Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Rad bi dobil dostop do oddelka RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
če želite dostopati do razdelka RC, morate zanj bodisi plačati bodisi dovolj časa preživeti na forumu in prispevati nekaj svojega znanja ali storitev.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Pozdravljeni, rad bi zaprosil za dostop do območja rc. Da bi razširil svoje raziskave. Najlepša hvala.
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Pravkar iščem različne recepte, izdelal sem DMT iz mimoza hostilis in metamfetamin po metodi enega lonca. Nekdanji uporabnik heroina In fentanila imam 2 meseca čistega opioidov in 20 let odvisnosti od opioidov. Trenutno samo uporaba hitrosti in plevela ter občasno benzo. Če ste bili prej odvisnik od fentanila, potem veste, da je hitrost kot vino in fentanil je zajebana mesečina, ki je prepletena z absintom. Če še nikoli niste uporabljali opiatov, prosim, ne vi fantje za res. TO VAS BO POSRKALO ŽE OB PRVI UPORABI, ČE VAM JE VŠEČ DOWNERS!!!!! NE RAZMIŠLJAJTE O OPIATIH. Vse ostalo je po mojem mnenju najslabša droga, ki je verjetno povezana s fentanilom/heroinom. Vse drugo v zmernih količinah je v redu. Imam 19 pijan v javnosti, sem predoziral heroin 0 krat in sem predoziral fentanil 10 + krat. Če uporabljate fentanil in rečete, da ste bili kot jaz, ker sem poskušal prenehati približno eno leto. Torej približno enkrat na mesec bi prenehal za približno dan in pol in ga nisem mogel obvladati, nato pa vzel en udarec in se predoziral. Sem 6,0 230lbs kajenje fentanila ves dan vsak dan za 3 let naravnost stvar je, da ni kot heroin, ker se bo vaša toleranca na fent dramatično zmanjšala tudi po tem, ko ne boste uporabljali 1 dan, in kot sem rekel, sem pošteno pretiraval točno na ta način prob 5 ali 6 krat. Vsakodnevna uporaba je bila bong in zbiralec nektarja hitrost in fentanil, ki bi jih mešal skupaj na foliji, postane vijolična, če jih mešate na foliji. Ampak sem poročen in še vedno delam (kar imenujejo delujoči odvisnik) edini razlog, zakaj sem deloval, je bil, da bi podprl svojo navado z drogami. Kakorkoli že, z veseljem bi bil vključen v karkoli, moji fantje, star sem 37 let in živim v Orange County CA, Garden Grove in ja, od koder je najboljša skupina vseh časov. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Bradley Noel
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni! Tudi jaz bi rad imel dostop do oddelka RC. Mislim, da imam nekaj dobrih zamisli, s katerimi bi lahko prispeval k oddelku. Dober dan vsem
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Želel bi in povabilo in biti aktiven udeleženec tega foruma in prispevati čim več.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Spoštovani administrator BB, za vse zainteresirane sem prispeval svoje znanje v zvezi s pretvorbo CBD v visoko vsebnost D8 in bi rad zaprosil za dostop do oddelka RC.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Okej, najprej in predvsem, ali je to razlog, zakaj ne morem gledati videoposnetkov?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
na spletu 0-01
101010 BBF
SVETOVNI SPLET,

Blanco Heaven, Predstavitev

V zvezi z: Vloga za dostop do RC

Spoštovani gospod Heisenberg,

rad bi se prijavil za mesto člana RC Access.

Odkrito deliti svoje motivacije tukaj za zdaj ne bi bilo najbolj pametno, vendar bi po potrebi rad osebno pojasnil svojo motivacijo in namere, zato sem odprt za to, če je potrebno.

Prepričan sem, da sem močan kandidat za ponujene možnosti, in prepričan sem, da sem lahko dodana vrednost.

Predvidevam, da sem vam uspel zagotoviti dovolj informacij, in se veselim odgovora.

Iskreno,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
njegova široka paleta... pametno porabi.... veš kaj, pusti to, kar je, ne potrebuješ tega. hvala.
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Upam, da bom dobil dostop do RC, njegova pot je bila dolga, preden sem prišel sem.
 
Top