Výskumná chemická skúšobná jednotka

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Testovacie družstvo
  • Akú látku chcete vyskúšať?
2c-x, DOx, metamfetamín
  • Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
Áno, mám preskúšanie predajcov z hľadiska profesionality, metódy a pochopenia scény. Predovšetkým spoľahlivé a čestné

Mám dôverné znalosti o zlúčeninách, ktoré som uviedol. Uvediem fakty aj NMR ect. Ak o to požiadate. Zdokumentujte celý proces od poštovej schránky až po spotrebu bez odhalenia citlivých informácií
  • Do ktorej krajiny sa bude zasielať
  • USA
Ak máte akékoľvek otázky, spýtajte sa, prosím
ďakujem
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Som v USA chcel by som otestovať metamfetamín mám v tom rozsiahle vedomosti a viem rozlíšiť zlý,dobrý a skvelý produkt,nie som si istý, čo sú tie ďalšie 2, ale ak dávajú pocit podobný niektorým opiátom, prosím, tiež by som chcel otestovať. Kam máme ísť ďalej
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Žijem v Austrálii v lokalite vzdialenej 4 od mesta. Domnievam sa, že všetci fajčia katinón alebo nekvalitný pervitín. Iv sa rozhodol prestať kupovať a rád by som vyskúšal 2c-x.
Bol by som veselý, keby som sa mohol naučiť syntézu, ale neviem, kde začať a akú veľkosť zariadenia získať. zaplatím za MENTORA OSOBNE ALEBO ENCRYPTOVANÝM E-MAILOM. mám záujem možno o syntézu, ktorá ma naučí abit o chémii a potom skúsiť syntézu meth / amph.
Je shake and bake najjednoduchšie, ale najrizikovejšie.
Potrebujem zdroj prekurzorov, ale plánujem si jedného dňa vyrobiť vlastné vo veľkom množstve.
Rovnako ako príprava večere podľa vlastnej chuti je moja vízia na syntézu. Pripravím zariadenie podľa svojej chuti pridám lil korenie a všetky veci pekné.
POZOR KURIZORY PLATÍM BTC BYŤ VAŠIM ŠTUDENTOM ALEBO OSOBNE ALEBO ENCRYPTOVANÝM EMAILOM. kašlem na kupovanie pouličných drog, Il si vyrobím vlastné.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hej, kamarát, som tiež z Austrálie, ak stále potrebuješ pomoc na svojej ceste, daj mi vedieť, mám know-how a takmer všetko, čo s tým súvisí, pokoj
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil je tam ďaleko, kde môžeme dostať závod jeden z ak olej som distlee akton s olejom a teraz jeho viazané
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, aj ja som z Austrálie, zo severného Queenslandu. Hľadám tu spoľahlivého dodávateľa metamfetamínov. Chcem obchodovať s Dead Drops, Escrow a Crypto. Prosím, pošlite mi PM.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Testovacie družstvo

  • Akú látku chcete vyskúšať?
Amfetamín, CMC , MMC.

  • Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
Áno, máme profesionálne nosy. Už mám dosť tých sračiek, ktoré sú tak dlho uvedené na uliciach.

Poskytnem úplné a úprimné hodnotenie -od odoslania až po konzumáciu.
  • Do ktorej krajiny sa bude zasielať
    EÚ / Rumunsko.

    Pozdravy!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Láska k Rumunsku ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Rád by som vyskúšal NEP, A-PiHP a MDPHP, Miesto v Nemecku! Kontaktujte ma :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV je desivé?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Existuje dlhá odpoveď vyplývajúca z toho, ako pôsobí na sim aplikácie a ako iné uvoľňuje/blokátory ako Rubínové veci myslím potom blokujú re-up berú mdpv len bloky, ale tie podstatne menšie a teoreticky oveľa menej poškodzujú nero vysielače pozri veľmi dlhé prísť zdôvodnenie väčšiny ľudí je extrémne menej závislosti a pôsobí ako akýsi blokátor pre iné povedzme menej jemné aktérov na ich receptory to je extrémne to je extrémne zjednodušená verzia, ale nemôžem si zaboha spomenúť na čísla dokumentov, ktoré majú robiť štúdie je
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Zaujímavé, budem si to musieť prečítať. Nikdy som sa o MDPV nezaujímal, kým som to nepočul,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Ako bola zásielka vyhotovená? Vyskytli sa so zásielkou nejaké problémy?

