Syntéza amfetamínu z jedného hrnca z P2NP pomocou NaBH4/CuCl2 (v mierke 1 kg)

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ovplyvnilo by to výťažok, borohydrid sodný vytvára exotermickú reakciu a takto to funguje.
Mohli by ste sa pokúsiť udržať stabilnú teplotu okolo 60 °C, kým pridávate p2np, ale mohlo by to byť dosť ťažké.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Rozmýšľal som možno o rozpustení východiskového materiálu v IPA a jeho pomalom kvapkaní do reakčnej nádoby pomocou lievika SEP. Rekonštruujete, že by to malo nejaký negatívny vplyv?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

Dnes som urobil druhý pokus a tentoraz to išlo oveľa hladšie.



Ako môžete vidieť na obrázku,

Vľavo máte "vodnú vrstvu" po extrakcii 25 % NaOH a vpravo máte amfetamínový olej, freebase, a-olej, akokoľvek to chcete nazvať.

V banke s waterlyerom môžete vidieť asi 5 ml A-oleja, ktorý sa mi nepodarilo extrahovať, zmiešal som waterlayer s IPA a extrahoval ipa vrstvu, bohužiaľ môj domáci destilátor nefungoval, príliš veľa spojov na mazanie a veľa zhonu, podľa mňa to nestojí za námahu navyše pre pár ml navyše.

Budem musieť neskôr investovať do rotovapu.

Amfetamín-olej bol trikrát čistený cez buchnerov lievik a zakaždým čisté filtre.

Dajte mi vedieť, čo si myslíte.

S pozdravom
 
Last edited by a moderator:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ťažká otázka, na ktorú sa mi ťažko odpovedá, keďže som si zostrojil vlastný chladiaci systém.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Keď mám destilovať IPA vo vákuu, aká vysoká má byť teplota? A čo ca urobím, aby som optimalizoval výsledky bez vysušenia acetónu?
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ak ho chcem odpariť, musím ho variť alebo ho len nechať dlhšie odstáť. Keď to musím variť, akú teplotu musím použiť?
Po druhé, keď chcem postupovať presne podľa opisu vo videu, koľko NaOH potrebujem? 2 litre 25 % roztoku NaOH s 500 g NaOH na 250 g P2NP?
 
View previous replies…

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
O.K. oddeliť destilačnú vodu, alebo na čo dekan starký? Chcem kúpiť malú membránovú laboratórnu vývevu s čerpacou energiou 5,5 - 6 l. Stačí to na 10l nádobu? Taktiež mám intenzívny kondenzátor.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dean stark je, aby ste mohli pripojiť vákuovú pumpu k hornej časti vertikálneho kondenzátora a aby váš kondenzát klesal nadol a zhromažďoval sa,Pri bežnom destilačnom kondenzátore, ktorý je umiestnený horizontálne, nemôžete takto pripojiť vákuum, pretože by ste zaplavili vákuové potrubie.
Môžete vyskúšať čerpadlo, myslím, že nebude na škodu
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Áno, mám na to vákuový prijímač a budem postupovať podľa klasickej architektúry pre vákuové destilačné prístroje, ale bez woulfscheho banky a len s vákuometrom priamo na výveve.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Teoreticky je možné úspešne to urobiť s použitím 55galónového suda s horným miešadlom ako reaktora?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ak by ste si našli čas a prečítali si vlákno, zistili by ste, že táto otázka bola položená viackrát v rôznom rozsahu a otázka zostáva rovnaká.

Hľadajte a nájdete.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Ďakujem za tip, Zatiaľ čo som prechádzal všetkými 27 strán, našiel som m žiadne cenné tipy po ceste. Len by ma zaujímalo, či niekto vyskúšal túto techniku a o koľko by ovplyvnila výťažnosť? V porovnaní s reaktorom.
A či sú nejaké tipy od niekoho, kto to skúšal.
Vďaka

"Alchymisti pri hľadaní zlata našli mnoho iných vecí väčšej hodnoty"
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Čo ste použili na chladiaci systém?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ľadový vodný kúpeľ alebo prietokový plášť so studenou vodou pre dávkový reaktor.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Hej, chlapci, potrebujem vašu pomoc asap existuje niečo, čím by ste mohli nahradiť CuCl2 niečím, čo je ľahko dostupné?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
CuCl2 je tak prístupný, ako to len ide
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Kde ho môžete získať v krátkom čase? Existuje pre ňu nejaké domáce využitie? naozaj nemám čas čakať na zásielku.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Môžete si ho vyrobiť krátkym oznámením so síranom meďnatým elektrolýzou s olovenou elektródou.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, čítam už nejaký čas na tomto fóre? vlákno a chcem sa každého v tejto téme opýtať, ktorý bod syntézy je pre neho najťažší/dôležitejší a na aké detaily čarodejníc by si mal každý dať pozor?

A vo videu nie je presne ukázané, Je lepšie použiť na syntézu spätný chladič?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
V tejto syntéze nie je žiadna časť zložitá, ide len o to, aby ste boli opatrní, aby nedošlo k žiadnym nehodám.

Mal som ich a napísal som o nich tu vo vlákne pre ostatných ľudí, aby nerobili to isté.

Áno, musíte použiť spätný chladič.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Presne tak! Môžete vynechať reflux, ale stratíte kvalitu a verím, že sa vytvoria niektoré pre vedľajšie produkty. Našiel niekto variant s euforickejším účinkom form?
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Čítal som o problémoch so skladovaním čistej voľnej bázy, cez niekoľkokrát jej reakciu. Čo treba urobiť, aby sa skladovala správne? Potrebujem exsikátor?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Z akého dôvodu ho potrebujete uložiť?

Áno, časom degeneruje. Ideálne skladovanie by bolo vo vákuovom kontajneri uloženom v chladničke.
 
Top