Imate vprašanja?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane ali ste u mod in učitelj te nove skupine čestitke če je tako in mimogrede naslednjič ko nekdo pride v tvojo hišo was u spi in deluje foll zgrabi pločevinko bare mase in jih lepo ustreli in kmalu bo vsakdo vedel ne moti tropane želim se pridružiti tej skupini in se učiti
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sem administrator in upam, da bom pridobil kakšno pomoč. Vidim koristnost in potrebo po takšni skupini, čeprav sem brezupno premalo kvalificiran za to delo. prav ta trenutek bodo ljudje mešali močno kemikalijo v drugo močno kemikalijo v zidanem kozarcu na svojem pultu. Niti pomislili niso, kaj se bo zgodilo potem. Morda bo zavrelo in ubilo družinskega psa ali zanetilo požar ali jih oslepilo. Na tem mestu so ljudje in prispevki, ki so v iskanju (česar koli že iščejo) opustili logiko in so se odločili, da bodo "zajebavali in ugotovili" nekaj, kar bi lahko končalo njihovo svobodo ali življenje. Če bodo imeli srečo, se jim ne bo zgodilo nič. Niso dovolj natančno sledili receptu. Reaktante so dodali v napačnem vrstnem redu. Morda so chota recept, ki ne deluje, ker je bil veliko lažji od tistega, ki bi deloval, ali ker se je nekdo nepopolno spomnil nečesa, kar mu je bilo povedano ali kar je videl. Oseba, ki je peklensko nagnjena k izdelovanju drog, ne da bi prej razumela mehaniko osnovne kemije, je resna nevarnost, ki se ji je mogoče izogniti.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Zakaj so plačila za nadgradnjo računa z uporabo bitcoinov? Btc je sledljiv kot fvck. Zakaj ne bi za plačila tam uporabljali Monero?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Razkrivate mojo popolno nevednost tukaj, ampak BTC je sledljiv? Ali lahko laično razložite, v čem se Monero razlikuje od BTC in je zato manj sledljiv?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Bilteni so za vedno sledljivi. Monero so za pet dni
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kako sem naletel na ta čudoviti forum? Iskal sem sintezo kanabinoidov . Ne vem, zakaj tega foruma nisem našel že prej !
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
In končno....... Lahko bi prisegel, da sem videl možnost za nadgradnjo računa, da bi mestu vrgel nekaj denarja, razen 1000 dolarjev za skupino RC ali neposrednega gumba Donate na področju, ki je podobno videoprodukciji go fund me-esque. Ne morem je več najti. Mogoče sem sanjal.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nadgradnja je Razdelek 1000 dolarjev RC-razdelek
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ali je mogoče razmisliti o tem, da bi se sporočila, ki se pošiljajo in prejemajo v sklenjenih poslih, ne glede na to, ali so šifrirana ali ne, po končanih poslih izbrisala/odstranila itd. To je zaskrbljujoče, ker bi lahko bili ti podatki zelo slabi tako za prodajalce kot za kupce, če bi bila stran, bog ne daj, kakor koli ogrožena s strani LE ali drugih.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Potrebujemo pomoč!
pri mešanju teh elementov je prišlo do eksplozije (4mmc)
4'-metilpropiofenon - 100 g
Benzen - 400 ml
Brom (Br2) - 100g
nato so vse v hiši oprali in oprali, pobarvali razpršena mesta, aktivno prezračevanje se je nadaljevalo več kot 10 dni, vendar bolečine v očeh niso popolnoma prenehale...

Zdaj prebarvam vse stene in strope ter zamenjam talne obloge!
Ali moram kupiti kakšne zračne filtre?
Poleg tega prosim za kakršne koli druge informacije!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, zveni čudno. Ste v raztopino takoj dodali 100 g tekočega broma? Reakcija ne bi smela eksplodirati. Poleg tega ni H2O2. Ali ste prepričani, da ste uporabili točno te reagente?
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Da, takoj( po 10 minutah segrevanja je povratni kondenzator skočil iz bučke in gost tok kapljic in plina je udaril v strop.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
To je bila usodna napaka, frajer. Prosim, pred sintezo natančno preberite učbenike.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Ali lahko sestavim recirkulator z ogljikovim filtrom ali filtrom HEPA ali ionizatorjem?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
da, napaka je res pošastna
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Potrebujete dobro prezračevani prostor, v nasprotnem primeru lahko umrete. Poleg tega začnite z 10g serijo, naučite se sinteze, da se izognete takšnim nesrečam.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
O človek!) Neposredno se prepoznavam v tvojih napakah!! :)
Imel sem to usodno napako s 100 psevd /I2 /P
Strop je bilo nemogoče očistiti. Moral sem ga prekriti z mavčnokartonskimi ploščami.
In tudi vaš brom se ne bo opral! :)
To je bila dobra lekcija zame
NE uporabljajte kemije na stanovanjskem območju!!!

Generator ozona vam bo pomagal rešiti težavo z neprijetnim vonjem.
Ozon nevtralizira kemikalije, ki povzročajo solzenje. (lachrymators)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Hvala! res ste mi dali zlate nasvete!)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
kaj storiti, če para uhaja skozi spoj med povratnim kondenzatorjem in erlenmajerico? Dimenzije so enake, zdi se, da skozi cev za izstop plina nič ne pride ven.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dobra praksa, pravzaprav bistvenega pomena, je, da na spojih uporabljate mazivo. Sam uporabljam silikonsko mazivo za živila. Ne stane skoraj nič.

Omenil sem tudi, da je pri refluksu pomembno, da je na voljo izhod za nastajajoči tlak, sicer lahko pride do slabih stvari (tlačne eksplozije).

Vem zelo malo, vendar vem to. Če imaš več vprašanj, me pokliči.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
ali lahko uporabljam vazelin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Lahko, vendar se ob segrevanju spremeni v tekočino, ki lahko kaplja v RM in ga potencialno uniči. Uporabljam balzam za ustnice. Naokoli jih imam sranje tone (ChapStick), ki se topi malo višje, majhna posodica pa je priročna. Preprosto ga vtrite na moški strani približno 2 liniji in ga zavrtite, ko ga sestavite, da se razširi. Za vakuumsko dist. imam dejansko vakuumsko mazivo, ki je drago, vendar je količina v velikosti 1 graha dovolj za sklep, tako da gre dolgo pot
 
Top