- Mal som malú chybu s poštovou adresou, ale našťastie @Madre bol veľmi ochotný a pomohol mi, ako len mohol. Kvôli chybe s prvou zásielkou trvalo asi 2-3 týždne, kým dorazila. Inak žiadne problémy.

* Fotografie látky na váhe (v balíku, v obale, bez obalu, len látka, minca akejkoľvek nominálnej hodnoty vašej krajiny)

- Bohužiaľ som otvoril balík skôr, ako som si spomenul na fotografie, ospravedlňujem sa za to, ale môžem povedať, že to bolo veľmi profesionálne zabalené, že bolo v listovej forme a výrobok bol v sivom obale. A prášok bol v malom vrecúšku so zipsom a bol označený tak, ako by mal byť. Tu je jedna fotografia, ktorú som urobil s mincou.


Podrobná správa o výlete od vás.

- Veľmi čistý nikdy neskúsil túto látku, ale ive čítal nejaké správy o tom, že je to veľmi silné a naozaj ľahké prekonať, takže som si vzal veľmi malú dávku intranazálne asi 10mg. High ma prekvapil, pretože malé množstvo som vzal, naozaj mierne a opioidné ako high, ale nie toľko eufórie. Inak podľa mňa veľmi kvalitná výskumná chemikália, ale sametime Id odporúčam urobiť nejaký výskum, než skúsite takéto veci. Je to prekvapivo silné.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Teraz už viem, prečo som dostal podobnú tašku...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Ahojte všetci, konečne prišiel očakávaný deň, zásielka prišla rýchlosťou blesku, vďaka Glitchovi, ktorý sa s radosťou podelil o 0'250 mg z tak aktuálneho: 5meo -DMT, vhodného podľa môjho odborného pozorovania ako neurobiológa na hasenie psychotických epizód z ťažkých stimulantov . Samotná správa z výletu bude zverejnená v sekcii cestovanie.
Rýchlosť dodania:
10:10
Skryté:
10:10
Čistota:
10:10

Určite odporúčam!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Akú látku chcete vyskúšať?

akýkoľvek stimulant, ako napríklad amfetamín, CMM a CMC

- Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
áno, mám dlhoročné skúsenosti so stimulantmi a viem rozlíšiť kvalitu produktu

-Do ktorej krajiny sa bude zasielať

Rumunsko/EÚ
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Čakám vás v PM chlapci, táto téma je určená POUZE pre správy.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
A mnohé zo správ, v ktorých MD PV búcha, nechtiac poskytli nové možnosti štúdia a teóriu blokovania receptora bez toho, aby spôsobili úplný a totálny abstinenčný stav vo svete stimulantov, mám pre vás čísla týchto správ, ak by ste si ich chceli prečítať
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj glitchy
som v usa a mám rozsiahle skúsenosti s takmer všetkými drogami, hlavne s psychedlikami, neopiátovými rcs, všetkými stimulátormi
rád by som vyskúšal čokoľvek, čo nie je opiát alebo syntetický kanabinoid
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Všeobecne bolo balenie veľmi diskrétne, nedalo sa poriadne zistiť, čo je vo vnútri. Veľká vďaka patrí dodávateľovi za malé darčeky vo vnútri - zapaľovač a nálepku.

1. LSZ 150 MCG Blotters
⭐️ Servisné zabezpečenie 10
⭐️ Rýchlosť dodania 10+ (menej ako 4 dni!)
⭐️ Kvalita výrobku 6
⭐️ Ako dobre boli splnené vaše očakávania? 6
⭐️ Celkový dojem z dodávateľa 9

Teraz podrobnejšie. Po stránke komunikácie a dodania - perfektné.
Aj keď po stránke účinkov som nebol až tak veľmi spokojný. Boli 2 pokusy - jeden na plný žalúdok, druhý na prázdny žalúdok. Myslel som si, že to bude rozdiel z hľadiska rýchlosti nástupu a intenzity, ale v oboch prípadoch sa účinok začal rozvíjať veľmi pomaly, najskôr po 1,5-2 hodinách od užitia. Myslel som si, že je to možno individuálna tolerancia alebo smth - ale môj partner, ktorého drogová minulosť je úplne čistá, mal rovnako pomalý nástup.

