Kako ste izvedeli za nas? To je za nas pomembno.

Ogny1423

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
No, vidite, da mi je bilo dolgčas in sem se samo vtikal v posle vseh v upanju, da bom naletel na nekaj koristnega, kar zagotovo ni prevara in povzroči, da mi bodo zvezni organi sredi noči spet izkopali vrata in me potegnili iz postelje
 

MsContingency

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
lol enako z dolgčas del ne fed busting down my door del fuck that been through that shit 🤦🏻‍♀️
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Razmišljal sem o tem, kako bi lahko odkopali mrtvo kapljevino tam, kjer živim. Številne univerze v moji okolici, klubi, da bi šli s tem. Želim začeti mrtve kaplje tukaj.... prihaja poletje. Pred koncem februarja bom moral stopiti v stik z vami ali Madre.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
za vas sem slišal na r/theehive (ali r/bizzybees, sem pozabil). tako ali tako nisem preveč aktiven na redditu in ta stran mi v bistvu daje vse, kar sem želel od tam, vendar bolje :p
 

infochem

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nekega dne sem iskal nekaj receptov in res primeru sem našel to spletno stran😇Res všeč biti tukaj..
 

Zyn_Laden

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Kačji kipec.

Iskal sem HouseOfSpiritov priročnik o polaganju blotterja in na tem forumu naletel na tek o potapljanju blotterja.

Počutil sem se, kot da sem odkril Aleksandrijsko knjižnico.
 

Mybell420

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Prejel sem dm iz zavrženega računa na Redditu Zelo sem vesel, da sem kliknil na to sumljivo povezavo lol
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Želel sem gledati serijo 3 off braking bad, vendar sem naletel na to spletno stran lol samo v šali stari član panja me je obvestil, da se je BOSS vrnil 🏆 🙌
 

Polysubx100

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pred več kot letom dni so mi prek Reddita poslali sporočilo domnevno zaradi mojega zanimanja za sintezo in ekstrakcijo. Kljub temu je bila skupnost odlična.
 
Top