môj MDMA sa zmenil na mastný. voľnej bázy, je to kvôli môjmu pH?
Prosím, pomôžte mi, ďakujem.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
nie som si stopercentne istý, pretože som nikdy predtým nemal takýto výsledok @G.Patton máte na to návrh
 
Top