BK4 (2b4m), ki vsebuje 4-metilpropihenon

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nisem povedal, da je izdelek sranje. Nikoli nisem imel težav s strankami, vendar od približno enega meseca opažam, da veliko Poljakov poskuša poslabšati moj ugled - zlahka vidim polomljene jezikovne informacije, značilne za Poljake, ki ne znajo pravilno pisati.
Moji izdelki so najboljši in imam dober ugled že od začetka. Ne govorite, da sem priznal ničesar - veliko ljudi želi, da me iz poslovanja zaradi zagotavljam escrow predviden sistem prodaje, saj ne morejo prevarati ljudi s prodajo shitty predmetov ali celo ne pošiljanje. To je res sramotno, dragi ljudje - spoštujte svoje prodajalce.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Preberite, kar ste mi poslali. Priznavate, da ste naredili napako in da se drugi pritožujejo nad kakovostjo...

Če ste naredili napako in jo priznate, kot ste jo, potem bi vsak spodoben človek dvignil roke in se s strankami nekaj dogovoril, da bi bila stranka zadovoljna in da bi se tudi stranka vrnila, ker je pridobila zaupanje.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Z vami se celo pogovarjam, ko pride do težave - če je nekdo naročil pri alibabi ali kaj podobnega in je jezen, ne bo dobil niti odgovora prodajalca - res je žalostno, da pošiljamo ljudi po vsem svetu, vključno z ZDA AUS in od mesecev in samo 1 stranka s svojim prijateljem navaja te trditve ...
Lep pozdrav dobri ljudje
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

Constantylious777 je eden izmed najbolj zanesljivih prodajalcev kemikalij.

V Sierra best knowlage je imel uspešna sodelovanja z znanimi prodajalci darknetov, kot so npr: Pygmalion.
Sierra je trdno prepričan, da vse težave, povezane s kakovostjo, niso posledica želje po povečanju prihodkov.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Imel sem ljudi, ki so se pritoževali, da je izdelek drugačen, vendar je bilo vse v redu. Preneham odgovarjati na vašo temo in komentarje zaradi tega, ker ste zame res kot otrok - prosim, ne naročajte več pri meni - nisem vas prisilil v nakup 5 kg. namesto da jokate, da ste izgubili ves denar, bi lahko naročili samo 50 g. Ne želim več govoriti o tem - morda le nisem dober dobavitelj za sodelovanje z vami - pozdrav.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Veliko poljskih ljudi? poslušajte ne govorijo o Pl ljudeh slabo. ljudje se pritožujejo, ker je veliko podjetij, v katerih lahko kupite osebje, da? to je tam zakonito. v drugih državah je problem kupiti. ljudje kažejo sinteze donos 60-70 % tukaj kot kaj mislite?
Mocny kutas Spremeniš nick vsakič, ko ti nekdo plača 3 k
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ne pravim, da so Poljaki slabi - samo mislim, da so ljudje s trga, na katerem delam, in me vidijo kot grožnjo njihovemu poslovanju.

Pozdravljeni, ne bom več odgovarjal na to temo.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pozdravljeni, glede 2B4M sem danes zjutraj opravil sintezo z 2b4M iz @Constantylious777 in imel sem belo mleko https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, mislim, da ja, serija je drugačna, vendar če želite biti prepričani in če ne želite izgubiti denarja, kupite majhno količino in/ali jo očistite , ko imate dober 2B4M , imate dober 4mmc ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Slediti morajo strogemu postopku z zagotovljeno kakovostjo, ki zagotavlja izdelek, ki ustreza svojemu namenu. Očitno jim je bilo vseeno in so izdelek preprosto prodali ne glede na to. So strokovnjaki, ki izdelujejo ta izdelek, in bi morali vedeti bolje!!! Zelo slaba praksa.

Kot da bi šli v kavarno in prosili za kavo s sladkorjem in veliko mleka, ko pa jo prejmete, je črna, brez sladkorja in mleka, oni pa rečejo, da bi morali najprej naročiti majhno količino.

Niso neumni, imajo teste, ki jih lahko brez težav opravijo v znanstvenem laboratoriju z več kot dovolj razpoložljive opreme, da zagotovijo, da je izdelek 99 % čist in brez nečistoč!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
ODVRAČANJE DOBAVITELJA. NE KUPUJTE PRI NJIH
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dovolj je, da enkrat napišete. Vaše objave bom morda obravnaval kot neželeno pošto in vas prepovedal. Ne prisilite me, da to storim. Prav tako uporabite skrbništvo, da spor rešite takoj.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Opravičujem se, preprosto sem precej razburjen zaradi te izkušnje.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Končno imam svoj novi 2b4m od novega dobavitelja, ki se oglašuje tudi tukaj na BBgate. Z veseljem vam bom pokazal, koga sem uporabil za ta čisti 2b4m. Zelo zadovoljen.

