Pokyny na videu: V prípade, že je potrebné, aby ste sa oboznámili s chemickými látkami, ktoré sú súčasťou chemického priemyslu, je potrebné, aby ste sa oboznámili s pokynmi na videu.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Dobrá metóda, blahoželáme. Prečo ste si nevybrali metódu získavania amfetamínu prostredníctvom 1-fenyl-2-nitropénu > 1-fenyl-2-nitropropánu > ZINKU + kyseliny chlorovodíkovej?
Objemy sa viac škálujú a teplota je stabilnejšia.
Výťažok konečného produktu je oveľa vyšší

Spotreba NaBH4 počas tvorby propánu pri 0-5 stupňoch je oveľa menšia a výťažok konečného propánu je vyšší.

Myslíte si, že stačí získať amfetamínovú bázu v izopropanole bez ďalšej frakčnej destilácie?
Myslíte si, že konečný produkt neobsahuje boritany?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Je to tak, ako to je?


5000 ml trojhrdlové banky s plochým dnom. umiestnené v ľadovom kúpeli a umiestnené na magnetickom miešadle. Inštalujeme spätný chladič chladený tečúcou vodou, kvapkadlo s kompenzátorom tlaku a teplomer.


Do banky vložíme 70 g NaBH4 rozpusteného v zmesi 300 ml vody a 700 ml IPA.
Roztok 108 gr P2NP nakvapkáme do 200 ml. IPA cez prídavný lievik takou rýchlosťou, aby teplota reakčnej zmesi nestúpla nad 5 stupňov.

Po pridaní všetkého propénu do banky, v ktorej sa vytvorila biela kaša s nerozpustnými boritanmi, zmes ochladíme na 0 stupňov a pomaly pridáme 300 ml. vychladenej 85 % kyseliny octovej, pričom teplota v banke nesmie byť vyššia ako 3 stupne. Keď sa pridá všetka kyselina octová, boritany by sa mali rozpustiť a roztok by mal nadobudnúť žltkastý béžový odtieň.

Do banky nasypeme jednu porciu 270 g zinkového prachu a cez lievik pridáme 800 ml. 38% kyseliny chlorovodíkovej v množstve asi 50-60 ml za minútu. Potom zmes necháme miešať 2 hodiny.
Zrazenina sa dodatočne prefiltruje premytím na filtri 2 - 3 dávkami IPA po 20 - 30 ml. filtrát musí byť úplne priehľadný. Ak sa v ňom nachádzajú akékoľvek cudzie inklúzie, pevné častice, znovu sa prefiltruje.

Do filtrátu sa pridáva ochladený 50 % vodný roztok NaOH, až kým sa na povrch nedostane vrstva žltkastého oleja, ktorá sa oddelí, a vodná vrstva sa 3-4-krát premyje 100 ml. IPS. Oddelený olejový a alkoholový extrakt sa spojí, pridá sa 50 g jemne mletého síranu sodného, zmes sa ochladí pod 0 °C a pri tejto teplote sa udržiava 2 - 3 hodiny. Potom sa zmes prefiltruje, zrazenina sa 1-2-krát premyje na filtri 50 ml bezvodého IPS.
K filtrátu sa pridá 200 ml bezvodého acetónu, zmes sa postaví na miešadlo a po kvapkách sa pridáva 96 % kyselina sírová, až kým kyslosť zmesi nedosiahne 5,5 - 6. Už počas pridávania sa tvorí zrazenina, zmes je potrebné miešať v celom objeme. Ak je miešanie ťažké, možno pridať trochu bezvodého acetónu.

Po dosiahnutí požadovanej kyslosti sa zrazenina prefiltruje, premyje sa na filtri malým množstvom acetónu, kým nie je úplne biela, a vysuší sa na vzduchu (alebo na batériách) do konštantnej hmotnosti. Získa sa 100 + -10 gr. d,l-amfetamín sulfátu.

Ak je to potrebné, z filtrátu sa môžu vydestilovať rozpúšťadlá, zrazenina sa môže rozpustiť v 30-50 ml bezvodého acetónu a získať ďalších 5-15 g látky. Tieto zvyšky sú však dosť znečistené a ich premytie cez filter bude trvať dlho a na dosiahnutie rovnakej čistoty ako pôvodný produkt môže byť potrebná rekryštalizácia zo systému etanol-voda.
 

Attachments

  • JwzPysoRh3.jpeg
    JwzPysoRh3.jpeg
    50.5 KB · Views: 356

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Áno, +- táto metóda. Hlavnou úlohou pri tvorbe propánu s veľkým výťažkom.
Na miešanie zinku použite aj horné miešadlo.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Osobne by som uvítal video o syntéze fenobarbitalu. Dokonca som o ňu požiadal v jednom vlákne na tomto fóre s niektorými vlastnými podrobnosťami a neúspechmi.

