Pokyny na videu: V prípade, že je potrebné, aby ste sa oboznámili s chemickými látkami, ktoré sú súčasťou chemického priemyslu, je potrebné, aby ste sa oboznámili s pokynmi na videu.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! pre istotu dobré staré rp / i / e.. a všetko (samozrejme!) ostatné.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Určite to!!!! ako aj príprava RP zo zápalkových škatuliek, pretože odtiaľ by väčšina tajných chemikov získavala svoje zdroje a je to najekonomickejší spôsob získavania čistých kryštálov I2. čo ma hádam privádza k môjmu nektrému návrhu, ktorý už navrhol niekto iný : syntéza prekurzorov cestou, ktorá je najbližšie k tomu, čoho by bol schopný priemerný domáci chemik.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Myslím, že mnohým by sa hodila syntéza DOM (STP), DMT (z tryptamínu) alebo DXM.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Nie, PMK a BMK etylglycidát alebo novšie by tu boli prínosom pre mnohých používateľov, takže by sa vyriešili aj problémy mnohých ľudí s ich prevodom a všetky protichodné informácie vo vláknach
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B z nitrostyrénu s použitím katalyzátorov NaBH4 a Cu alebo Al a Cu
2C-E
Dmt z tryptamínu alebo tryptatolu
DOB
STP
n, alfa DEPEA
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
A samozrejme MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK etylglycidát! To je akákoľvek organická zlúčenina, majú mastné kyseliny. Táto požiadavka vysoká teplota topenia fáza udržať tieto mastné kyseliny v kvapalnom vzorci. Je to štúdia pre farmaceutický výrobok, je to najlepšia kvalita po tom, čo je hotový výrobok. Prosím, prestaňte zverejňovať nezmyselné reklamy alebo otázky. Ak nie ste BioTech alebo PhD titul v priemysle štúdia. Než by ste mohli mať smolu, že sa pokúšate vyrobiť MDMA, purifikovať do ďalšieho štádia ako kryštalizovať, stratili by ste aj na výťažku.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dobrý deň, pán profesor,

nechápte ma zle, ale na takúto nadnesenú správu neodolám a odpoviem. Takže tvrdíte, že len dobre vzdelané subjekty s univerzálnym titulom majú privilégium pokúsiť sa o syntézu mdma.?

Dúfam, že som vás zle pochopil a že som len impulzívny kokot, ktorý si netrúfa ani len skúsiť a začať experimentovať a mal by som byť rád, že môžem minúť svoje zarobené peniaze, za ktoré som dodal tvrdú prácu.
Ak nie .. Chcel by som povedať ...

Kto si, kurva, myslíš, že si? A čo si, kurva, vyrobil, priateľ môj ? To je to najlepšie, čo si mohol urobiť? A tak sa tešíš, že máš potrebu minúť svoju posratú látku a povedať svetu, ako to funguje a kto čo môže a kto nie?
Myslím, že absolútne netušíš, aká je celá myšlienka takejto platformy... to preto, že celý život tráviš vo svojej izbe štúdiom, chodíš v rade a žiješ strašne pokrytecký život.

Môj priateľ, pred 3 mesiacmi som poznal len h20 P a Au... teraz som si celkom istý, že som našiel priamu cestu od glycidátu k sklenenému kryštálu mdma. Asi mi to ako všetci ľudia s nejakými základnými vedomosťami neuveríš. To je v poriadku, pretože je mi to jedno.
Zábava, ktorú mám z idiotov ako vy, má oveľa väčšiu hodnotu ako ľahké peniaze alebo tvrdenie, že som nový všemocný mdma syntetizátor...

opäť dúfam, že som príliš impulzívny, ale nejako si myslím, že nie...

dúfam, že sa budete cítiť dobre, keď začnete škubať, keď sa budete pozerať do zrkadla 🪞

nechutný 🤢 spôsob myslenia máte bleh

majte sa
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Čo je to kurva? Myslím, že si sa stratil, kamarát. Univerzitná knižnica sa nachádza hneď vedľa. Choď si študovať tie svoje doktorandské sračky a buď kurva ticho. Nezabudni, že je to knižnica... V knižnici sa nerozpráva.

Nie, ale vážne, ak si múdrejší ako my všetci tu, prečo to neurobíš sám? Prečo si vôbec čítal tie príspevky, keď to dokážeš úplne sám?

Prezradím ti tajomstvo o chémii. V skutočnosti nejde ani tak o knihy, ktoré si prečítate, ako o praktické skúsenosti, ktoré získate v laboratóriu. To, že si prečítate o nejakom postupe, z vás ešte nerobí človeka schopného ho vykonať v reálnom prostredí. Popieram tieto kecy. Tajný chemik, ktorý si financuje vlastné laboratórium, môže poznať chémiu oveľa lepšie z jednoduchého dôvodu, že vykonal oveľa viac postupov, ktoré aktívne pomáhajú vedomostiam, ako študenti chémie, ktorí sotva vstúpia do skutočného laboratória (hovorím z vlastnej skúsenosti).

