Kako ste izvedeli za nas? To je za nas pomembno.

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Iskal sem zanesljiv rp/I recept. Ker nimam kemijskega predznanja, vendar se zadnjih nekaj let intenzivno učim, se mi zdi, da imam osnovna znanja, ki so potrebna, da ga opravim. Ne želim se samo razstrelit ali se za vedno uspavati. Zato primerjam različne recepte in najdem tiste, ki se zdijo legitimni. Prebrskal sem arhiv panja, errowid, rod, in potem sem se znašel tukaj. Verjamem, da je tu mogoče pridobiti pravo znanje.
 

Arachne

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi,

iskal sem novega dobavitelja katinona, ker so mojega ukinili, in našel ta forum :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
O BB sem bral na različnih forumih in straneh, da bi imel dobro in popolno predstavo o vas, vendar se vse začne od Dreada, kjer sem prvič ugotovil obstoj tega foruma. Resnično sem vesel, da sem našel takšno skupnost! Upam na srečno, stimulativno in dolgo sobivanje, da bomo lahko vsi skupaj rasli na najboljši način!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Vaše videoposnetke sem najprej videl na YouTubu in videl sem, da je kemija v pravi obliki. V opisu sem videl vašo čebulno povezavo na Dark Webb in jo pribil, ko je šlo za iskanje mojega ceha kemikov.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
V komentarju na youtubu je bila povezava na videoposnetek strica Festerja, pozabil sem, na kaj točno, vendar se mi je zdelo, da sem celo noč nehal gledati video razdelek. Zelo sem hvaležen za to, kar počnete tukaj.
 
Top