BK4 (2b4m), ki vsebuje 4-metilpropihenon

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Izdelal sem si sam 2b4m in nikoli ne dobim težav.
 

Attachments

  • 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kristali s premerom 20 mm moj mali deček =)

in shranjevanje aminoketona kot proste baze ni preveč pametna zamisel. In ja, amini v normalnem stanju so brezbarvne prozorne tekočine. V aminoketonu imaš barvo urina, očitno so nečistoče ...
Preden se začneš razkazovati, vsaj malo premisli, pred kom se boš razkazoval =)
 

Attachments

  • dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Da in potrebujejo tedne, da se je
Izdelal sem v 1 dnevu.
Vse sinteze potekajo 1 dan naslednji dan izdelek je pripravljen za uporabo.
Tako kot ta im slika potrebujete tedne. Dobry imam čas čakati tedne
 

Attachments

  • m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vse skušate pomešati s sranjem, da bi dokazali, da ste kul, vendar temu, sodeč po vaših fotografijah, ni tako. Iščemo najboljšo možnost za čiščenje bk4, v katerem je približno 30 odstotkov nečistoč, in če si neumen, preberi prispevek od samega začetka, tam je od mene navedeno, kakšne nečistoče in možnosti čiščenja. Poskušamo pomagati ljudem, medtem pa ti objavljaš neumnosti, s katerimi me poskušaš nekaj naučiti. Najboljša rešitev je, da zaprete usta, če nimate nič dobrega, kar bi lahko ponudili za rešitev problema.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bro smo zadovoljni z y, y lahko prenehamo pošiljati neželeno pošto? Ljudje poskušajo odpraviti težavo
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Da, jaz sem nerd xD
 

Attachments

  • H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
to niso kristali in v njih imate umazanijo)))) Želite meriti pike? ali vam moram pokazati monolitne kristale, ki tehtajo 5 kg? ))))
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Ponovno sem ga kristaliziral, 60 g 2b4m (opranega z vročo vodo, da se odstrani 4-metilpropihenonsko olje, ki plava na vrhu) v 100 ml IPA pri temperaturi 60 c, nadzorovano z vodno kopeljo in termometrom, nazaj sem dobil 44 g, tako da upam, da je zdaj čist. Zdaj izvajam poskus z 1 g 2b4m.

Vem, da fotografije ne pomenijo ničesar, vendar sem želel samo pokazati umazano neoprano in 2b4m proti opranemu in rekristaliziranemu 2b4m.

Upam, da bo poskus z 1g deloval.
 

Attachments

  • F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Da, ta rumena barva je umazana 2b4m kristal whrite je zdaj čist
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Gospod očitno, za to smo rekristalizirali iz IPA. Samo bela barva ni zagotovilo čistosti, čudno je, da vi kot kemik tega ne veste)
 

karate.kid

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Skoraj 30 % praška za mešanje?Res ljudje ne vedo, kaj prodajajo?To je šala
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
preberite posnetek zaslona z odgovorom prodajalca... kaj naj rečem...
nima nadzora kakovosti vhodnih reagentov. in kdor je izdelal bk4, je zelo slabo nastavil bromiranje, to je standardna težava, ki za začetnike zaradi neravnovesja kisline reakcija naraste in bromiranje ne gre do konca
in seveda ne plinska kromatografija - masna spektrometrija, pa tudi na ploščici za RF pike nisem preveril
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Žal mi je, da me Google translate nenehno nastavlja tako, da me dodaja k prevodu, jaz... I ... I ... =)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Prodajalec je Pl fant imam prijatelje iz Pl in eno podjetje prodaja sranje bromoketoni. če je preprodajalec, je čas, da spremeni kraj, kjer kupuje ketone. to podjetje prodaja to osebje veliko časa, kot je to ni problem začetnikov
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ki izvaja sintezo bromoketona, ne preverja zaključka reakcije na ploščah z aluminijevim oksidom. Kitajci vedno priložijo dokument GC, le slabi dobavitelji/proizvajalci ne preverijo in ne zagotovijo spektra.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
poslujejo, kot znajo, veleprodajne cene 4-metilpropiofenona na Kitajskem od tone približno 30 USD na kg, če je sinteza pravilno izvedena, je izkoristek 1,3-1,4 kg bk4 (b2m4), cena pa je za bk4 povsem drugačna.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Da in kupujete osebje, opravljate sranje delo, majhen donos, veliko tveganje.
Oni samo prodajajo osebje, zakonito delo in štejejo denar.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
G.Patton
Razumem pravilno: 1. prodajalec je sam priznal, da prodaja nekakovostno blago 2. prodajalec noče zamenjati blaga ali nadomestiti njegovih stroškov, celo dela stroškov 3. Ali zahtevate dokazilo o točki taljenja, potem ko je prodajalec sam priznal, da ima izdelek napako?
Ali se vam ne zdi čudno, da zahtevate dokazilo, ko je prodajalec sam priznal, da je izdelek...
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nisem povedal, da je izdelek sranje. Nikoli nisem imel težav s strankami, vendar od približno enega meseca opažam, da veliko Poljakov poskuša poslabšati moj ugled - zlahka vidim polomljene jezikovne informacije, značilne za Poljake, ki ne znajo pravilno pisati.
Moji izdelki so najboljši in imam dober ugled že od začetka. Ne govorite, da sem priznal ničesar - veliko ljudi želi, da me iz poslovanja zaradi zagotavljam escrow predviden sistem prodaje, saj ne morejo prevarati ljudi s prodajo shitty predmetov ali celo ne pošiljanje. To je res sramotno, dragi ljudje - spoštujte svoje prodajalce.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Preberite, kar ste mi poslali. Priznavate, da ste naredili napako in da se drugi pritožujejo nad kakovostjo...

Če ste naredili napako in jo priznate, kot ste jo, potem bi vsak spodoben človek dvignil roke in se s strankami nekaj dogovoril, da bi bila stranka zadovoljna in da bi se tudi stranka vrnila, ker je pridobila zaupanje.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kot sem že povedal - vračilo denarja ni mogoče - naročate na lastno odgovornost - naročeno je posebej za določeno osebo in ni vračljivo - ne morem biti prepričan, da mi nekdo pošilja ustrezen izdelek, in če se nekdo boji izgube denarja, zakaj je naročil 5 kg namesto 250 g? Nikogar ne silim in iz mojih seznamov lahko naročite tudi 50 g.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Z vami se celo pogovarjam, ko pride do težave - če je nekdo naročil pri alibabi ali kaj podobnega in je jezen, ne bo dobil niti odgovora prodajalca - res je žalostno, da pošiljamo ljudi po vsem svetu, vključno z ZDA AUS in od mesecev in samo 1 stranka s svojim prijateljem navaja te trditve ...
Lep pozdrav dobri ljudje
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Preberite, kar ste mi poslali. Prenehajte spreminjati, kar želite povedati. To je smešno

Nobenega zaupanja, kupujemo na lastno odgovornost, to je popolnoma šokantno
 

Attachments

  • SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
brat, vaš izdelek je na visoki ravni, njihova sinteza ni primerna in njihove kemijske izkušnje so amaterske, zato
 
Top