Potom by bola zábavná (ktorú by nikto so zdravým rozumom neskúšal....) 2,6-diizopropylfenol (alias: propofol). Je to pomerne jednoduchý postup:
  1. Reakcia H2SO4 s fenolom, pri ktorej sa na miesto 4 pripojí sulfátová skupina (ako ochranná skupina).
  2. Reagujte s IPA a pripojte dve izopropylové skupiny na miestach 2 a 6.
  3. Reakciou s NaOH sa odstráni sulfónová skupina na mieste 4, čím sa získa propofol.
Podrobnejšie informácie o syntéze nájdete tu.

Niekoľko dôvodov, prečo si myslím, že stojí za to urobiť o tom video:
  1. Je veľmi ťažké ho užívať samostatne, musí sa infundovať lidokaínom, pretože v mieste vpichu pekelne štípe, a nie je rozpustný vo vode, takže sa musí emulgovať sójovým extraktom.
  2. Je to úplne legálne. Nie je na žiadnom zozname omamných látok, ktoré sú na zozname DEA.
  3. Aj keď by to po jeho výrobe nikto neskúšal, myslím si, že je šikovné mať vo svojej zbierke liečiv takýto bežne používaný liek na záchranu života :)
Ale dúfam, že najprv natočíte video s fenobarbitalom (alebo iným barbiturátom)! S tým sa naozaj trápim :-(
Pomohlo by darovanie urýchliť video o syntéze fenobarbitalu? :-D lol Ak áno, napíš mi PM.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Myslím, že o video by malo záujem veľa ľudí;
Rozlíšenie enantiomérov metamfetamínu prostredníctvom kyseliny D-vinnej alebo nejakej podobnej. Neviem si predstaviť, že by ste nešli tak ďaleko, aby ste pridali o 50 % viac sily.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Kedy môžem dostať video o syntéze P2P z benzaldehydu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Skvelý obsah ako vždy.

To mi naozaj pomohlo oveľa lepšie pochopiť posledné kroky syntézy amf. freebázy prostredníctvom P2NP & NABH4.

Teším sa na ďalší obsah od vás
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, Heisenberg
Rešpektujem a oceňujem to, čo robíte. Mám niekoľko otázok, na ktoré dúfam, že mi pomôžete odpovedať.

Moje otázky sú
1. Bude nerozhodnutý metamfetamín kryštalizovať
2. Svrbia alebo dusia kryštály nerozpusteného metamfetamínu pri fajčení?

Kamarát dostal nejaký metamfetamínový olej nie som si istý, kde ho získal, viem, že nebol syntetizovaný s pseudoefedrínom. Neviem, či bolo vykonané rozlíšenie, ale viem, že vykryštalizovaný pervitín pri fajčení svrbí/škrtí v hrdle.

Je niečo, čo môžem urobiť, aby som zastavil svrbenie/škrtenie. Kryštáliky som premyl acetónom a vykonal som aj extrakciu kyselinou a zásadou, ale stále to nezastavilo svrbenie/škrtenie pri fajčení.

Budem vám vďačný za pomoc
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Pekné video.

Bude k dispozícii video

Hydrolýza N-formylamfetamínu z BMK-P2P

Hydrolýza N-formylamfetamínu spôsobom NaOH

Myslím, že veľa ľudí to bude mať využitie, keďže veľa ľudí používa BMK-P2P a keďže je tam video o tom, ako syntetizovať BMK

/Dakujem
 

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Video o p2p na met
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Medailónová forma heligónky
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
MA z fenylefrínu. Zdvihlo by to niektoré obočia.
 

Tames1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Videonávody sú obľúbenou formou komunikácie, ktorá sa používa na demonštráciu toho, ako dokončiť úlohu alebo vykonať určitú činnosť. Poskytujú vizuálny a sluchový zážitok pre diváka, čo uľahčuje sledovanie a pochopenie zložitých pojmov. Videonávody možno nájsť na rôznych platformách vrátane sociálnych médií, vzdelávacích webových stránok a platforiem elektronického vzdelávania.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ak povedzme plaváreň upraví nejaký videomateriál, má sa vám poslať na preskúmanie a prípadne postprodukciu predtým, ako bude oficiálne nahraný spolu s pracovným protokolom a všetkým?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Určite si pozrieme video. Ak bude urobené dobre a bez faktických chýb, radi ho zverejníme na všetkých platformách, kde zverejňujeme naše videá
 
Top