Potrebujete pomôcť previesť bmk 5449-12-7 na voľnú bázu A-olej

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Urobil som bežnú destiláciu, Jednoducho na zlepšenie farby. Čo sa tiež podarilo.
Už neprijímam rady od nových používateľov. Ste tu dva dni a rozprávate tu v tejto téme, ako keby ste boli odborník.
Keby ste si prečítali tému, videli by ste celý postup od A po Z
Prestaň mrhať časom ľudí s nezmyslami .
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Rozumiete!

Tiež som prišiel na to, že niektorí majú tendenciu vynechávať kroky, ako je extrakcia pevných látok DCM..možno z časových dôvodov.
Teším sa, že všetky svoje poznatky čoskoro implementujem do vlastnej syntézy, vďaka za rozhovor. Budete mať DM odo mňa
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Človeče, je to otvorené fórum cmon.

Možno je to mojimi očami, ale vidím, že sa pripojil 26 dní po tebe v máji.
Nie je dôvod byť nezdvorilý
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Toto fórum môže fungovať len vtedy, ak moderátori so znalosťami zdokonalia určité teórie
Vidím tu niekoľko chýb
po prvé, uhličitan amónny sa nikdy nepoužíva priamo s p2p.
Po prvé, vyrába sa mravčan amónny.
Mravčan amónny sa ľahko vyrába prostredníctvom uhličitanu amónneho a kyseliny mravčej. Titrácia
na pekné pH 7 a odstráňte vodu.
Až potom sa môže použiť s p2p
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Už sa neviem dočkať, ako sa fórum bude viac rozrastať a pribudne viac a viac skúsených ľudí!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Počúvajte, požiadali ste ľudí o pomoc a ja som vám napísal svoju odpoveď.
Doslova som vám napísal všetky základné informácie a to, čo som videl zo skúseností, alebo prečo si myslíte, že ľudia v Holandsku predávajú žltý a číry OLEJ?
Nemusíš prijímať moje rady, pretože ti ich už tiež nedám.
Ale myslím, že je zrejmé, kto má z nás oboch viac skúseností ;)
Len si spomeň, kto sa zasekol pri hydrolýze a myslel si, že A-OIL je N-amfetamín.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Z wikipédie to vyzerá jednoducho...

V prvom kroku sa reakciou medzi fenylacetónom a formamidom, buď s použitím ďalšej kyseliny mravčej, alebo samotného formamidu ako redukčného činidla, získa N-formylamfetamín. Tento medziprodukt sa potom hydrolyzuje pomocou kyseliny chlorovodíkovej a následne sa bazifikuje, extrahuje organickým rozpúšťadlom, koncentruje a destiluje, aby sa získala voľná báza.

Voľná báza sa potom rozpustí v organickom rozpúšťadle, pridá sa kyselina sírová a amfetamín sa vyzráža ako síranová soľ.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Je to jednoduché, niektorí ľudia jednoducho radi vymýšľajú koleso a pridávajú vlastné zvraty bez akejkoľvek kvalifikácie, namiesto toho, aby sa do bodky riadili receptom.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Tento recept som našiel v knihe Uncle Fester