Stari 2b4m je raztopina 4mmc na sprednji levi strani fotografije (zelo umazana in sem jo večkrat opral s toliko acetona, da je veliko šlo v nič), novi 2b4m pa je raztopina 4mmc zadaj desno (zelo čista, uporabil sem približno 10 % količine acetona, ki sem ga moral uporabiti za čiščenje umazanega 4mmc) Sintezo sem opravil tako hitro in tako sem presenečen, kako čist je 2b4m. Komaj čakam, da primerjam kristale.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ker ste vložili toliko truda, da bi vsi vedeli, da so bile moje stvari ''umazane'', in zdaj govorite o ''novem dobavitelju od tu'' - sem resnično začel verjeti, da imate interes, da bi bili moja spletna stran in storitev videti slabo. Nehaj pošiljati neželeno pošto, kolega.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Kaj naj torej naredim namesto tega?

Se zavedate, da ste od mene prevzeli plačilo za 5KG 2B4M? 2B4M, ki je šel v nič, ker ni bil čist, in vsa moja sinteza iz njega je šla v nič zaradi nečistoč v izdelku (čas, trud in stroški drugih materialov/sestavin, uporabljenih pri sintezi, so bili prav tako izgubljeni), kar si lahko izračunate sami, poleg tega pa vam je bilo vseeno in ostal sem z izdelkom. K sreči se mi je nekdo oglasil in me poučil, kako ga oprati in ponovno kristalizirati, da bi od vas dobil nekaj uporabnega 2b4m.

Tudi zdaj vam ni mar, mislite, da jaz, ena oseba, spamam, sploh ne spamam, dejansko sledim končnemu rezultatu, tako da imajo ljudje od mene celotno zgodbo, ne samo 85 % in izpustite konec. In končal sem s priporočilom vira, ki je bil z mano samo vljuden, pomirjujoč in koristen, nekaj, kar stranke cenijo, in to sem želel deliti z drugimi, namesto da bi šel skozi to, kar sem šel skozi.

Namesto da se osredotočate name, zakaj ne bi uvedli sistema, s katerim boste lahko redno preverjali kakovost izdelkov, ki jih prodajate, kar bo zagotovilo, da bodo vaše stranke dan za dnem prejemale visokokakovostne izdelke, in vaše stranke vam bodo za to hvaležne.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Preprosto vprašanje za vas. Zakaj bi konkurent, za katerega si predstavljate, da bi kupil 5 kg 2b4m, zveni predrago. Če bi morali to storiti, bi bilo veliko lažje in učinkovitejše kupiti 100 gramov od 10-20 različnih oseb.
In zdaj ste videti smešni, prej ste priznali, da je reagent slabe kakovosti, nato pa, da ste prej prejeli pritožbe drugih kupcev glede tega reagenta. In kaj ste na koncu naredili? Svoji stranki ne zagotovite nobene odškodnine, nobenega opravičila, le patetičen poskus izogibanja odgovornosti, češ da niste odgovorni za slabo kakovost reagenta, pri čemer poskušate očrniti svojo stranko.
Lahko še naprej govorite neumnosti, vendar to ne bo spremenilo resnice, ki je zelo preprosta.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
od tega, kar je opazil moj prijatelj, je sinteza sesala. Tudi če imate 99 % čistega bk4, ne boste dobili 4 mmc čistega, če je sinteza narejena narobe.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kot prodajalec ne morem opisati ''napačnih točk'', ki ste jih navedli, ker bo to škodovalo vaši anonimnosti itd., pa tudi drugim - nisem tukaj, da bi vodil vojno s svojimi strankami, dragi - vidim, da se počutite tako slabo zaradi denarja, ki ste ga ''izgubili'', da ves čas govorite o vračilu denarja - nisem vas prisilil v nakup tako velike količine - escrow je sprejet in pri poslih z mano ni bilo težav odkar obstaja. Ne bom več odgovarjal na vaše besedilo, vendar zdaj vidim, da mi je veliko ljudi pisalo in povedalo nekaj stvari. Klicanje ''gnusno'' od začetka je pokazalo, kakšna oseba ste in vaše vedenje zdaj tudi - 99,9 % mojih strank je zadovoljnih in so kdaj dobili ponovno pošiljko, če so imeli težave s prejemom izdelka itd., vendar se nikoli niso obnašali grdo, tudi če se nismo strinjali s točkami. Hvala za vaše mnenje - bolje je, da bo vidno vsem - z moje strani vam ne bom več odgovarjal. Drugim ljudem - hvala, ker ste del moje trgovine itd. Vesele praznike!!!
KMALU BODO DODANE NOVE KEMIKALIJE - VROČI IZDELKI
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Najlažje je pred težavami pobegniti ali jih prevaliti na glavo nekoga drugega. Velik prodajalec lol
 
Top