Povzetek aluminijevega amalgama (Al/Hg)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kaj če bi pred dodajanjem živosrebrovega nitrata folijo sprali s HCl? Ali ne bi s tem odstranili morebitne oksidne plasti, ki bi zaustavile reakcijo?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Malo pozno, vendar za vse, ki berejo na tej časovni osi ... za ta namen uporabite unltra sonični čistilec
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ali je to mogoče uporabiti za nadomestitev sintez, pri katerih je potreben NaBH4? Poskušam izdelati 5-MeO-DMT iz 5-MeO-T po sintezi Hamiltona Norrisa, vendar nimam na voljo NaBH4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mislim, da ne
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
ali obstaja način za izdelavo NaBH4, ki ne zahteva super visokih temperatur ali tlaka in ga je mogoče narediti v majhnem obsegu v amaterskem laboratoriju, ali naj se kar vdam in naročim na Kitajskem ter upam, da me carina ne bo zaslišala?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, vredno bi ga bilo kupiti. Brez posebne opreme in ustreznih laboratorijskih izkušenj+znanj vam ne bo uspelo.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Zakaj Al/Hg ne deluje za to sintezo: moral bi reducirati imin, da bi metiliral triptamin, ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tega načina še nisem preizkusil. Lahko pa opravite to raziskavo in svoje izkušnje delite s forumom BB
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Mislim, da bi bilo to mogoče, vendar nisem popolnoma prepričan. Ali menite, da se bo zmanjšala dvojna vez na indolu?
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Edina stvar, o kateri nisem preveč prepričan, je izdelek, ali bo izdeloval MMT ali DMT. Pri vaši sintezi metamfetamina iz amfetamina z Al/Hg se aminu doda le ena metilna skupina.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Kako po pripravi raztopine živega srebra v dušikovi kislini, ki jo nato dodamo v bučko z vodo in aluminijasto folijo, pravilno odzračiti hlape te reakcije? Zdi se, da so hlapi dovolj močni, da uhajajo iz zračnega filtra in gredo tudi skozi masko. Razmišljal sem, da bi uporabil vakuumsko črpalko z erlenmajerico in nato regulator vakuuma, tako da bi bil vakuum dovolj močan, da bi se hlapi odvajali ven, vendar me skrbi črpanje vodikovega plina, saj bi lahko prišlo do eksplozije.
 

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton V tem prispevku sem našel odgovor, ki sem ga iskal, in videl nekaj praktičnih izkušenj. Potrebujem vaše odgovore na druga vprašanja, hvala.
 

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, ali lahko za sintezo amfetamina uporabim enako količino živosrebrovega (Ii) klorida kot živosrebrovega (Ii) nitrata, pls
 
Top