Primer ločevanja izomerov za Meth

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Spoštovani g.
Za ločevanje proste baze v skladu z vašo metodo uporabite L vinsko kislino.
Med mešanjem sem dobil snov, podobno žvečilnemu gumiju, in ko sem prenehal mešati, se je vse spremenilo v zelo trdo belo trdno snov. Celoten kos.
Ali je to pravilno?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Da
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne bo se spremenil v tekočino tekočino zmešate s trdo trdno snovjo, ki jo morate zdrobiti do vakuumske filtracije in pridobiti tekočino.
O donosu proste baze iz p2p je v redu, če se ne uporablja s paro destiliran p2p.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Spoštovani g.

Za ločevanje proste baze sem uporabil L vinsko kislino. Vakuum daje tekočino. Alkalni PH-13. Dobimo prosto bazo.

Prosto bazo premešamo. Pridružite HCI. Vrednost PH -2. Želel sem prilagoditi pH na -3. Vendar se je pH nenadoma znižal. Pazil sem, da sem dodal zelo malo HCI. Vrednost pH je bila na začetku vedno okoli 7. Potem pa se nenadoma zniža na -2.

Segrejem na 130°. Prelijte v posodo z 10 volumni ohlajenega izopropil alkohola. V posodi se takoj pojavi veliko prahu. Ali ne bi smeli dobiti kristalov?

Kaj sem naredil narobe?

Gospod, prosim, pomagajte mi.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Naslednji korak po ločevanju izomerov bi bilo dodajanje natrijevega hidroksida, raztopljenega v vodi, preostali vinski kislini, hidroksid se dodaja, dokler ne dosežete ph13 in nastane olje, to olje se bo kuhalo s tiolom in perkadoksom, na naslednji način ali postopek.
Na vsakih 30 litrov olja dodajte 2 litra tiola ali tiol, kuhajte, dokler ne doseže 160 stopinj Celzija, ko dosežete to temperaturo, po malem dodajte 2 kilograma perkadoksa, ker bo prišlo do reakcije, mešajte, da se ves perkadoks raztopi in postane homogen, ter vzdržujte temperaturo še 10 minut.
Nato pustimo, da se ohladi na sobni temperaturi, naslednji dan ali ko se ohladi, pa ponovno dodamo vinsko kislino kot pri prvem postopku, da ločimo izomere, in nato ponovimo cikel, ki je prikazan na sliki.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

Kateri je vir teh informacij, prosim?
Hvala.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
To je bilo že storjeno, zato je razlaga tako podrobna.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne poznam vira tega postopka, vendar ima dodajanje perkadoksa pri visoki temperaturi veliko nevarnost eksplozije, dejansko bi se to pošiljanje lahko izvajalo le v posebnih posodah, da bi bila temperatura pod 20C, da ne omenjam težav pri pridobivanju tega izdelka, zaradi česar je treba biti zelo prepričan o postopku, da bi ga poskušali pridobiti.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Če izvedete reakcijo pri tej temperaturi in je to tisto, kar daje prednost l-izomeru, da postane d
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
In kakšen je vir tega postopka, prosim?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
In še ena pomembna težava je, da je Perkadox blagovna znamka in ima veliko različnih izdelkov za iniciatorje (Di(4-terc-butilcikloheksil) peroksidikarbonat, AIBN, AMBN, ...), od katerih vsak deluje drugače glede na količino in temperaturo, domnevam, da se za ta postopek uporablja Di(4-terc-butilcikloheksil) peroksidikarbonat, vendar bi se v pravilnem razmerju lahko uporabil tudi AIBN.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali je res, da se levokislinske soli začnejo pp, če se l-vinska kislina doda v preveliki količini ?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Temu pravimo nizozemska ladijska metoda recikliranja. O njej sem slišal le dobre stvari, vendar je še nisem preizkusil. Hvala za objavo.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Prosim za pomoč, po mešanju in pustitvi čez noč je postalo rožnato.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Rožnata barva običajno pomeni preveč kislo, vendar ne v 100 % primerov, prav tako so lahko nečistoče iz vaše proste baze, preverite PH, ki mora biti približno 4. Vseeno na vaši sliki ne vidim nobene oborine.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Uporabil sem čisto destilirano metofonsko freibazo. PH je 4,5-5. Ni oborine. In med intenzivnim mešanjem se segreje le do približno 30 stopinj. Tudi med mešanjem ni bilo nobene oborine, ki bi se pokazala
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Povejte mi vse podrobnosti, če ne ne morem vedeti, kje je možna težava.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Zmešal sem 160 ml vode in 70 gramov tatarske kisline, nato sem ob močnem mešanju (z magnetnim mešalom) dodal 100 gramov destilirane proste baze. Voda je postala motna, vendar brez oborine, nato sem jo pustil čez noč in zjutraj ugotovil, da je rožnata
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Uporabil sem l-vinsko kislino (cas 87-69-4)
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Ali se med mešanjem na stenah čaše pojavlja gosta snov?
Če je. S stekleno palčko poškropite steno čaše. Pomagalo bo pri kristalizaciji.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Poskusite 150ml h2O+80gr vinskega kamna, ko se raztopi, dodajte prostostno bazo z močnim mešanjem, dokler ne nastane trdna masa, kar lahko traja nekaj minut.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Okej, hvala il poskusite to, il pridejo nazaj z rezultati
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Po mojih izkušnjah menim, da potrebuje več časa mešanja, da se zgosti in končno utrdi.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tako je
 

Attachments

  • veQtKRZfEY.jpg
    veQtKRZfEY.jpg
    2.9 MB · Views: 25
Top