Čiščenje amfetamina s kislinsko-bazično ekstrakcijo

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni, general Patton, ne najdem nobenega vira, ki bi prikazoval končno proizvodnjo rožnatih tablet adderala. Če želim izdelati rožnate tablete adderal, ali moram slediti temu specifičnemu navodilu?" Zahvaljujem se vam za vaš čas in pomoč.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Vas zanima rožnata barva ali sestava admirala, ki vključuje različne soli amfetamina in dekstroamfetamina?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ali so vse tablete adderal na trgu rožnate barve? se opravičujem za svoje naivno vprašanje, vendar želim preučiti proizvodnjo adderala in kako lahko začnem s tem?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
eno sem že vzel in mi je zelo pomagala pri osredotočanju. bila je roza tabletka in mislim, da je bilo na njej napisano 20MG. ali lahko kakor koli pripravim isto stvar doma ali celo v laboratoriju s pravimi sredstvi?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravo vsi Imam vprašanje v zvezi z osnovnim pranjem z/ z IPA-acetonom, še ne ABE.
1. vprašanje: ali je lekarniški 99-odstotni IPA premalo dober? vem, da aceton iz trgovine s strojno opremo ni brezvoden,
V2: bral sem recept za crack na erowidu in nekatere metode so govorile o toplotni svetilki za sušenje/zdravljenje cracka: ali je to treba uporabiti za amfetamin/metamfetamin? na splošno, kako dolgo jih pustite zdraviti?
V3: kako diši geranija? vprašal sem več znancev in presenetljivo mi nihče ni odgovoril.

je še nekaj odgovorov, vendar so vse, ki mi pridejo na misel. na zdravje, dobri ljudje.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
IPA raztaplja izdelek in včasih ga je težko kristalizirati, če ne uporabljate acetona.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Če upoštevamo, da je 99 % iPada 1 % vode, potem bo na 100 ml, ki jih uporabite, raztopil gram metamfetamina. Kljub temu ga ni težko posušiti. Ni vam treba sušiti razpoke, ki sili vodo ven in se dokaj hitro posuši. Če je vaše podnebje hladno, bi bila lahko v pomoč toplotna svetilka. Če topilo izhlapi prehitro, ne boste dobili želenih drobcev. Osnovno delovanje kristalizacije je posledica razlike v topnosti med vročim in hladnim topilom. Če izparite topilo, dobite samo prah
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kako bi lahko prišel do zelo kislega amfetamina? testni reagent postane rdeč
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, preveč zakisano. To je očitno. Lahko ga sperete z IPA ali acetonom.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Ali ga lahko pridobim, če ga sperem z IPA? Ali bi bil lahko uporaben metanol?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Da, lahko uporabite IPA. Če sem rekel pranje z IPA, to pomeni, da lahko IPA uporabite za pranje....

Ne, metanola ni mogoče uporabiti.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Ali bi mi lahko pomagalo, če bi v IPA raztopil malo sode bikarbone?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Iz kakšnega razloga? Ali razumete, da je amfetamin osnovna snov in da jo z dodajanjem sode bikarbone naredite prosto bazično nazaj?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pH je prekisel, zelo boleč, čiščenje z IPA zmanjša pekoč občutek, vendar je pH pri merjenju s testnimi lističi še vedno prekisel
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
v mislih raztopim nekaj sode bikarbone, rahlo povečam ph na 6, zdaj je ph 1

Če to čiščenje opravim z malo sode bikarbone, raztopljene v IPA, ali mi lahko pomaga? Ali če bom dovolj čistil z alkoholom, ali bom dobil ph 6? vsaj 5, poglejte testni trak samo z dotikom amfetamina

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozabite na sodo bikarbono. Opišite mi, prosim, z vsemi podrobnostmi, kako ste izvedli ekstrakcijo proste baze amfetamina iz reakcijske zmesi. Kako ste jo zakisali? Razumeti moram razlog za vašo težavo.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
kupite sulfat v takšni obliki, kot je
Ko sem vzel prvo vrstico, sem videl zvezde.
nato sem izmeril pH
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ali ste kupili že pripravljen amfetaminov sulfat? Ali je bil tukaj? Verjetno je v njem natrijev vodikov sulfat, ki ni topen v IPA in ga lahko naredi preveč kislega. Kislinsko-bazična ekstrakcija je za vas le ena od možnosti.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Ali obstaja mesto, kjer bi to razložil na domač način? Težko dobim te kemikalije

To bi bilo res prvič v mojem življenju, vidim, da sem sposoben to narediti, vendar ne morem dobiti teh izdelkov
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
nekoč sem poskusil to metodo, vendar se je med dodajanjem raztopine NaOH pojavila bela oborina, tako da nisem mogel presaditi
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
ali se nanaša na kaj takega? faze niso bile ločene
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Ali lahko kot topilo namesto DCM ali dietiletra uporabim toluen? Nobenega od teh dveh topil ne morem dobiti.


Olje ni nastalo, ali ste vodo filtrirali, da bi odstranili trdno snov, in nato poskušali iz vode ekstrahirati amfetamin?

Se opravičujem, da toliko sprašujem, skušam s svojimi sredstvi izvedeti vse, kar lahko, vendar so informacije omejene.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, ni vam žal.
Da, lahko uporabite toluen.
Da, postopki so pravilni. Vendar se zdi, da amfetamina ni.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Radoveden ... izdelek sem dokončal le na dva načina ... HCL/žveplov plin ali ekstrakcija L/L z vodo. Mešanje ekstrakcijskih topil z DH2O, mešanje in spuščanje kisline, dokler ne doseže ustrezne ravni PH, nato izhlapevanje vode. Ali bo to zagotovilo enako čist proizvod kot dodajanje H2SO4/acetona za kristalizacijo?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kako kristalizirati metamfetaminsko olje
 
Top