Imate vprašanja?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Trenutno se ukvarjamo z rešitvijo te težave. Za zdaj bom onemogočil samodejni dvig, da bi provizijo prilagodil ročno, dokler se obremenitev omrežja bitcoin ne normalizira na običajno velikost.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
V nekaterih od teh reakcij piše, da uporabite natrijev hidroksid ... ali lahko namesto kristalov uporabite tekočino
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sinteza MDMA je trenutno težavna zaradi predhodnikov, saj ne naredijo videoposnetka sinteze glikidata PMK, ki je za nas najbolj izvedljiv, da imamo možnost, da ne kupujemo nadzorovanih izdelkov.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Pomagam pri uvedbi trga DN na portalu Tor. Kakšna pravila veljajo v zvezi z oglaševanjem in zaposlovanjem prodajalcev na forumu. Gre za resen trg in želimo, da bi nas kje prepovedali
 

TheIntterBOY

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, zanimam se za nakup in ponujeni so mi bili vzorci. Ali je to brezplačno? Kaj se potem zgodi, če na koncu ne kupim, da se zadolžim pri kameli? hvala.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@HEISENBERG ali vidiš, da bi sam dodal temni način na to spletno mesto? vem, da obstaja možnost temno sive teme, vendar je večina zaslona še vedno bela

v idealnem primeru bi bil temni način ločen od urejevalnika teme, tako da bi lahko še vedno imel svoje lepe barve z vidu prijaznim vmesnikom 😅
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Ko je posel sprejet prek skrbništva, kaj sledi, ali ga stranka pošlje na trg in nato se sredstva sprostijo prodajalcu, ko izdelek prispe? samo zanimalo me je, kako se boste umaknili od tu, če bi bilo tako?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
ali ste razmislili o tem, da bi premaknili kategorije foruma? vem, da je to malenkostno, vendar se mi organizacija ne zdi smiselna ^^;

Zdi se mi, da bi moral biti razdelek o sintezi poleg razdelka "kuhanje v kuhinji". ne razumem, zakaj je med njima še kaj drugega. nič hudega, le nekoliko nadležno, ko se skušate orientirati
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni gospod, ko sem naredil jwh-018, koliko ga moram zmešati z enim kilogramom tobaka, da ne bi povzročil prevelikega odmerka za potrošnika, in tudi, kako ga je treba dodati tobaku? Ali ga je treba razpršiti po površini tobaka, ko je ta v oljnatem stanju? Ali ga je treba zmleti v prah in nato zmešati s tobakom?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
to so vprašanja za heisenberga ^^;

predlagam, da svoje vprašanje postavite v razdelku splošna vprašanja in namesto tega pišete heisenbergu (če ga potrebujete), ker je ta nit v glavnem namenjena forumu in boste tam verjetno dobili več odgovorov kot tukaj lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
btw psychonautwiki navaja dober odmerek 3 mg na osebo. hitro iskanje na Googlu pravi 1 milijon/3 = 333333,333333. zaokrožite to navzdol in delajte morda s tem? in jaz bi uporabil prah samo zaradi lažjega tehtanja
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Razpršitev oljno stanje je popolna začimba, čeprav. samo pripravite se in se osredotočite.
 

Sfsh09

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali je mogoče sintetizirati amfetamine z uporabo benzojeve kisline kot predhodnika?
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Imamo tekočino ali zdravilni sirup, kot je difenhidramin ali ketamin ali karkoli drugega, ki vsebuje X HCI, kako ga pretvorimo v prah? x = karkoli
 
Top