Kako ste izvedeli za nas? To je za nas pomembno.

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Potem ko me je podjetje WeAreAmsterdam spamalo, sem se lotil besnega iskanja nekaterih poštenih ponudnikov.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni in vi vsi Rock za resnično z vsem znanjem in spretnostmi , še vedno se učim lol, ampak vseeno sem izvedel za to spletno stran iz gledanja videoposnetkov YouTube in sinteze P2NP in šel na spletno stran, prikazano v videu, dan po prvi objavi, tako da se je plazil branje za nekaj časa, preden končno reče kaj ..
 

thelifeofri1ey

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
zabavno, z mojim prijateljem, ki je tudi proizvajalec, si delim nekaj naključnih interesov (strojno učenje, pen testing, TOR) in on je naletel na ta čudoviti skrivni kotiček spleta. Odlično.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Našel sem vas iz vaših epskih, a kratkotrajnih dni na YouTubu; mimogrede, tisti Mesc Tech je bil odličen.
 

paletto10

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 21, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Prodajalec RC mi je poslal povezavo do spletnega mesta, ko mi je poskušal razložiti, kaj je KU......
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Našel sem vas prek enega od vaših številnih neverjetnih videoposnetkov Bitchute.

Tako sem te našel in zato sem tukaj.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Na vas sem naletel na YouTubu že na začetku vašega kanala in na začetku tega spletnega mesta. Samo nekaj časa sem potreboval, da sem si ustvaril profil za preverjanje trga na tor.
 

cya_OpSec

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Iz sejne skupine Im in.

SessionID v komentarjih za vse, ki iščejo stik. Nisem prodajalec, bolj kupec manjših količin v razsutem stanju in ambiciozni kemik. Zato nima smisla vzpostavljati stika, če želite samo kupiti stvari 😉
 

Dr_Richard

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Brskanje po temnem spletu. Na čistem spletu ne najdem toliko informacij o tem mestu, vendar je to po mojem mnenju prednost. Za brskanje sem uporabljal tor, dokler nisem našel teh vrat. Mislim, da je precej dobro, če vprašate mene.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Želel sem samo popolnoma nedolžne videoposnetke kemijskih reakcij. Očitno so tako redki, da je prek Googla lažje najti indeksirane strani o skrivni sintezi zdravil. Navdušen sem, da sem tukaj in da lahko teorijo spremenim v prakso.
 
Top