Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
V redu, če ipa/H₂SO₄ posušimo z MgSO₄? Mislim, da je tisto, kar lahko dobim, 92-96 % h2s04
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
. Pri zmanjšanju količine p2np na 5 g. Kakšna so pravilna razmerja drugih reagentov.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Lestvijo linearno, torej polovico vsega. refluks ni obvezen za potek reakcije, če reakcijo pravilno nadzorujete v ustrezni bučki z govejim kondenzatorjem, ne bo dosegla refluksa niti, zlasti ne s 5 g. Če se vaša reakcija sploh ne začne z dodajanjem propena, bi morda preveril : ali je bil amalagam pravilno izveden, čistost mojih surovin (zlasti propena). in ffs uporabite destilirane.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Običajno koncentrirane žveplove kisline sploh ne sušimo, temveč jo uporabimo za sušenje.

Če za titracijo zmešam 1 ml H2SO4 96 % in 5 ml suhega IPA, imam v raztopini približno 0,04 ml vode. Menim, da pri takšni konstilaciji ni razloga za uporabo sušilnega sredstva.
Zagotovo ne bo škodil, vendar je vprašljivo, ali bo deloval.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18

Če se ne začne izbočevati in segrevati s folijo, potem sum-ting-wong
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Imam težave z redukcijo PMK all/hg, po 240 g ketonskega rxn mi je ostala velika količina nereagiranega aluminija. Posoda se je sama od sebe z refluksom segrela na približno 65c in v 90 minutah padla na 40c. Nato se je za 3-4 ure segrevala na 50-60 °C.

Uporabljene so bile pekače za pite, ki so bile narezane na 1 cm majhne trakove, 10 % presežka pa je bilo dodanega osmijevemu zapisu. Po bazificiranju je bil ai zmanjšan. Nato se blago ekstrahira s toluenom in spere z raztopino naoh. Upam, da bo rezultat vsaj 100 g. Če ne, potem sem zajebal in bom moral prihraniti še nekaj denarja za drug rxn in samo uporabljeno folijo, tako da se poje.

Spomnim se, da je ostalo morda 50 % ai. To je bil 100 % aluminijast pekač za enkratno uporabo. Čakal sem približno 45-60mins za amalgamacijo, da se začne in le nekaj kosov je bilo plavajočih, domneval sem, ker je debelejši ai..but tam je bilo mehurjenje dogaja raztopina je imela srebrn videz .. Zdelo se je, da je pripravljena. In rxn se je sam segrel na 65c, tako da sem prepričan, da je bil pripravljen... morda moram samo plin in videti yeild... imam občutek, da bo slabo lol. D
ali osmij že dodaja dodaten aluminij? Mogoče sem dodal presežek na presežek lol. Kakor koli že, mislim, da bi bila debela folija v redu za zmanjšanje za 200-300 g. Želim si, da bi se tega zavedal in se držal folije pri teh večjih rxns... ampak tako se učim. Če je reakcija z Al posodami dosegla 65 stopinj Celzija, potem bi lahko bila s folijo preveč eksotermna, kajne? Torej je debelina mojega Al morda na mestu in morda moram pustiti amalgamirati dlje, dokler vsi kosi ne plavajo? zdelo se mi je, kot da se je začela eksotermna reakcija.

Če sem zapravil kar nekaj materiala in časa za poskuse povečanja obsega in vsakič, ko sem se igral z debelejšim Al, ko mislim, da bi se moral držati morda debelejše folije, na ta način se vse porabi in temperature se lahko dvignejo na 75c, vendar se lahko ohladijo, da ostanejo pod 70 brez težav. Če bi vedel o poti NMF, preden sem se pripravil na osmijevo pot, potem bi uporabljal NMF in mislim, da bi imel manj težav.
Poročal bom z Yeild na pito pan teči.
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Izdelek mi je izšel takole kot lasje!
 

Attachments

  • kJhpaUsmFy.jpeg
    kJhpaUsmFy.jpeg
    717.7 KB · Views: 423

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Oprostite, kaj mislite s pojmom sum-ting-wong
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kakšna je primerna debelina aluminijaste folije?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IMO je dobra vsaka Al debela folija, odvisno od vašega merila. V trgovini kupljena težka folija za izvajanje reakcij v majhnem obsegu in še večjih, vendar so Al granule ali Al drobni CNC ostružki videti lepo.

Nisem seznanjen z amfetaminom, vendar bi to lahko bilo vaše sušilno sredstvo. Če je to vaš kvas, se mi zdi v redu.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ali sem pri tej sintezi uporabil kakšne kondenzatorje ali obstajajo posebni kondenzatorji? Zahvaljujem se vam.
 

AstekPL

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
sinteza je bila izvedena tako kot v filmu, izdelek nima moči. Kaj storiti?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ali ima izdelek slan okus ali je grenak?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ko izdelek najprej poskusite, bo imel zelo slan okus, na koncu pa se pojavi okus po amfetaminu.
 

Catweazle

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni
Ali bi bil dcm ali kloroform primerno topilo.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Izopropanol je v redu?
Izperemo balon in rezultat damo na fino sito, da gre z ostalimi pred alkalizacijo ?
Ni treba izopropanola izpariti ali kaj podobnega? :) (ali veste, kakšno največjo količino izopropanola lahko uporabimo za izpiranje?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
To je lahko natrijev sulfat... Vaša reakcija morda ni potekala do konca. Na začetku sem imel enako težavo, imel sem tudi Na2SO4 in druge. Rešitev je bila, da amalgama nisem izpiral (samo odvajal vodo) in tudi moje pravilo za pripravljenost je, ko ves Al pride na površje in lahko slišite tudi šumenje. Pojavijo se tudi majhni mehurčki. Takrat menim, da je amalgam pripravljen, in s tem sem rešil problem pomanjkanja reakcije. Moj izkoristek je običajno le okoli 50 %, vendar od takrat še nikoli nisem imel amalgama, ki ne bi reagiral.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Oprostite . Toda pri tej sintezi nismo uporabili natrijevega sulfata. Kakšna je njegova povezava s temo? Če dovolite, mi, prosim, pojasnite več. Ideje nisem razumel. Hvala.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pozdravljeni, nikakor nisem strokovnjak, zato lahko drugi to potrdijo ali popravijo, vendar ko zmesi dodate žveplovo kislino (H2SO4), če ni prisotna amfetaminska baza (tj. redukcija se ni zgodila), lahko SO4 tvori sol z natrijem (Na). Natrij je prisoten v raztopini iz prej dodanega NaOH.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Za strokovnjake: Kaj se zgodi, če v reakciji uporabimo več Al folije? Ali bi lahko povečali izkoristek?
 
Top