Výskumná chemická skúšobná jednotka

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Som veľmi skúsený vo väčšine stimulantov a psychedelík a mám prirodzene vysokú toleranciu na nové chemické látky, takže ak je to dobré pre mňa, býva to super dobré aj pre väčšinu ostatných
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošlite mi prosím osobnú správu.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Ahoj glitchy, som super záujem o disky čím lepšie bezpečnejšie a novšie tým viac spustené som k pochopeniu horšie ako jeden; kto stále pravidelne pozerá televíziu. Dajte mi pm nie som si istý, čo máte prístup k som veľmi naklonený k hxe alebo oxo pce kombinácie. A ja som tiež v nás. Študoval som chémiu, rastliny huby, pretože som mal 12, ya ja viem takmer každý jeden fn rastlín <~ moje meno I cnt riadiť svoje auto bez druhej ruky identifikovať každý strom Bush premýšľal o mojich apoc zbierky, čo mi pripomína, že musím ísť urobiť 10 míľu prechádzku pre hromadu sračiek. (Moje oči sa doslova pohybujú po riadkoch rastlín) a takto ma môžete vyloviť, ak by ste na mňa niekedy narazili. Kráčam a pozerám sa dolu a smerom k ďalšiemu radu rastlín. Takže môj záujem je prirodzený a veľmi agresívny. Thx a goodluck dúfam, že čoskoro dostanete správu.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošlite mi prosím osobnú správu.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Rád by som vyskúšal NEP, A-PiHP a MDPHP, Miesto v Nemecku! Kontaktujte ma :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV je desivé?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
MDPV JE JEDNÝM Z NAJLEPŠÍCH NÁSTROJOV PROTI ZÁVISLOSTI OD AMFETAMÍNU, AKÝ EXISTUJE DOTERAZ ALEBO EŠTE NIEKEDY BUDE
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Prečo teda namiesto bledých pihp nepožiadate o ťažké údery
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Existuje dlhá odpoveď vyplývajúca z toho, ako pôsobí na sim aplikácie a ako iné uvoľňuje/blokátory ako Rubínové veci myslím potom blokujú re-up berú mdpv len bloky, ale tie podstatne menšie a teoreticky oveľa menej poškodzujú nero vysielače pozri veľmi dlhé prísť zdôvodnenie väčšiny ľudí je extrémne menej závislosti a pôsobí ako akýsi blokátor pre iné povedzme menej jemné aktérov na ich receptory to je extrémne to je extrémne zjednodušená verzia, ale nemôžem si zaboha spomenúť na čísla dokumentov, ktoré majú robiť štúdie je
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Zaujímavé, budem si to musieť prečítať. Nikdy som sa o MDPV nezaujímal, kým som to nepočul,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV vás desí?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Testovacie družstvo

  • Akú látku chcete vyskúšať?
Amfetamíny, psychedeliká, disociatívne látky, kanabinoidy, naozaj čokoľvek.

  • Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
Áno, za posledné dve desaťročia som užil všetky druhy látok, niektoré samozrejme viac ako iné. Strávil som veľa času čítaním informácií o všetkých typoch a tiež skúseností iných ľudí, čítaním správ z ciest, fór ako bluelight a teraz BB.
  • Do ktorej krajiny sa bude posielať
    EÚ / Island.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošlite mi prosím osobnú správu.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Balenie ešte stále nepristálo I get. To, že je to už dávno, keď sa používala expresná pošta alebo dokonca DHL v USA, ale 30 % úspešnosť bola normou, som nečakal, že . Nie oni poslali na nákladnej lodi nás sklady a súkromné kuriérske tak kedykoľvek od. 3 dni až mesiace .. Chápem všetko, čo žiadam, je dm, ktorý mi hovorí o použitej metóde a názvy zlúčenín, ktoré používajú len číslo a ešte horšie podivné farby, t. j. modrá meth ment vyzerať. Ako medené soli. Prosím DM mi s niektorými podrobnosťami, takže môžeme námestie to preč vďaka a láska
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Stále trpezlivo čakám a čakám, že mi to pošlú v pomalom boaat
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
cítiť sa slobodne o_O hippie
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Testovacie družstvo

