BK4 (2b4m), ki vsebuje 4-metilpropihenon

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kot prodajalec ne morem opisati ''napačnih točk'', ki ste jih navedli, ker bo to škodovalo vaši anonimnosti itd., pa tudi drugim - nisem tukaj, da bi vodil vojno s svojimi strankami, dragi - vidim, da se počutite tako slabo zaradi denarja, ki ste ga ''izgubili'', da ves čas govorite o vračilu denarja - nisem vas prisilil v nakup tako velike količine - escrow je sprejet in pri poslih z mano ni bilo težav odkar obstaja. Ne bom več odgovarjal na vaše besedilo, vendar zdaj vidim, da mi je veliko ljudi pisalo in povedalo nekaj stvari. Klicanje ''gnusno'' od začetka je pokazalo, kakšna oseba ste in vaše vedenje zdaj tudi - 99,9 % mojih strank je zadovoljnih in so kdaj dobili ponovno pošiljko, če so imeli težave s prejemom izdelka itd., vendar se nikoli niso obnašali grdo, tudi če se nismo strinjali s točkami. Hvala za vaše mnenje - bolje je, da bo vidno vsem - z moje strani vam ne bom več odgovarjal. Drugim ljudem - hvala, ker ste del moje trgovine itd. Vesele praznike!!!
KMALU BODO DODANE NOVE KEMIKALIJE - VROČI IZDELKI
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Najlažje je pred težavami pobegniti ali jih prevaliti na glavo nekoga drugega. Velik prodajalec lol
 
Top