Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ali je kdo poskusil metodo z Al/Hg amalgamom v majhnih količinah?
poskusil sem z enakim razmerjem, vendar 10 krat manj od vsega, in dobil zelenkasto/sivo oborino takoj, ko sem na amalgam nalil raztopino p2np
Kaj si misliš, kaj bi se lahko zgodilo?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Vaš vodnik mi je zelo pomagal!
Ko mi bo uspelo najti zanesljivega dobavitelja živosrebrovega (II) nitrata, sem pripravljen na delo!

Najlepša hvala za vaše delo!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ste prepričani v kakovost P2NP? Ali ste prekristalizirali ta prekurzor in preverili temperaturo taljenja?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
moj denar je na ne dobrem združevanju
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

P2NP sem dobil od prodajalca, ki se oglašuje tukaj na forumu in ima dobre ocene, zato bi rekel, da je kakovost dobra, v bližnji prihodnosti bom rekristaliziral in preveril tališče.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
mislim, da je mislil, da amalgamacija ni bila dovolj dobra za reakcijo.
Kar je morda res, nisem mogel pribiti še, zapleti so se zgodili v preteklosti z amalgamiranjem. Zadnjič, ko sem poskusil, je folija po izpiranju začela praskati in kaditi, tokrat pa ni reagirala tako agresivno, morda je bila težava v tem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
da, to sem imel v mislih, hvala.
Še ena zapletena stvar, s katero imajo nekateri težave, je dodajanje premalo soli za mlgm, kar je nasprotno od intuicije, manj kot jih dodate, bolj se bo penilo in delalo mehurčke, ko ga boste prali (zaradi česar boste mislili, da je dobro mlgmiran). želite nekoliko pozorno mehurčkanje (brez pene) s splošno sivino raztopine in sijočo bois, ki plava na vrhu. ko 80-90 % odstotkov plava na vrhu, nadaljujte kot običajno. upoštevajte postopek, stehtajte soli, 1:1 (z razlogom).
in ne pozabite se zabavati
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Priporočam, da to storite v vsakem primeru (izmerite vsako novo serijo dobavitelja), če želite biti prepričani v svojo sintezo.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, ali kdo pozna kakšnega evropskega dobavitelja živosrebrovega nitrata, živosrebrovega klorida ali dušikove kisline? Pred tednom dni sem kupil dušikovo kislino pri dobavitelju, omenjenem v tej temi http://www.aurelio-online.com/.
vendar ne vem, ali mi jo bodo poslali.
Hvala!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Onyxmet 10/10 od cene do storitve do vsega, poberite nekaj žvepla, medtem ko ste pri njem, je poceni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Želimo od vas pridobiti povratne informacije o tem dobavitelju. Prosimo, da nam posredujete rezultate vašega posla.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Še enkrat pozdravljeni vsi, imamo nekaj vprašanj o sintezi

1. Ali je mogoče, da se P2NP pokvari ali izgubi svojo lastnost?
2. Kako prepoznati pokvarjen P2NP?
3. Kako in v kakšnih pogojih hranite P2NP? Ali mora biti na hladnem?
4. Med sintezo, v prvem koraku Al Amalgam. Delali smo po navodilih in štirikrat amalgamacija ni uspela. Ko smo dodali "Our Made Living Nitrate", je bila reakcija prehitra, že v desetih minutah so nastali mehurčki, temna tekočina in ves aluminij se je dvignil na površino, zato smo se odločili oceniti amalgamacijo in bilo je zelo malo drugih aluminijev, imamo vtis, da se je med amalgamacijo stalil. In ko smo dodali raztopino pripravljenega P2NP, reakcije ni bilo in ni bilo. Kaj je šlo narobe?
5. Pred zgornjo neuspešno sintezo smo imeli eno, ki je imela odličen potek, vendar smo na koncu pri dodajanju raztopine kavstične sode dobili preveč amfetaminske baze, približno 100 ml, medtem ko smo pri prejšnjih postopkih dobili podobno kot pri video sintezi. Ugotovili smo, da je nekaj narobe, zato smo dodali tudi žveplovo kislino, vendar se ni odzvala.
6. Ali lahko v zadnjem koraku namesto acetona uporabimo izopropil alkohol z žveplovo kislino? Ali pa je bil to izključno aceton?
7. Ob neki priložnosti smo imeli nenavadno velik izkoristek, pri katerem smo dobili približno 3x več paste. Mislimo na mokro pasto, ko jo iztisnemo skozi tkanino. Kaj bi lahko bil vzrok za to?

P2np je dolgo stal, ker nismo mogli priti do živega srebra, zato dvomimo, da se je naš P2NP pokvaril, zato smo postavili teh nekaj vprašanj.

Sicer pa smo imeli do takrat ducat uspešnih sintez.

Vnaprej se zahvaljujem za odgovore :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Da, na zraku in pri temperaturi nad 8C
2.Temnejša barva, prekristaliziral bi, tudi če bi postal le malo bolj oranžen. želite, da je kanarčkovo rumen.
3. V zamrzovalniku, nepredušno zaprt, če je čist, bo zdržal še lep čas.
4. Preberi mojo zgornjo objavo, hočeš, da je mehurjenje opozorilno, brez pene, brez zelo očitne reakcije. če se tvoj amalagam iz živega srebra nasilno amalgamira, je bodisi premalo bodisi preveč. si ga stehtal?Preberi Pattonovo nit o ločevanju izomerov, to je dober vir tudi za sintezo.
5.idk
6.Da, deluje brez težav.
7.Lahko se obori različno, odvisno od topila, konc. oborine, temp. matične sol. in oborine, konc. proste baze v ipa. ni razlike. ne uporabljaj tkanine, dvojne vrečke kavnih filtrov, če kakovosten papir ni na meniju,

Všeč mi je in se naročite
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Tako sem vzel 5 mg vzorca v 1 ml metanola, vendar se ves vzorec ni hotel raztopiti. Po 10 minutah stresanja sem raztopino filtriral skozi 7-mikronski brizgalni filter. Opravljena analiza GCMS je pokazala, da je bil glavni vrh želeni vrh. Druge spojine, raztopljene v vzorcu, so bile: P2NP, 2-fenil-metilaziridin, 2-metil-3-fenil-aziridin, najmanj pa je bilo benzilmetilketoksima, vsota stranskih produktov manj kot 0,2 % površine vrha (topilo ni bilo upoštevano v enačbi). Drugih 100 mg vzorca je bilo sežganih v laboratorijski peči, pri čemer je ostalo 16 mg prahu, netopnega v metanolu. Nato je bil prah testiran z MgCl2 v amonijevem pufru, pri čemer je prišlo do obarjanja z diapozitivi, tako da sem prepričan, da je to nekakšna fosfatna anorganska sol. Tako bi moral biti moj izkoristek v prispevku #437 6,05 g namesto 7,2.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Poleg prispevka @UWe9o12jkied91d lahko preverite tudi točko taljenja. Ta preskus vam jasno odgovori na vprašanje o čistosti vašega p2np.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Če ste znani, mi povejte, prosim
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Hvala za ta videoposnetek
Zanima me, ali je na voljo P2NP, v videoposnetku pa ni omenil njegove uporabe
Hvala ☺️
 
Top