Akú látku chcete vyskúšať?

odpovedať:

Mám rád stimulanty a opioidy. Ale povedal by som, že vlastne testujem všetko, čo mi príde zaujímavé

Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?

odpoveď: "Nie:


Chcel by som vyskúšať nejaké výskumné chemikálie ako Hexedron, Pentedron. Dipyanone a iné RC opioidy sú tiež veľmi zaujímavé.

Dal by som obe svoje obličky za nejakú skutočnú sračku ako Carfentanyl.


Do ktorej krajiny sa to bude posielať?

Nemecko
 

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Som v USA a zaujímajú sa o testovanie mnohých RC, ako aj viac potom pár priateľov, im viac hľadá RC porovnateľné s opioidmi a xanaxom ,,viac RC opioidy, ktoré by som si prial, aby som mohol dostať priamo fentanyl alebo auto fent, to je to, čo som radšej, než niečo z triedy nitazénu alebo niečo iné na povedzme - broaz flualp ,u-47700,u-8 a podobné, ako aj psychedelické 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt amfetamín & psychedelické amp rc, disociatívne zlúčeniny syntetický kanabinoid všetci máme svoje vlastné hlboké a dlhé skúsenosti s out DOC.
Dúfam, že sa môžem stať súčasťou tímu!!!
Na zdravie
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Ako bola zásielka vyhotovená? Vyskytli sa so zásielkou nejaké problémy?

- Mal som malú chybu s poštovou adresou, ale našťastie @Madre bol veľmi ochotný a pomohol mi, ako len mohol. Kvôli chybe s prvou zásielkou trvalo asi 2-3 týždne, kým dorazila. Inak žiadne problémy.

* Fotografie látky na váhe (v balíku, v obale, bez obalu, len látka, minca akejkoľvek nominálnej hodnoty vašej krajiny)

- Bohužiaľ som otvoril balík skôr, ako som si spomenul na fotografie, ospravedlňujem sa za to, ale môžem povedať, že to bolo veľmi profesionálne zabalené, že bolo v listovej forme a výrobok bol v sivom obale. A prášok bol v malom vrecúšku so zipsom a bol označený tak, ako by mal byť. Tu je jedna fotografia, ktorú som urobil s mincou.


Podrobná správa o výlete od vás.

- Veľmi čistý nikdy neskúsil túto látku, ale ive čítal nejaké správy o tom, že je to veľmi silné a naozaj ľahké prekonať, takže som si vzal veľmi malú dávku intranazálne asi 10mg. High ma prekvapil, pretože malé množstvo som vzal, naozaj mierne a opioidné ako high, ale nie toľko eufórie. Inak podľa mňa veľmi kvalitná výskumná chemikália, ale sametime Id odporúčam urobiť nejaký výskum, než skúsite takéto veci. Je to prekvapivo silné.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Bezpečnosť služieb: 10/10
⭐️ Rýchlosť dodania: 8/10
⭐️ Kvalita produktu: 10/10 - veľmi čistý
⭐️ Ako dobre boli splnené vaše očakávania? 10/10 - Očakával som jednoduché opioidné opojenie, ktoré som dostal, a ešte niečo navyše.
Som vďačný za možnosť byť v testovacej skupine a dúfam, že táto recenzia je užitočná.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Ďakujeme vám za vašu prácu.
Čakám na vašu pm pre ďalšiu spoluprácu ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Teraz už viem, prečo som dostal podobnú tašku...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Táto téma je vytvorená len pre revízie a správy z ciest. Ostatné odpovede budú vymazané. Ďakujem vám.

Ak sa chcete stať testerom, čakáme na vás na <<<<PM>>>>.


 
Top