Looking for a vendor Proizvajalec mefedrona, triptamina in dissa 4-MMC

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Iščem proizvajalca 4-MMC ali mefedrona. Iščem tudi tiste, ki lahko proizvajajo ali dobavljajo 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK in 5-meo-pce (ali pcp). Ne bom upošteval preprodajalcev, ki izžarevajo cene, in tistih, ki so neizkušeni. Kupujem v razsutem stanju, vendar začnem z manjšimi količinami, ki se čez čas povečajo glede na mojo stopnjo zadovoljstva z dobaviteljem. O tem se ni mogoče pogajati.

Lastna spletna stran in/ali prisotnost na trgu DN je prednost, vendar ni nujna, če za vas jamči nekdo pomemben.

Transakcijo je treba opraviti na depozitnem računu.

Načrtujem, da bom v prihodnosti izdelal svoj lastni 4-MMC. Če pa bo dobava odlična in dobavitelj profesionalen, bom razmislil o tem, da ga ne bom izdeloval sam in ga bom še naprej kupoval. Navajen sem izdelkov visoke čistosti in profesionalno izdelanih izdelkov, zato vem, kako izgleda ustrezen izdelek, in bom zelo izbirčen.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Pozdravljeni.
boste imeli težavo tudi jaz že dolgo iščem 4mmc, zato sem si tu odprl račun. tam, kjer živim, je 4mmc zelo slabe kakovosti, vendar zelo poceni..... Če ima kdo 4mmc visoke kakovosti, ga bom kupil tudi jaz!!! Kitajska ali Indija ne izdelujeta več teh zdravil, kar je škoda ;(
 

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Pozdravljeni! Ali ste že kdaj poskusili kupiti pri njih?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Za testiranje vam lahko zagotovim nekaj vzorcev 4-mmc, ki so skoraj 99,9-odstotne čistosti
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Dovoljeno. Povedal vam bom več, v nekaj urah bomo uvedli funkcionalnost, ki bo vsem omogočila varno kupovanje in prodajanje na forumu brez strahu pred goljufijami.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, mi smo MefedronRus.. Specializirani smo za proizvodnjo in dobavo mefedrona, Pomagamo vam lahko :)
 

SubFocus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
fantje, potrebujem pomoč, ker ste iz rusije, je dobro, da ste rusko govoreči. pišite v lis, ne najdem normalnega recepta.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
če želite mefedron, je aron stevens vaš človek, na telegramu je @asbbgate
dobil bo najboljšo ceno in najboljšo kakovost.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
lahko kupite tudi ketamin. Ne vem, ali bo imel triptamin, zagotovo pa ga lahko dobi
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Iščete prodajalca 4-MMC za pošiljanje majhnih količin in v razsutem stanju, po možnosti iz držav EU, ki niso vroče.
Nobenega nasveta o prodajalcih DNMs, razen enega (edinega, ki ni v UK ali PL, edinih državah, kjer je proizvodnja 4-MMC velika, vendar se ne pošilja zunaj njihovih držav zaradi velikih tveganj, povezanih s pošiljanjem zunaj) vsi drugi dobavljajo samo poceni naključne katinone, kupljene na Kitajskem, ali ostanke iz skladišč EU.

Sami si oglejte rezultate različnih javnih uradnih laboratorijskih testov in preverite, koliko testiranih "4-mmc" ni niti 3-mmc, ampak 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC itd.

Ne zanima me niti naključno spam od prodajalcev, ki imajo 20+ izdelkov / samo preprodajalci - pogosto, tudi če imajo dobre namene in legitimnost, ne morejo testirati / preizkusiti vsake serije za vsako spojino, zaupajo svojemu dobavitelju na debelo in prevara na katinonih je največji trend. Torej nesmiselno, saj je sinteza 4-mmc poceni in preprosta, iskanje predhodnikov pa tudi v EU ni velik problem.

Neposredni kemik / proizvajalci, specializirani za nekaj kemikalij, vendar takšnih nekaj izdelanih na profesionalen način, z velikim prikritjem in voched od kupcev z dobro rep. tukaj ali drugih zaupanja vrednih skupnosti.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
??? Lepa šala, iskanje 4-MMC (4-metilmetkatinona) iz Kitajske.
Prodajalci RC iz Kitajske celo sežgejo preostalo zalogo, takoj ko je neka spojina prepovedana - ne tvegajo le zaprtja podjetja, ampak tudi (dobesedno) izgubo glave.
Zagotovo obstajajo tudi podzemni prodajalci (ki večinoma sodelujejo z organiziranim kriminalom ali mehiškim kartelom), vendar zagotovo ne za sintezo 4-mmc.
 
Top