Looking for a vendor Proizvajalec mefedrona, triptamina in dissa 4-MMC

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Iščem proizvajalca 4-MMC ali mefedrona. Iščem tudi tiste, ki lahko proizvajajo ali dobavljajo 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK in 5-meo-pce (ali pcp). Ne bom upošteval preprodajalcev, ki izžarevajo cene, in tistih, ki so neizkušeni. Kupujem v razsutem stanju, vendar začnem z manjšimi količinami, ki se čez čas povečajo glede na mojo stopnjo zadovoljstva z dobaviteljem. O tem se ni mogoče pogajati.

Lastna spletna stran in/ali prisotnost na trgu DN je prednost, vendar ni nujna, če za vas jamči nekdo pomemben.

Transakcijo je treba opraviti na depozitnem računu.

Načrtujem, da bom v prihodnosti izdelal svoj lastni 4-MMC. Če pa bo dobava odlična in dobavitelj profesionalen, bom razmislil o tem, da ga ne bom izdeloval sam in ga bom še naprej kupoval. Navajen sem izdelkov visoke čistosti in profesionalno izdelanih izdelkov, zato vem, kako izgleda ustrezen izdelek, in bom zelo izbirčen.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Iščete prodajalca 4-MMC za pošiljanje majhnih količin in v razsutem stanju, po možnosti iz držav EU, ki niso vroče.
Nobenega nasveta o prodajalcih DNMs, razen enega (edinega, ki ni v UK ali PL, edinih državah, kjer je proizvodnja 4-MMC velika, vendar se ne pošilja zunaj njihovih držav zaradi velikih tveganj, povezanih s pošiljanjem zunaj) vsi drugi dobavljajo samo poceni naključne katinone, kupljene na Kitajskem, ali ostanke iz skladišč EU.

Sami si oglejte rezultate različnih javnih uradnih laboratorijskih testov in preverite, koliko testiranih "4-mmc" ni niti 3-mmc, ampak 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC itd.

Ne zanima me niti naključno spam od prodajalcev, ki imajo 20+ izdelkov / samo preprodajalci - pogosto, tudi če imajo dobre namene in legitimnost, ne morejo testirati / preizkusiti vsake serije za vsako spojino, zaupajo svojemu dobavitelju na debelo in prevara na katinonih je največji trend. Torej nesmiselno, saj je sinteza 4-mmc poceni in preprosta, iskanje predhodnikov pa tudi v EU ni velik problem.

Neposredni kemik / proizvajalci, specializirani za nekaj kemikalij, vendar takšnih nekaj izdelanih na profesionalen način, z velikim prikritjem in voched od kupcev z dobro rep. tukaj ali drugih zaupanja vrednih skupnosti.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Lepa šala, iskanje 4-MMC (4-metilmetkatinona) iz Kitajske.
Prodajalci RC iz Kitajske celo sežgejo preostalo zalogo, takoj ko je neka spojina prepovedana - ne tvegajo le zaprtja podjetja, ampak tudi (dobesedno) izgubo glave.
Zagotovo obstajajo tudi podzemni prodajalci (ki večinoma sodelujejo z organiziranim kriminalom ali mehiškim kartelom), vendar zagotovo ne za sintezo 4-mmc.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Jasno in glasno slišim, kar pravite. Tudi sam sem naredil to napako in se o tem prepričal z laboratorijskim testiranjem. Dobil sem 4-CMC in 4-CEC, zaradi obeh sem bil nekaj dni na pol nor.

Kot ste točno poudarili, je 4-mmc poceni in preprost sintetizator, zato predhodniki niso tako velik problem. Moj problem je, da nimam niti zasebnosti niti kakršnega koli laboratorija, zato sem ga preprosto želel kupiti v veliki količini. Samo čudim se, kako težko ga je najti.

Cenim vaš odgovor.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
da, če imaš kemikalije goof seller in si naredil resnično dobro sintezo 4mmc, potem je 1kg 4mmc 300€, če si naredil tone in si naredil sam 2b4m, potem je cena veliko nižja
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Potem, če vam je všeč denar, zakaj ne bi tega naredili in prodali vsem strankam v EU/ZDA, ki hrepenijo po njem? Kot sem že povedal, se v ZDA prodaja za 100 usd/g, v EU pa, odvisno od države, od 50 EUR do 120 EUR/g.

Če lahko s 300 EUR naredite 1 kg, boste v najslabšem primeru zaslužili 50.000 EUR, v najboljšem primeru pa 120.000 EUR od 300 EUR....

Ali pa odpotujte v bližnjo državo, da opravite delo, prepričan sem, da bo tam veliko ljudi, ki bodo poskrbeli, da vam pripravijo laboratorijsko opremo in potrebne predhodne sestavine. ;)
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Da, moj prijatelj, dobro razumem, da vas tako veliko tveganje odvrača! Zato sem ti v svojih zadnjih komentarjih svetoval, kako obogateti brez takšnega tveganja in rešiti celino!
:) OpenAI moraš uporabljati tako, da boš zlahka prevajal v angleščino in se bova tudi dobro razumela Če potrebuješ dodatne informacije, mi piši na PW!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Pred nekaj leti ni bilo tako. Težava je, kot sem rekel, ko neko ne-prevladujoče zdravilo spet postane modno - po nekaj zakonitih širitvah majhnih prodajalcev ga prevzamejo kiti, ki jim je vseeno, ali gre za pravo 4-mmc ali analoge. Enako se je zgodilo z A-PVP, nato z MXE in v bistvu z vsakim velikim RC, potem ko so ga prepovedali.

To je samo čista smola, da sta edini 2 državi z masovno proizvodnjo najbolj nadzorovani za pošiljanje navzven. Kitom je vseeno, zato se ne bodo niti potrudili, da bi poslali mulo.

Mali prodajalci vedo, da ga bodo težko prodajali, saj ni zaupanja, če nimajo ugleda. Vendar bi lahko prodajali DD z malo potrpežljivosti in zagotavljanjem vzorcev.

Organiziranemu kriminalu ali dobaviteljem/proizvajalcem veleprodaje je pomemben samo denar, ne pa tudi scena - zato gremo na to. Upam samo, da se bodo zavedali velikega potenciala dobičkov, ki bi jih lahko naredili, in se kmalu ali pozneje prebudili.

Enako tukaj, zlahka dobim vse predhodnike, vendar res nisem primeren, da bi poskusil kakršen koli sintetizator. Morda bom našel laboratorij za najem, da bom lahko proizvajal, ne da bi me kdo motil... vseeno pa potrebujem sposobne roke ;)
 
Top