Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Rad bi dostopal do oddelka RC, saj je tam večina mojih izkušenj in lahko največ prispevam.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Od prve registracije sem precej aktiven član in upam, da bom postal le še bolj aktiven, ko mi bo čas dopuščal. Z veseljem bi mi bil odobren dostop do razdelka rc in lahko vam zagotovim, da bi se do foruma obnašal spoštljivo in strokovno. BB je bil svetilnik "kaj storiti" v teh težkih časih za izvirnike darknetov. Ko sem opazoval, kako ena stran za drugo padajo zaradi pohlepa, prevar in LE, so načela, ki se jih držite vi in vaša skupnost, tisto, za kar bi si moral prizadevati vsak purist. Ne glede na to, ali mi bo dovoljen dostop do sekcije RC ali ne, vedite, da je BB moj dom na dn in da sem vam izredno hvaležen za vse trdo delo, ki ga opravljate!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, želim zaprositi za izključno nekomercialni dostop do oddelka RC. Imam se za navdušenca in ne za proizvajalca, saj nimam laboratorija in ga v kratkem še ne bom dobil. Zato me oddelek RC zanima izključno zato, da bi zadovoljil svojo intelektualno radovednost in bil na tekočem z nedavnimi dogodki na tajni sceni v zvezi s tehnikami sinteze in razmerji med strukturo in funkcijo. Razumem, koliko denarja, časa in truda je vloženega v izdelavo novih RC-jev. Zato bom upošteval in spoštoval vašo potrebo po tajnosti. V primerjavi z drugimi člani foruma morda nimam največ objav, vendar se vedno trudim, da so te čim daljše in informativne, saj je to najboljši način za spodbujanje intelektualne razprave. Zahvaljujem se vam, da ste razmislili o moji kandidaturi. Če vas moji motivi do zdaj niso prepričali, vam želim v zameno za dostop do rubrike RC ponuditi svoje storitve za pomoč pri širjenju rubrike Wiki na forumu. Če vas to zanima, mi prosim pošljite sporočilo o tem, kako vam lahko pomagam. Hvala.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Pozdravljeni, takoj bom iskren, želim priti v oddelek RC, da bi zaslužil denar. Zdaj sem v zelo težkem položaju, vendar sta me stari študij in brezmejna ljubezen do kemije pripeljala sem, na vaš forum. Zelo spoštujem vaše delo in po ogledu videoposnetkov sintez različnih snovi sem se vedno bolj prepričeval o vaši strokovnosti. V primeru pozitivne razsodbe vam bom zelo hvaležen.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni, želim dostopati do oddelka RC, vendar nimam toliko denarja. Zaradi službe ne morem vstopiti na forum, poskušam pa vstopiti, kolikor se le da.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Komaj čakam, da preživim dovolj časa ob poslušanju in si ustvarim dovolj velik ugled, da dobim dostop do skupine RC
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Prijava za dostop do razdelka RC. Poskušam objavljati stvari, ki lahko pomagajo drugim, in zelo me zanima ogled vseh raziskovalnih kemikalij, ki so naokoli
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Popoldne se lahko pridružim, prosim 😃
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Z veseljem bi dobil dostop do oddelka RC. Sem v postopku izvajanja vseh ukrepov, da bi postal prodajalec in proizvajalec. Specializiran sem za sintetične kanabinoide. Pripravil sem 5fadb, mdmb-4en-pinaca alias 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 in adb-butanica. Cenim skupnost in z veseljem bi delil svoje znanje z vsemi, ki želijo ustanoviti svoj laboratorij. Mir ✌️ ☮️ in blaginja ✨️. Dober dan.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Rad bi pridobil dostop do sekcije rc.
Rad oblikujem in preizkušam nova zdravila in z veseljem bi razpravljal o nekaterih idejah.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hej, ther, jaz sem daleč od profi. Sem samo novinec in se želim naučiti več o kemiji.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni. Verjetno sem glede na čas registracije novinec, vendar najverjetneje že veste, v kakšnem smislu prispevam k rasti foruma. Hvaležen vam bom, če boste tudi meni odprli ta vrata.
Hvala 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Želel bi imeti dostop do razdelka RC. Pogosto se zadržujem, pogosto objavljam in se trudim ustvarjati dobre vsebine za forume
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hej, ali lahko prosim dobim dostop do oddelka RC? Sem kemijski tehnični sodelavec s strokovnim znanjem na področju organske in anorganske analizne kemije. Strastno se ukvarjam z molekulami in razmišljam o morebitnih novih snoveh, raziskujem načine, kako jih spremeniti, da ne bi več spadale pod veljavne pravne predpise, ali iščem analoge, ki bi lahko bili potencialno učinkoviti v obstoječih in povsem novih kemijskih skupinah. Sem avtist in pogosto preživim ves dan potopljen v te "posebne interese", saj so pomemben del mojega življenja. Imam veliko zamisli, o katerih bi z veseljem razpravljal z vsemi vami, in skoraj vsak dan se domislim novih in vznemirljivih konceptov. Žal vseh ne morem uresničiti, vendar me še naprej navdušujejo (kar pa bi raje ohranil kot zasebnost). Nimam potrebnih sredstev za nakup dostopa do tega območja, saj se še vedno izobražujem, vendar verjamem, da bi bile moje ideje lahko prava pridobitev za to skupnost. Prosim, da mi omogočite izmenjavo idej o teh snoveh. Zelo me zanima, kaj si mislite o mojih idejah in ali je med njimi morda kakšen pravi dragulj.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej, z veseljem bi se pridružil oddelku rc!

Sem tukaj, da bi se učil, in končno sem našel forum z vsemi informacijami, ki sem jih iskal.

Super bi bilo, če bi se lahko pridružil!
Zanima me, da bi spoznal enako misleče ljudi in pridobil svoje znanje!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Pozdravljeni, želim dostopati do oddelka RC, kot lahko ser im zelo ActiveX, in več
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, zanima me oddelek RC. Razmišljam o plačljivi možnosti, vendar bom zelo hvaležen za seznam z namigom, kaj lahko najdemo. S spoštovanjem,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. V projektu je poglavje o novih psihoaktivnih snoveh. Tu ekipa foruma BB objavlja nove zakonite snovi iz razredov kanabinoidov, opiatov in disociativov z možnimi pozitivnimi psihoaktivnimi učinki. Prav tako lahko najdete informacije o potencialnih raziskovalnih snoveh, ki so že bile testirane.
 
Top