Pokyny na videu: V prípade, že je potrebné, aby ste sa oboznámili s chemickými látkami, ktoré sú súčasťou chemického priemyslu, je potrebné, aby ste sa oboznámili s pokynmi na videu.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, Heisenberg
Rešpektujem a oceňujem to, čo robíte. Mám niekoľko otázok, na ktoré dúfam, že mi pomôžete odpovedať.

Moje otázky sú
1. Bude nerozhodnutý metamfetamín kryštalizovať
2. Svrbia alebo dusia kryštály nerozpusteného metamfetamínu pri fajčení?

Kamarát dostal nejaký metamfetamínový olej nie som si istý, kde ho získal, viem, že nebol syntetizovaný s pseudoefedrínom. Neviem, či bolo vykonané rozlíšenie, ale viem, že vykryštalizovaný pervitín pri fajčení svrbí/škrtí v hrdle.

Je niečo, čo môžem urobiť, aby som zastavil svrbenie/škrtenie. Kryštáliky som premyl acetónom a vykonal som aj extrakciu kyselinou a zásadou, ale stále to nezastavilo svrbenie/škrtenie pri fajčení.

Budem vám vďačný za pomoc
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videá sú skutočne niečím, čo robí BB fórum oveľa inovatívnejším v porovnaní s predtým existujúcimi fórami z minulosti. Kedysi sme obrázky s nízkym rozlíšením považovali za niečo cool. Potom prišli videá BB a nielenže majú iný formát, ale nechýbajú ani z hľadiska kvality.

Je jasné, že pred natáčaním videí sa robila stochiometrická optimalizácia. Úprimne sa čudujem, že fórum je dodnes funkčné. Tím sa oň očividne veľmi dobre stará.

Vtipné je, ako YouTube začal videá mazať, takže ste prešli na krátke videá odkazujúce na aktuálne fórum 😆. Vtipné sú názvy, ktoré by doslova mohli vyhľadávať len ľudia, ktorí vedia, čo vôbec hľadajú :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Úprimne povedané, som prekvapený, že to youtube trvalo tak dlho. Hádam si poistenie toho, aby všetok ich obsah bol v súlade s oficiálnou vládou schválenou myšlienkou, vyžaduje veľa práce.

Celkom vážne si však myslím, že je to zaujímavé rozhodnutie. Existujú aj iné s videami o výrobe drog, výbušnín a podobne, ale tie, ktoré som videl, vysvetľujú, ako veci robiť, v skutočnosti ich nerobia. Je to niečo ako Monty Pythonovské "ako sa robí psí štýl"; v televízii to smiete vysvetľovať, ale nesmiete to v televízii ukazovať.

A čo vysielanie na Rumble? Propagujú sa ako alternatíva k cenzúre na youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Vtipné, že som si kúpil knihu Uncle Fester od chlapíka na Etsy, ten ma upozornil na jedno z videí na YouTube, a tak som našiel BBGate. (Bola to láska na prvý pohľad 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pekný spôsob, ako objaviť takéto úžasné fórum!
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Chcel by som vidieť 4 ACO DMT, DMT a MDMA/MDA z PMK Etylglycidát. Syntézy MDA a MDMA sú pre začiatočníkov veľmi poučné, najmä keď vysvetlíte *rozdielne cesty*--- Reduktívna amínácia, cez stryrén, cez oxim, vysokotlaková, elektrochemická. Aha... tu je dobrá cesta: mikrovlnná asistovaná chémia (menej času a rozpúšťadiel). Milión spôsobov, ako upiecť koláč.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pôvodný názov je glycid.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
máme video so syntézou glycidátu BMK. PMK sa vyrába podobne z piperonalu ako prekurzora
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Zaujímalo by vás, aká by mohla byť OTC syntéza benzylpiperazínu?
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Páni... rád to počujem
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Medailónová forma heligónky
2c-b forma 2c-h
 
Top