Sinteza 4-MMC (mefedrona). Bromiranje v diklormetanu.

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Prav tako je zanimivo in pomembno vprašanje. Prašek 4MMC in kristali 4MMC - ali sta si po strukturi in delovanju na možgane nekako različna? Ali sta učinkovitejša, mg na mg? Ali gre le za vizualni učinek in zagotovilo potrošnikom, da kristalov namesto prahu ni mogoče prirejati in rezati?
Spomnim se, da so nekoč, pred obdobjem 3MMC in nato 3CMC, mefedron pogosto prodajali v obeh oblikah, po isti ceni (bolj ali manj), in mnogi ljudje so pogosto nekako imeli raje obliko v prahu?
Ali se moč poveča, ko se prah kristalizira? Ali so učinki enaki, gram praška je enak gramu kristala?
Zelo zanimivo in pomembno vprašanje, na katerega bi bil hvaležen, če bi mi odgovorili strokovnjaki.

Na zdravje.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Kristalizacija je tehnika za prečiščevanje izdelka.
Učinki so enaki. Vendar so kristali bolj privlačni in na ta način naj bi se sprejemali (delovanje možganov) bolj intenzivno (manj nečisti)
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ob ponovnem branju tega ... moram dodati, da so kristali bolj čisti, seveda.

Vendar pa z vidika učinka ni nobene razlike v uporabi npr. 0,8 g kristalov ali 1,2 g prahu. Čeprav bi lahko umazan okus za nekatere zmanjšal. Toda prosim, naredite vsem uslugo in naredite samo kristale.
 
Top