Syntéza amfetamínu prostredníctvom Leuckartovej reakcie

Kúzlo reakcie spočíva v tom, že sa fenylacetón a formamid dajú dokopy niekoľko
dní pred reakciou.
I diel fenyl acetónu a 2 diely fonnamidu musia stáť pri izbovej teplote aspoň 24 hodín alebo
viac. Myslím, že najlepší je týždeň. Malo by sa to pretrepávať dvakrát denne alebo častejšie. Domnievam sa, že formamid je
pomaly reaguje s fenyl acetónom, takže čím dlhšie to stojí, tým lepšie!
Možno ak je teplota vyššia, reaguje rýchlejšie. Niektorí ľudia to nechávajú len jeden deň, ale ak
máte čas, prečo to nenechať stáť jeden alebo dva týždne?
Tesne predtým, ako ma zatkli, som meral pH zmesi a myslím si, že sa mení
každý deň. S trochou trpezlivosti by ste mali byť schopní zistiť, aký je najlepší čas, ktorý treba nechať
odstáť.
Varovanie: NIKDY nedávajte do zmesi kyselinu mravčiu. Všetko sa tým zničí a vy
budete musieť začať odznova.
Takže teraz ste čakali týždeň a môžete sa do toho pustiť. Vložte zmes do pohára
banky s vriacimi lupienkami. Mali by ste ich použiť čo najviac, pretože potrebujete malé bublinky.
To je veľmi dôležité! ! S kondenzátorom na vrchu na refluxovanie musí byť voda vo vnútri kondenzátora
nesmie byť veľmi studená, pretože čpavok by zablokoval otvor v kondenzátore, takže 30 °C je dobrá teplota.
teplota je pre ňu vhodná. Ak vám nevadí zápach čpavku, môžete dokonca všetku vodu vypustiť.
Tesne predtým, ako začnete, vezmete trochu kyseliny fonovej a pridáte ju do zmesi. Stačí, ak
potrebujete len trochu; napríklad na 3-litrovú zmes pridajte Scc. Viac vám neurobí žiadnu hanbu. Ak dáte do
príliš veľa, jednoducho zahrievajte banku bez kondenzátora, kým sa teplota nezvýši na 1 60 - 1 65°.
C a potom nasaďte kondenzátor.
Teraz musíte zvýšiť teplotu na 1 80 °C a niekedy o niečo vyššie, v závislosti od toho, či je teplota
podľa kvality vášho formamidu. Tu sa používa priemyselná kvalita. Nikdy som nemal žiadne problémy, pretože
pokiaľ je čistý.
Po dosiahnutí požadovanej teploty nechajte zmes hodinu ret1uxovať. Zmes
sa zmení zo svetložltej na tmavožltú. Ak začne tmavnúť, potom je vaša teplota príliš
vysoká.
Po jednej hodine ju nechajte vychladnúť, alebo ak ide o malú dávku, vezmite separačný lievik naplnený
vodou a zmiešajte ju so svojou dávkou. V tejto fáze nepoužívajte žiadny lúh.
Teraz vyberte olej a zmiešajte ho s dvojnásobným množstvom kyseliny chlorovodíkovej. Nechajte ju refluxovať
hodinu.
Teraz to musíte oddeliť lúhom. Najlepšie je najprv to nechať vychladnúť, ale ak
ide o malú dávku a veľký separačný lievik, môžete to risknúť. Takisto je potrebné veľmi dobré pretrepávanie
tu.
Vezmite olejovú vrstvu a začnite ju destilovať v maximálnom vákuu.
Vezmite vydestilovaný produkt a zmiešajte ho s dvojnásobným množstvom alkoholu, metanolu, acetónu,
alebo čímkoľvek, čo považujete za najlepšie. Teraz vezmite 20 % H2S04 a pomaly ho pridávajte, kým p H nebude 7 . Ak
pridali príliš veľa H2S04, jednoducho vráťte pH späť pomocou lúhu.
Teraz produkt odfiltrujte a nechajte ho vyschnúť. Veľké dávky sa sušia dlho, takže ľudia tu
ich dávajú do odstredivky. Vezmite si veľké prestieradlo, vložte doň svoju dávku a nechajte ju roztočiť. (Dávajte pozor.
s iskrami a podobne").
čas.
Namiesto formamidu môžete použiť aj fonát amónny. Kyselinu mravčiu tu nepotrebujete.
Teraz sa snažím urobiť reakciu len s amoniakom, ale stále na tom pracujem.
Ak máte nejaké otázky, napíšte mi a spýtajte sa. Pokračujte v dobrej práci a majte sa dobre
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
A strýko Fester hovorí aj o pridaní trochy niklu a borohydridu sodného ako katalyzátorov na zvýšenie výťažkov.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Je na tomto fóre aspoň jeden človek, ktorý vysával semená a mal konečný produkt A-olej ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Nie je pravda, že z neho urobil P2P.
nie je tu nikto, kto by to urobil
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Aha, dobre, rozumiem :)

. Prečo sa nevydáte cestou NaBH4/CuCL2?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Dobrý deň, pane, už mám P2P
toto nie je problém
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nevzdávajte sa @Saul, tentoraz si kúpte mravčan amónny a skúste znovu reagovať s p2p
Potom, keď máš n-formyl, pridaj hcl v pomere 1:1 a var 2 hodiny, potom pridaj naoh a vyjde a-olej

Skúste to znova a ak to bude fungovať, zverejnite výsledky
 

Amp master

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Všetci robia, že to znie nemožne mate je to veľmi jednoduchý proces a konečný výsledok je 52% A olej krištáľovo čistý
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
52% ? Zvládol som to na 89 %
 
Top