Celovita sinteza amfetaminske proste baze (olja A) iz P2P (v merilu 10L)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Čestitamo!

Zdi se, da je v vodni plasti vendarle precej baze, če je ne želite izločiti, lahko dodate približno enako količino slanice (nasičena raztopina soli - NaCl -, ki jo enostavno pripravite vnaprej, to bo iztisnilo bazo iz vodne plasti in tudi posrkalo nekaj vode iz baze. Idealno bi bilo, če bi bila celotna vodna plast nasičena s soljo, vendar predvidevam, da se vam mudi, zato bo zadostovalo dodajanje slanice. Rezultat je viden po petih do desetih minutah, ko se vodna plast zbistri, vendar pustite pol ure, da se delo v celoti opravi.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
JFgos6LOqT
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
To je tudi parna destilacija, kar želite povedati, je, da niste uporabili zunanjega vira pare, generatorja, ampak ste jo kuhali iz reakcijske posode.
Temperatura vrelišča amfetaminske baze bi bila približno 200 °C

V tem primeru je priporočljivo dopolnjevati vodo, da je v bližini vedno dovolj vode. Amfetaminska baza bo imela skupaj z vodo 94 do 98 °C, izmerjeno na glavi kondenzatorja/Claisenovega vhoda.

Parna destilacija je v nasprotju s splošnim prepričanjem hitrejša, če ima para široko in nemoteno pot, kot pa če se noro segreva.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Da, to je to, kar sem men, Brez zunanjega vira pare...
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Da, to je tisto, kar sem men, Brez zunanjega vira pare
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V primeru olja A potrebujete poleg vode v mešanici še zunanji vir pare, da bi dobili največji izkoristek, to je bilo večkrat preverjeno in vedno lahko to preizkusite sami. Samo z dodajanjem vode in destilacijo ne boste dosegli največjega izkoristka.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Zunanja pregreta para zagotovo znatno pospeši proces in ne dvomim, da bo na koncu v zbiralni bučki več olja. Vendar se bojim, da ne bo več amfetaminske baze, ampak drugih snovi, ki nastanejo pri reakciji. Amfetamin in metamfetamin se s paro rade volje destilirata tudi iz ravnokar vrele bučke in to ni samo moja domišljija, ampak je dobro dokumentirano v literaturi.
To je bolj pomembno, kadar nekdo uporabi vašo metodo bazne hidrolize, saj se pri uporabi vaše kislinske hidrolize pred bazifikacijo izvede postopek izpiranja z DCM, ki odstrani vse nebazične neželene snovi, kot so ostanki P2P, pri postopku z bazo pa takšnega postopka ni.

Poglejte, rad bi se vam zahvalil, da ste tukaj objavili to obsežno metodo, resno jo zelo cenim, in želim vam zagotoviti, da je to, kar sem napisal, namenjeno konstruktivnemu delu in ni poskus, da bi vas osebno kritiziral ali se posmehoval vašim sposobnostim in dosežkom.

Ne vem, ali olje iz te reakcije obdelujete na kakršen koli drug način, za večjo kakovost in odstranjevanje nečistoč ali pa ga predelujete neposredno v "pasto", ne glede na to, kako to počnete, nisem tu, da bi sodil, če so vaše stranke zadovoljne, so zadovoljne.
Za osebno porabo raje zelo nežno destiliram s paro in nato dodam še nekaj korakov, vendar sem zelo star in sem postal zelo občutljiv na nečistoče na splošno.....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne bojte se o tej točki Lahko vam zagotovim, da je več amfetaminske baze, ki je izmerjena po ekstrakciji s topilom.
V kemiji se včasih (ne veliko) literatura malo razlikuje od sintezne realnosti in to je morda eden od teh primerov, vseeno pa vztrajam, da lahko to brez težav preverite sami in nato komentirate tukaj.
Glede pranja s topilom je postopek neobvezen, saj bo tako ali tako destiliran s paro in po destilaciji ne bo nečistoč, vendar tudi če se bojite nečistoč, lahko vedno opravite kislinsko-bazično pranje, ko po destilaciji ekstrahirate končno prosto bazo s topilom ;-)
 

KGB

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
zakaj so tri plasti? zgornja plast se zdi, da je prosta baza, in zdi se, da je izjemno majhna in zelo dvomim v 70-odstotni donos
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ali je to slika po notranji destilaciji s paro?
Ali ste svoj p2p destilirali za 70-odstotni izkoristek , ali ste ga uporabili naravnost iz bmk ?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Da, to je .

P2P sem uporabil takoj po pretvorbi iz 5449, nisem ga destiliral.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Preizkusil sem tako hcl kot fosforno kislino. Nato sem obakrat uporabil redukcijo nabh4. Če bom našel fotografije, vam jih bom poslal na dm.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Pozdravljeni. Ali je 37-odstotni formamid primeren za sintezo? to je vse, kar sem našel v naši državi.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Formamid 75-12-7 je tisto, kar je potrebno. Vodna raztopina po mojem mnenju ni dobra. Ali kdo ve, kje ga lahko kupim v Evropi? Nisem ga še našel.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Formamid je opazovan, lahko ga izdelate sami. Amonijev karbonat + mravljinčna kislina = amonijev format, segrejte na 175 °C (da odstranite vodo) in držite nekaj ur -> formamid. Potreben je natančen nadzor temperature in dobro prezračevanje, formamid se začne razkrajati pri 180 °C. Mravljinčna kislina se uporablja v rahlem molarnem presežku.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
zato naročajte previdno, saj organi pazijo. Nisem vedel. najlepša hvala. Poskusil bom narediti ... vendar bi bilo bolje, če bi ga kupil. Kitajski partner je napisal 30 USD za liter, z dostavo. ali je to dobra cena?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Rekel bi, da je v redu, če je njegova "varna linija" ali kakor koli jo imenujejo, če rečejo, da je za vse v zvezi z uvozom poskrbljeno in da vi niste vpleteni in da vam bo poslana kot notranja pošiljka EU. In ne več kot 25 kg. 50 kg bi moralo biti že cenejše, 100 kg še bolj itd.
To je samo moje mnenje, popolnoma subjektivno.
 

marapiasss

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Ali je mogoče na kakršen koli način ugotoviti, ali je olje A v nečem razredčeno, ali njegovo čistost?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
TLC, tankoslojna kromatografija. To ni težko, če želimo samo preveriti prisotnost drugih spojin, kvalitativno. Vendar je zahtevno to narediti na način, ki omogoča kvantitativne ocene (koliko različnih spojin je v njej).
 
Top