Kako ste izvedeli za nas? To je za nas pomembno.

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Mislim, da sem vas našel med iskanjem kemijskih forumov na omrežju clearnet.
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Na globokem spletu sem bral O sintezi kanaboidov in me je pripeljalo sem ! Zelo sem vesel, da sem našel ta forum veliko neprecenljivih informacij ! 🫡
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni.
Forum BB sem našel pred nekaj leti, ko sem prvič namestil TOR v svoj operacijski sistem Linux. Ne spomnim se spletne strani, na kateri sem ga prvič videl. Spomnim pa se, da je bilo moje iskanje .onion seznam spletnih strani povezav

Najprej sem mislil, da je to medeni lonček, ker je bilo vse tako preprosto. Potem sem videl povezavo clearnet in to me je prestrašilo. Toda vidim, da ste po mnogih letih še vedno tukaj in uporabljate storitev escrow in tako naprej. Zdaj je to moja edina stran z zaznamki na ToR. Hvala, ker ste nam dali to mesto. Vem, da gostovanje in skrb za to mesto staneta denar in obljubim, da bom takoj, ko bo mogoče, ko bom začel ustvarjati denar, daroval ali vam namenil odstotek svojih prihodkov. Fantje, vi ste grate.
 

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
O izvirnih videoposnetkih bb, ki ste jih objavili na YouTubu. Potem je hamilton Morris naredil komentar ven o ya in sem šel kopati.

Veliko je stvari, ki jih želim deliti, vendar so ti kanali preširoki.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Mislim, da ste imeli pred časom oglas na portalu Dread? Pravkar sem ga začel preverjati.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Povezavo sem našel na darknetlive na seznamu foruma
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
youtube dolgo nazaj
zdaj pa sem tukaj in naši skupnosti chemhacker prinašam fentalight
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Našel sem vas pri iskanju drog, takrat vas nisem veliko preverjal, saj ste bili preveč skrivnostno zapleteni, pozabil sem na vas. Ponovno odkril kot povezavo na RC-Scene, takrat je dozorel, zasvojen z iskanjem drog itd.
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Našel sem vas, ko sem pregledoval prodajalce na portalu RC Scene. V tistem času sta bili dve ali tri strani s ponudbami izdelkov. Razvoj na BB je neverjeten in začel bom pogosteje prispevati informacije. Kako lahko pomagam iz Poljske
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Vsaka pomoč, katere namen je pritegniti občinstvo na forum, je dobrodošla in se spodbuja.
 
  • Like
Reactions: vis
Top