Pokyny na videu: V prípade, že je potrebné, aby ste sa oboznámili s chemickými látkami, ktoré sú súčasťou chemického priemyslu, je potrebné, aby ste sa oboznámili s pokynmi na videu.

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Video o p2p na met
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videá sú skutočne niečím, čo robí BB fórum oveľa inovatívnejším v porovnaní s predtým existujúcimi fórami z minulosti. Kedysi sme obrázky s nízkym rozlíšením považovali za niečo cool. Potom prišli videá BB a nielenže majú iný formát, ale nechýbajú ani z hľadiska kvality.

Je jasné, že pred natáčaním videí sa robila stochiometrická optimalizácia. Úprimne sa čudujem, že fórum je dodnes funkčné. Tím sa oň očividne veľmi dobre stará.

Vtipné je, ako YouTube začal videá mazať, takže ste prešli na krátke videá odkazujúce na aktuálne fórum 😆. Vtipné sú názvy, ktoré by doslova mohli vyhľadávať len ľudia, ktorí vedia, čo vôbec hľadajú :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Úprimne povedané, som prekvapený, že to youtube trvalo tak dlho. Hádam si poistenie toho, aby všetok ich obsah bol v súlade s oficiálnou vládou schválenou myšlienkou, vyžaduje veľa práce.

Celkom vážne si však myslím, že je to zaujímavé rozhodnutie. Existujú aj iné s videami o výrobe drog, výbušnín a podobne, ale tie, ktoré som videl, vysvetľujú, ako veci robiť, v skutočnosti ich nerobia. Je to niečo ako Monty Pythonovské "ako sa robí psí štýl"; v televízii to smiete vysvetľovať, ale nesmiete to v televízii ukazovať.

A čo vysielanie na Rumble? Propagujú sa ako alternatíva k cenzúre na youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Práve som si všimol, že ste to dali na Rámček. Som zvedavý, čo sa stane. Prečítal som si politiku obsahu a obsah BBGate pravdepodobne porušuje číslo 9
"Obsah alebo materiál propagujúci alebo poskytujúci inštruktážne informácie o nezákonných činnostiach, propagujúci ujmu alebo poškodenie akejkoľvek skupiny, jednotlivca alebo krutosť voči zvieratám vrátane, ale nielen:"

Ale na druhej strane majú povesť, že sa stavajú na stranu slobody prejavu.

Tiež som videl, že Russell Brand tam má svoju reláciu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Áno, uvidíme, ako dlho to tam zostane :). Myslím, že skrátený obsah na YouTube by bol tiež šialený spôsob, ako podporiť fórum!!!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Chorý! Našiel som to starou amfetamínovou cestou cez HGCL2 na YouTube
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Syntéza MXE by bola podľa mňa pre svet mimoriadne cenná.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Mohli by ste urobiť reportáž o syntéze cGMP MDMA v rámci projektu MAPS , aby sa informácie dostali trochu ďalej? Myslím si, že to môže veci naozaj pomôcť.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
V blízkej budúcnosti neplánujeme syntetizovať MDMA.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Bolo by to veľmi zaujímavé, najmä vidieť, s akou kvalitou produktu by ste prišli vy..viem si to len predstaviť :D
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ak má niekto problémy so sťahovaním videí, kliknite pravým tlačidlom myši na tlačidlo sťahovania a kliknite na položku "Uložiť ako." Lišta s pokrokom nebude fungovať, ale malo by sa dokončiť sťahovanie. Mne to fungovalo, keď som kliknutím na tlačidlo "Stiahnuť video" priamo, zlyhalo.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Lpac domáce fermentačné a redukčné procesy, aby sme mohli buď vyrábať pseudoefedrín, alebo norefedrín a aby bol pervitín opäť skvelý to by jeblo dea a všetkých tých ostatných kokotov, ktorí si myslia, že nás jeblo kúpiť dať tht svorku na pseudoefedrín a ani biofermentory nie sú lacné a je čas naučiť človeka loviť ryby, aby sa mohol nakŕmiť
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Zatiaľ neexistuje žiadny presvedčivý dôkaz, že spracovanie stojí za to. Desiatky ľudí každoročne zverejňujú rozpracovanú dokumentáciu, ale nikto sa nikdy nedostane k hotovému výrobku, pretože výťažky a rozpracovanosť sú jednoducho tak šialene hrozné.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Je zrejmé, že budete musieť mať slušne veľký biofermentor, aby ste vyrobili niečo životaschopné, ale tam lacný Hovorím o 5000 litroch a viac, pravdepodobne by ste potrebovali to alebo 10000 l na výrobu dostatočného množstva lpac na výrobu kg norefedrínu alebo pseudo Proces výroby lpac nie je dlhý, deje sa to v priebehu niekoľkých dní z niektorých patentov, ktoré som čítal, nie farmaceutické spoločnosti používajú 100,Videl som zábery z Indie, kde ukazujú procesy od bioreaktora až po konečný produkt, ale nie sú tam žiadne vzorce, čo používajú a ako kedy pridať veci, pretože to bolo v dokumentárnom filme, inak by tento proces nepoužívali, ale robia to v mega rozsahu, som si istý, že je to 5000 l bio zmesi na výrobu dostatočného množstva lpacu na výrobu kg konečného produktu.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Veľmi by som si želal, aby sme mali video o syntéze P2P z benzaldehydu a metyletylketónu (MEK)
Ako viete, metylétylketón (MEK) si môže ktokoľvek zadovážiť z obchodov a je tu pre vás aj video o syntéze benzaldehydu
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Zápis na tejto stránke obsahuje závažné chyby. Dodržiavaním tejto metódy pravdepodobne nezískate žiadny výsledok. V podstate je nesprávny posledný krok. Ak to urobíte podľa opisu, prevediete všetky svoje p2p na decht. Správny spôsob je pripraviť 10 % roztok NaOH v zmesi 50/50 voda/etanol. Použite 500 ml tejto zmesi na 100 g vášho východiskového materiálu. Nezahrievajte. Stačí miešať 1 hodinu, vaša zmes sa sfarbí do oranžova a zahreje sa. Dobre premiešajte! Po 1 hodine musíte svoj produkt extrahovať a zbaviť sa NaOH. Inak sa váš p2p pri destilácii celý stratí bez ohľadu na to, či je alebo nie je vákuum.

BTW aj pri správnom postupe vám táto metóda v najlepšom prípade poskytne približne 35 % jaldu. Z vykryštalizovaného metylfenylbutenónu (v texte sa nič nehovorí o získaní kryštálov v prvom kroku).

V prvom kroku sú tiež chyby. Ak to chcete urobiť správne, musíte zmiešať benzaldehyd:mek v pomere 1:2 mol, ochladiť ho pod 5 stupňov a potom pridať 20 g plynu HCL na 100 g benzaldehydu. Nie len "plynovať 1,5 h".

Musíte počkať 2 dni, kým sa táto reakcia dokončí. Potom pravdepodobne dostanete žĺtok, ktorý sa uvádza v tomto texte. Metylfenylbutenón sa musí vákuovo destilovať a potom kryštalizovať.

Množstvo kyseliny octovej je obrovské, môžete jej použiť dvakrát menej.

A tak ďalej..
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ďakujem vám všetkým za všetko, čo robíte. bol som dlhoročným číhačom. lol strávil desaťročia čítaním konečne sa vďaka vám chystám urobiť ďalší krok
 
Top