To, čo ma rozčuľuje, nie je to, že nadávate na zlý produkt, ale to, že nadávate ľuďom, že neštudovali chémiu. Viete, že chémia je prírodná veda. Chemikom sa môže stať každý, kto pochopí zákony a správne ich aplikuje v praxi.

Nepovedal som vašej matke, že nemôže mať deti, pretože nie je dosť inteligentná na to, aby to robila "správne".

Najlepšie na tom je, že ja ani nie som "odpadlík" ako jedinec založený na egu, ako by si to nazval ty, ale aj tak mi tvoja hra na hrdinu znie z nejakého dôvodu super arogantne... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Som asi posledný, kto si všimol, že phd je vlastne používateľské meno.

Tajná chémia je ako červené inžinierstvo. Musia si všetko urobiť sami, aby pochopili, ako veci fungujú. Hlbšie rozumejú vybaveniu a majú znepokojujúcu mieru viery v opätovne použité kuchynské potreby, svorky a lepiacu pásku. Väčšina prekurzorov, ktoré potrebujú, je rovnako nelegálna ako ich konečné produkty, takže musia syntetizovať vlastné činidlá z toho, čo je legálne dostupné. Na to je potrebné mať hlboké znalosti o tom, ako manipulovať s organickými štruktúrami, a veľa kreativity v ich metódach.

Je to ako rozdiel medzi profesorom biológie na univerzite a výskumníkom, ktorý pracuje v stane uprostred amazonského pralesa.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
A s vaším príbehom o glycidáte... náhodou mi môj dodávateľ poslal pmk namiesto bmk vzorku... to bolo pred 3 mesiacmi, preto začínam celé toto dobrodružstvo robiť od nuly!
Vosk veľmi rýchlo stuhne v porovnaní s bmk glycidátom, ktorý zostáva tekutý... 1. krát som použil elektrický rezač kovov, aby som vypitval balenie a rozdelil vosk....only ak zachováte pokoj, čo je pre mňa ťažké, nápad príde. Takže stačí dať fľašu do horúcej vody alebo mikrovlnnej rúry, než začnete variť a potrebujete ju v tekutej forme.

ďakujem veľmi pekne
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
V súčasnosti upravujeme video o získavaní fenylacetónu z glycidátu BMK.

V laboratóriu vypracúvame optimálne možnosti redukcie fenylacetónu, najlepší spôsob bude natočený pre videoklip.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Bolo by skvelé poskytnúť video o syntéze P2P z benzaldehydu
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videá sú skutočne niečím, čo robí BB fórum oveľa inovatívnejším v porovnaní s predtým existujúcimi fórami z minulosti. Kedysi sme obrázky s nízkym rozlíšením považovali za niečo cool. Potom prišli videá BB a nielenže majú iný formát, ale nechýbajú ani z hľadiska kvality.

Je jasné, že pred natáčaním videí sa robila stochiometrická optimalizácia. Úprimne sa čudujem, že fórum je dodnes funkčné. Tím sa oň očividne veľmi dobre stará.

Vtipné je, ako YouTube začal videá mazať, takže ste prešli na krátke videá odkazujúce na aktuálne fórum 😆. Vtipné sú názvy, ktoré by doslova mohli vyhľadávať len ľudia, ktorí vedia, čo vôbec hľadajú :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Úprimne povedané, som prekvapený, že to youtube trvalo tak dlho. Hádam si poistenie toho, aby všetok ich obsah bol v súlade s oficiálnou vládou schválenou myšlienkou, vyžaduje veľa práce.

Celkom vážne si však myslím, že je to zaujímavé rozhodnutie. Existujú aj iné s videami o výrobe drog, výbušnín a podobne, ale tie, ktoré som videl, vysvetľujú, ako veci robiť, v skutočnosti ich nerobia. Je to niečo ako Monty Pythonovské "ako sa robí psí štýl"; v televízii to smiete vysvetľovať, ale nesmiete to v televízii ukazovať.

A čo vysielanie na Rumble? Propagujú sa ako alternatíva k cenzúre na youtube.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Máme kanály na všetkých alternatívnych lokalitách pre hosting videí. Ale o rumble som ešte nepočul, poďme na to.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vtipné, že som si kúpil knihu Uncle Fester od chlapíka na Etsy, ten ma upozornil na jedno z videí na YouTube, a tak som našiel BBGate. (Bola to láska na prvý pohľad 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pekný spôsob, ako objaviť takéto úžasné fórum!
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Profesor ... hahaha ...
 
Last edited:
Top