Imate vprašanja?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Načrtujemo, da bomo z oglaševanjem DNM in kemijskih reagentov zaslužili denar.

S prejemom sredstev v naš proračun bomo postali še boljši. Načrtujemo, da bomo ustvarili:
- kemijske in farmakološke študije snovi.
- pregledi laboratorijske opreme.
- video navodila za sintezo snovi.
- storitev testiranja reagentov (ukvarjali se bomo z nakupom in testiranjem reagentov).
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg imam nekaj idej za oglase, ki lahko na zakonit način pritegnejo mooore ppl, da se prijavijo tukaj.
O tem se bomo pogovorili in je po mojem mnenju celo nujno, da to storimo tukaj, razložil bom tudi, zakaj..zaseden do sobote 18 ok
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, gospod Heisenberg, sprašujem o ekstrakciji thcp naravnost na bazo. Imamo metodo, vendar me zanima, ali imate kakšna vprašanja pripombe ali pomisleke.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Zapustite THCp+ in pojdite
S THCjd veliko bolje povedali vsi moji prijatelji in dor tudi jaz.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni Opravičujem se za svoje zadnje sporočilo, vendar iščem kar koli o thc-p. Moja storitev je v bistvu brskanje po globokem spletu za kakršnimi koli informacijami o thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Iskanje THCJD
Deluje bolje in dlje časa 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, videl sem, da ste objavili veliko videoposnetkov na javnem portalu YouTube , - ali vas skrbi, da bodo javni videoposnetki youtube pritegnili pozornost na to spletno mesto in ogrozili varnostno integriteto?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Naš cilj je prav to, da bi opozorili na spletno mesto
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
V preteklosti sem doživel tako uničujoče razočaranje, ko sem imel srečo, da sem našel celo 1/2 tako dober kraj, uspešno pridobil čudovite čiste droge, nato pa ga je vlada zaprla. V najslabšem primeru, če bbgate.com sčasoma izgine zaradi vmešavanja gov't, ali imamo kakšen zanesljiv načrt, da se spet najdemo? Vse tukaj preberem na hitro, kolikor lahko, ker se mi zdi, da ima ta sreča rok trajanja.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni! Imam težavo, nekomu želim poslati sporočilo, vendar ne morem dostopati do njegovega profila, da bi mu poslal sporočilo." Ups! Prišlo je do težav." "Profil tega uporabnika ni na voljo". Je težava v meni ali je dobil ban? Hvala!
 
  • Like
Reactions: vis

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
moj recomend je pustite videti prodajalec ponuja vidno za nadaljnji ogled , coz ko nekdo določi ponudbo nato scam vas skrije in on je še vedno tukaj, vem, da moja napaka ni uporabil escrow storitev :/
Ali je to mogoče?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Mislim, da BB želi, da kupujete samo s skrbništvom...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Najboljši in najvarnejši način za nakup nečesa je prek skrbništva. Skrbništvo je posrednik, zato ne morete zgrešiti.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Že vem, ampak nit /scammers
je skoraj prazna in ni corelate z ,tako da lahko nekdo misli, da neposredno plačilo ni tveganje

vendar sem videl nekaj profilov, označenih kot prevarant, vendar ne morete videti njegove ponudbe za prevaro
Verjamem, da bi morale biti slike označene kot prevara ponudba in ohraniti možnost videti na njegovem profilu in onemogočiti možnost izbrisa računa

Ali je lahko nekdo označen kot prevarant, če nismo uporabili escrow?
Ali samo escrow prevaranti imajo privilegij, da so vidni označeni kot prevaranti?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni! Kako lahko zavarujem svoj račun? Ali obstaja možnost nastavitve moje elektronske pošte s funkcijo 2FA?
V primeru, da bi nekdo želel izvesti bruteforce ali kaj podobnega, želim, da je moj račun zaščiten.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Elektronska pošta ni varna. Za ponovno pridobitev dostopa do svojega računa uporabite element. Za 2fa uporabite na primer keepass ali katero koli aplikacijo z enkratno kodo na pametnem telefonu (podobno kot google authenticator).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
LTZ3n6xScH


Pozabil sem, ali je 2fa povezan z elektronsko pošto ali računom elementa, ker je poleg vseh nastavitev elementa, vendar v vsakem primeru lahko zavarujete svoj račun ^_^^

Nevermind sorry, I didnt see heiseinberg already replied cuz the "view previous replies" thing didnt show up for some reason
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Kako dolgo moram čakati, da dobim podpis? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ja, hvala. Ali mi lahko poveste, kako poslati povezavo "temp pm"? Nimam pojma ,vendar to znanje potrebujem na tem forumu v naslednjem tednu. Če imaš čas? Super!! Če ne, bom še naprej brskal in videl, če lahko ugotovim. Moje računalniške spretnosti so sranje, saj so bile izumljene, ko sem bil dol w brez dostopa v velikem obsegu. Vse je zame popolnoma novo, zaradi česar se počutim starega. ampak se oddaljujem, im comin along... w a lil help from my friends...-grateful (spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Še vedno se učim, kako krmariti po spletnem mestu. Kje je ustrezen forum in pravi način, da vprašam, ali ima kdo 521097-97-2 (R)-1-(3,4-metilendioksifenil)-2-propanol za prodajo?

To je vmesni proizvod faze 1 sinteze multi-kilogramov MAPS cGMP.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Omenili ste tudi testiranje reagentov. Kam lahko pošljem stvari v testiranje? Na primer, želim vedeti, ali sem iz svojega olja Sassafras z nekaterimi vprašljivimi eksperimentalnimi metodami, ki niso frakcijska destilacija, uspešno odstranil vse podkomponente razen safrola.
 
  • Like
Reactions: vis
Top