Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Uporabnikom, ki so proizvajalci/kemiki/dobavitelji reagentov/vplivneži iz ciljne skupine, lahko omogočimo tudi dostop do razdelka RC (zanje smo pripravljeni plačati tudi oglaševanje na našem forumu).
Na splošno smo odprti za sodelovanje in v iskanju prometa, ki bi pritegnil ciljno občinstvo.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, vidim, če bi lahko dobil dostop do seje RC Rad bi se veliko naučil o sintezah pogosto je aktiven na forumu in rad se izobražujem o sintezah 💥💉
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
na spletu 0-01
101010 BBF
SVETOVNI SPLET,

Blanco Heaven, Predstavitev

V zvezi z: Vloga za dostop do RC

Spoštovani gospod Heisenberg,

rad bi se prijavil za mesto člana RC Access.

Odkrito deliti svoje motivacije tukaj za zdaj ne bi bilo najbolj pametno, vendar bi po potrebi rad osebno pojasnil svojo motivacijo in namere, zato sem odprt za to, če je potrebno.

Prepričan sem, da sem močan kandidat za ponujene možnosti, in prepričan sem, da sem lahko dodana vrednost.

Predvidevam, da sem vam uspel zagotoviti dovolj informacij, in se veselim odgovora.

Iskreno,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC oddelek je del tega foruma, ki vsebuje sintezo neobičajnih psihoaktivnih trenutno jih je več kot 20 (kot so sintetični kanabinoidi in opiati ). to bo pomagalo forumu, če ga boste kupili, če pa boste pametno porabili svoj čas na tem forumu, boste lahko do njega dostopali brezplačno.

Oddelek RC vsebuje tudi podrobnosti o nekaterih nepotrjenih psihoaktivnih snoveh.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
njegova široka paleta... pametno porabi.... veš kaj, pusti to, kar je, ne potrebuješ tega. hvala.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
ali lahko dostopam do razdelka?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC oddelek je del tega foruma, ki vsebuje sintezo neobičajnih psihoaktivnih trenutno jih je več kot 20 (kot so sintetični kanabinoidi in opiati ). to bo pomagalo forumu, če ga boste kupili, če pa boste pametno porabili svoj čas na tem forumu, boste lahko do njega dostopali brezplačno.

Oddelek RC vsebuje tudi podrobnosti o nekaterih nepotrjenih psihoaktivnih snoveh.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Trenutno nimam veliko denarja, ali ga lahko dobim brezplačno?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
da, vsekakor ga boste dobili, če boste lahko preživeli dovolj časa na tem forumu in ga boste prejeli brezplačno. če nimate denarja, je to popolnoma v redu in funkcija je namenjena zbiranju denarja za pomoč pri delovanju foruma. :)

Nadaljuj z delom(y)
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali lahko dobim dostop do oddelka RC, prosim, imam nekaj dragocenih prispevkov, ki jih lahko prispevam v zvezi z mikrovalovno kemijo.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC oddelek je del tega foruma, ki vsebuje sintezo neobičajnih psihoaktivnih trenutno jih je več kot 20 (kot so sintetični kanabinoidi in opiati ). to bo pomagalo forumu, če ga boste kupili, če pa boste pametno porabili svoj čas na tem forumu, boste lahko do njega dostopali brezplačno.

Oddelek RC vsebuje tudi podrobnosti o nekaterih nepotrjenih psihoaktivnih snoveh.
 

Stars

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
0
Reaction score
1
Points
3
Deleted

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC oddelek je del tega foruma, ki vsebuje sintezo neobičajnih psihoaktivnih trenutno jih je več kot 20 (kot so sintetični kanabinoidi in opiati ). to bo pomagalo forumu, če ga boste kupili, če pa boste pametno porabili svoj čas na tem forumu, boste lahko do njega dostopali brezplačno.

Oddelek RC vsebuje tudi podrobnosti o nekaterih nepotrjenih psihoaktivnih snoveh.
 

Sponge Bob

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ali lahko dobim dostop do razdelka RC??
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC oddelek je del tega foruma, ki vsebuje sintezo neobičajnih psihoaktivnih trenutno jih je več kot 20 (kot so sintetični kanabinoidi in opiati ). to bo pomagalo forumu, če ga boste kupili, če pa boste pametno porabili svoj čas na tem forumu, boste lahko do njega dostopali brezplačno.

Oddelek RC vsebuje tudi podrobnosti o nekaterih nepotrjenih psihoaktivnih snoveh.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ali imam lahko dostop? Dvomim, da bi lahko tam kaj veliko prispeval, vendar POTREBUJEM prepovedani sadež, da potešim svojo radovednost

Poleg tega imam trenutno 164 objav, kar je veliko za ta forum
 

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Rad bi imel dostop do branja!Ali lahko dobim vabilo? Hvala!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Da, želim dostop do razdelka RC.

Upam, da bodo moje objave zadostovale.
 

crystalgrahams

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pravkar začenjam prebirati množico informacij, ki so na voljo tukaj, in ne bom lagal, z veseljem bi v prihodnosti nadaljeval v tem delu. Toliko postopkov bom pisal na dolgo in široko! Zahvaljujem se vam za to storitev.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Iskanje dostopa do foruma RC, da bi prispevali z razvojem scene RC za neobičajne / nišne / nejavne RC in nadaljnjo podporo posameznikom ali majhni skupini farmakologov / kemikov - ustvarjanje sinergij in povezovanje ljudi.

Opioidi:
- Spirodekanon podjetja Janssen v razredu leta 2023
- Dekstromoramid: zakaj je bil kitajski analog neuspešen, pogosta vprašanja, nove meje z metadonskimi križanci
- Fenazocin nove meje sorodne spojine
- Neraziskani analogi ketobemidona in buprenorfina
- Iskanje zakladov: 4'000 raziskanih analogov petidina je še vedno v napačnih rokah

Starinska farmacija:
- Volk z Wallstreeta: Ali so res vsi do zdaj raziskani analogi metakvalona?
- Zlata doba kratkodelujočih barbituratov: Nestrupeni, nemutageni, nenapovedani analogi

Stims & Co:
- 3,4-etilenpirovaleron in 3,4-EtMC retrospektivno in prospektivno
- Analogi modafinila si morda zaslužijo boljšo usodo

Dissos:
- MXE: ali je leta 2022 res izgubil stopničke?

& več.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Pozdravljeni,

rad bi dobil dostop do tega podpoglavja Breaking Bad z namenom, da bi lahko širil svoje raziskave in izkušnje ob svojem eksperimentiranju z RC-ji,
osebno sem uporabil več kot 40 vrst teh kemikalij in pridobil več ur informacij o organskih kemikalijah in škodljivih snoveh, kot je razvidno iz mojega profila
Prispevam le redko, ko pa prispevam, so to koristne, dobro napisane in raziskane informacije.
 
Top