Primer ločevanja izomerov za Meth

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Prosim za pomoč, po mešanju in pustitvi čez noč je postalo rožnato.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Rožnata barva običajno pomeni preveč kislo, vendar ne v 100 % primerov, prav tako so lahko nečistoče iz vaše proste baze, preverite PH, ki mora biti približno 4. Vseeno na vaši sliki ne vidim nobene oborine.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tako nastane med mešanjem, vendar po njem ne nastane oborina
 

Attachments

  • Ey0bI56kiP.jpg
    Ey0bI56kiP.jpg
    2.9 MB · Views: 37
  • twEuOPWVD9.jpg
    twEuOPWVD9.jpg
    2.7 MB · Views: 39

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Okej, hvala il poskusite to, il pridejo nazaj z rezultati
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Po mojih izkušnjah menim, da potrebuje več časa mešanja, da se zgosti in končno utrdi.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Pravkar sem dodal zelo malo raztopine natrijevega hidroksida, približno 5 gramov, in kaže kristale. Ne vem, ali sem z dodajanjem natrijevega hidroksida naredil prav.
 

Attachments

  • udWYVsTINt.jpg
    udWYVsTINt.jpg
    2.9 MB · Views: 40

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Preprosto ste povečali PH, zdaj preverite PH, da boste imeli predstavo, ali ste na pravi poti.
Iskreno povedano, nikoli nisem imel te barve v tem postopku in to sem storil stokrat na različne načine, količine, poti ... vendar je morda prav, da jo boste videli.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lahko bi delal, obvestite nas, ko končate postopek hvala.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Pozdravljeni, uspelo mi je dokončati postopek. Po ločitvi sem bazifidiral obe plasti (d in l). Skupna količina uporabljene proste baze je bila 300 gramov. Iz vodne plasti sem dobil 90 gramov, iz trdne plasti pa 170 gramov. Nato sem kristaliziral s hcl. Kristali iz vodne plasti (d-insomer) so bili samo prah, tudi ko sem poskušal ponovno kristalizirati, druga plast (l-insomer) pa ima več majhnih steklastih kristalov s prahom.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Hai brother,
Ali lahko poveš, kako si to dosegel?
Vrednost pH?
Tudi sam sem uspešno zaključil ta postopek, vendar je bil moj izkoristek zelo majhen,
Iz 100 ml proste baze sem dobil 20 ml d. Več nisem mogel dobiti.
Kaj ste naredili prav?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Mislim, da nisem naredil pravega načina, brat. Ker so moji kristali še vedno racemični. Poskusil bom še enkrat
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
dober brat
Čakam, da boš delil prave stvari!

Izguba 300 ml proste baze je res žalostna zgodba!

Tudi sam sem včeraj naredil nekaj neumnega. P2P sem destiliral s paro in nato uporabil DCM za ekstrakcijo P2P. Med izhlapevanjem DCM sem zaspal. Temperatura grelnega plašča je bila nad 200°.
Ko sem se zbudil, se je P2P izparil!
Izgubil sem približno 500 ml
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ali lahko vprašam, kaj je razlog, da se vinska kislina, ko ji dodam vinsko kislino, ne raztopi in ne kristalizira? Ali gre za napačno bazo, ki ne vsebuje metamfetamina? Ali pa je pH napačen?
Že shranjeno za 24 ur

Kakšen je pravilen pH proste baze metamfetamina?
 

Attachments

  • voQ58HIUJ7.jpeg
    voQ58HIUJ7.jpeg
    5.1 MB · Views: 189

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Kakšen je vaš trenutni PH? In kakšen je bil vaš Ph proste baze pred dodajanjem vinske kisline?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Takšen mora biti..

FkJsC5vV1D
FkJsC5vV1D
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Lepo, ste uporabili isto metodo?
 
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Da, ph proste baze mora biti približno 11
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Začetni pH proste baze je 11?
Kakšna je vrednost pH po mešanju?