Po nástupe som začal pociťovať mierny sedatívny a relaxačný účinok, ako po litri piva. Ten pocit mi bol celkom známy. O hodinu 2-3 sa pocity ako vôňa a chuť stali trochu živšími, to isté s farbami. Neónové svetlá na stene boli celkom príjemné, ale nie vzrušujúce. Okrem toho žiadne ďalšie zrakové efekty ani nič iné. Z nejakého dôvodu som sa cítil skôr ako ľahká mdma s príjemnými pocitmi dotyku ako kyselina s psychedelickými účinkami. Celkovo som bol trochu sklamaný.

Na 4-5 hodine sa rozvinul mierny pocit derealizácie a depersonalizácie, ktorý som očakával, že príde oveľa skôr. Príjemná vec, ktorá s tým prišla - že som mierne mimo svojho tela, moje problémy nie sú moje, ľudia okolo neobťažujú moje bytie. Najdôležitejšie na tejto dávke bolo, že bola dostatočne ľahká na to, aby som z nej mohol vystúpiť a v ľubovoľnej chvíli sa spojiť s realitou. Takže ste tak trochu zodpovední za celý proces.

Teraz som dal 6 za kvalitu a očakávania, pretože som predtým lsz nijako zvlášť nebral, viac sa vyznám v lsd a na tejto dávke lsd sú účinky, najmä vizuálne, oveľa báječnejšie. Takže som bol trochu sklamaný. Aj keď ma potešilo vyostrenie fyzických vnemov a to som nečakal. Nie som si istý, či miernosť účinku bola spôsobená zlými podmienkami prepravy alebo na túto drogu potrebujete vyššiu dávku, aby ste pocítili niečo viac, ale celkovo by som si tento produkt neobjednal, ale asi by som ho mohol odporučiť začiatočníkom, ktorí sa boja straty kontroly pod látkami a nehľadajú silné účinky.

2. Absolútne som to nečakal, ale dodatočne som dostal Metocin 4-HO-MET, 1 tableta.

Teraz to bolo niečo!

⭐️ Kvalita výrobku 10+
⭐️ Ako dobre boli splnené vaše očakávania? 10+

Aj keď mi trvalo aj viac ako 1 a pol hodiny, kým som začala niečo cítiť, účinok bol úžasný. Pekné vizualizácie, príjemné pocity na tele, uvoľnenie mysle, ktoré lietalo ďaleko mimo môjho tela.

Telo. Cítil som ľahké prívaly teplého vzduchu, ako id som ležal na teplom piesku na pláži. Textúra vecí okolo mňa bola zábavná, chcel som sa dotknúť a ohmatať každý predmet.

Vizuálne efekty. Steny sa hýbali, dýchali, krúžili, vo vzduchu som videl dúhovo sfarbené vlny. Keď som ležal na gauči, z budovy sa stala loď a začala pomaly plávať po ulici, míňajúc stromy a iné budovy. Bolo to zázračné.

Myseľ. Problémy neexistovali, bol som taký pokojný a sebaistý. Zároveň ak by niekto vstúpil do miestnosti, ľahko som dokázal vlastnou vôľou vypnúť účinky a byť a správať sa "normálne". V prípade potreby som mohol meniť intenzitu účinku.

Najintenzívnejšie to trvalo asi 4-5 hodín a potom to opadlo. Bolo to úžasné! Určite by som si ho kúpil a odporučil ostatným.

Celkovo. ďakujem veľmi pekne, bola to en zaujímavá skúsenosť pre oba produkty!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Sup!
Áno, taký zaujímavý podrobný prehľad! Rešpekt <3

DM mi vráť, ak bude tvoja stolička pripravená na ďalší vesmírny výlet ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Zaujímajú sa o stimuly. PV hlavne o MMC alebo CMC. NEP možno
Doprava do USA.
Vďaka
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Akú látku chcete vyskúšať?
5-meo-dmt

- Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
Už som to skúšal, ale vždy klamú a nikdy si nemôžete byť istý.

Do ktorej krajiny sa bude zasielať: Francia
 
Top