Koliko metilnih skupin D dobite po ločitvi?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Ne, uporabljam centrifugo
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Prosim, kakšno vrsto centrifuge uporabljate? Poskusil sem filtrirati z uporabo znižanega tlaka in Buchnerjevega lijaka, vendar je bil tartrat na koncu še vedno moker in je zadržal tekočino. Na koncu sem dobil malo D-izomera
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, pozdravljam vas vse. Z vami želim deliti svojo izkušnjo z ločevanjem izomerov z uporabo L-vina. Opravil sem tri preskuse. 2x z uporabo metanola, ko sem v obeh testih spremenil razmerje proste baze metanola in vinske kisline. Oba testa sta se v bistvu izšla enako, po združitvi sestavin in mešanju se je oborila trdna masa, ki sem jo po 24 urah filtriral. Kar zadeva videz izdelka in splošno razcepljenost izomerov, je bilo morda v enem testu malo več izdelkov kot v drugem testu. Iz 30 ml proste baze sem dobil približno 9 gramov d-metha. Med izhlapevanjem, ko so se začeli pojavljati kristali, je bilo sprva videti dobro, tu in tam so nastale majhne iglice, vendar bolj ko se je sušilo, bolj je spominjalo na racemat (grdo amorfno snov). Ko se je popolnoma posušil, po videzu nisem mogel razlikovati med racematom in tem razdeljenim izdelkom. Ko sem ga položil na folijo in malo segrel, je bilo očitno, da kristali po raztapljanju kristalizirajo nekoliko hitreje kot pri racematu. Iz tega sem sklepal, da je prišlo do delitve, vendar ne dovolj. Ugotavljam, da med filtriranjem prahu tartrata nisem izpiral. To ni bilo zapisano v postopku, zato tega raje nisem storil. No, zdaj pa smo prišli do tretjega preskusa, ki sem ga opravil s pomočjo vode v skladu s postopkom btcboss. Po združitvi vseh sestavin in močnem mešanju sem čez nekaj časa dobil gosto, res gosto maso, ki je spominjala na nekakšno smetano. Njena konsistenca je bila v bistvu podobna fotografiji, ki jo je uporabnik Sjeik dodal nekaj postov nad mojo. Posodo sem zaprl in pustil stati 24 ur, nato pa sem to snov dal v filter in jo razporedil po vakuumskem filtru ter vklopil sesanje. To gosto smetani podobno snov je bilo res težko filtrirati, tudi v postopku ni bilo nič napisanega o pranju tartrata v filtru, zato tega nisem storil. Iz 60 ml proste baze sem dobil le 11 gramov izdelka. Vendar so bili kristali, ki so prispeli, prozorni in lepi. Poskusil sem jih stopiti na alu foliji, da bi videl, kako hitro se strdijo, in bilo je res hitro kot psevdoefedrin met. Zato menim, da je bil Split izomer uspešen, razen za tragedijo mase samo 11 gramov. Težava je bila verjetno predvsem v tem, da sem imel med filtriranjem malo težav s tem, da lijak na sesalni bučki ni dobro tesnil in morda bi pomagalo tudi spiranje tartratne soli med filtriranjem, vendar mi prosim svetujte, koliko vode lahko uporabim za to, da ne bi motil topnosti tartrata v vodi in tako v izdelek ne bi dobil L izomerov. Hvala.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Za večji izkoristek ponovite ločevanje izomerov.

Osvobodite neuspešno sol in ponovite postopek

- Izperite jo s hladnim brezvodnim metanolom, mešanica L-meth/vinske kisline ni topna v metanolu.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sir, po čiščenju zmesi z metanolom se metanol vmeša v zmes D metila in vode.
Ali je D-metil topen v metanolu?

Če sta D in metanol pomešana, ali moramo za njuno ločevanje samo dodati raztopino natrijevega hidroksida?
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hvala, poskusil bom in vas obvestil. Prosim, pri kakšni temperaturi naj bo metanol, ga dam samo v hladilnik ali naj namesto tega uporabim zamrzovalnik
 
Top