Metamfetamin iz tablet efedrina

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jb5UHtnjL6

Ekstrakcija psevdoefedrina iz farmacevtskih tablet (Sudafed).
Psevdoefedrin je bil ekstrahiran iz tablet zdravila Sudafed z uporabo etanola, etanola/metanola (90:10 vol. %) in metiliranega žganja. Topila so bila izbrana glede na ustrezno tajno literaturo. Za vsako ekstrakcijo je bila ena tableta zdravila Sudafed zdrobljena z molotovko in pestilom ter dana v čašo. Prevleko železovega oksida smo odstranili z večkratnim spiranjem z acetonom (skupaj 10 ml), dokler ni izginila vsa rdeča barva. Aceton smo odstranili s filtriranjem, ostanek pa smo pustili, da se posuši. Ekstrakcijsko topilo (15 mL) smo dodali v čašo, ki smo jo nato pokrili z aluminijasto folijo in vzorec 15 minut stresali z mehanskim mešanjem. Vzorec smo pustili stati eno uro pri sobni temperaturi, nato pa smo ga filtrirali z gravitacijsko filtracijo. Topilo je bilo izparjeno, nastala trdna snov pa zbrana.
>>>>>>>>Druge metode so tukaj<<<<<<<<

Jod iz jodovih tinktur.
Jodovo tinkturo (7 ml, 2,5 %) in destilirano vodo (7 ml) smo združili in zmešali z vrtenjem. Koncentrirani klorovodikovi kislini (1 mL) smo z vrtenjem po kapljicah dodali vodikov peroksid (7 mL, 6 % 20 vol.). Mešanico smo prelili v čašo z destilirano vodo (50 mL) in jo pustili stati 20 minut. Mešanico smo nato filtrirali z gravitacijsko filtracijo, da smo odkrili jodove kristale.

Ekstrakcija rdečega fosforja iz vžigalic.
Iz lokalno kupljenih varnostnih vžigalic KTWO so bili odrezani udarci in namočeni v aceton (10 mL). Po 30 minutah smo rdeči fosfor strgali s črtal, papir pa zavrgli. Ekstrahirani rdeči fosfor se spere z destilirano vodo in posuši do konstantne mase. Suhi rdeči fosfor smo dali v čašo in dodali raztopino natrijevega hidroksida (20 % m/m², 20 ml). To raztopino smo pustili na nizki temperaturi 2 h. Končni izdelek smo filtrirali, splaknili z destilirano vodo in pustili, da se posuši do konstantne mase.

Sinteza metilametamfetamina po moskovski in hipofosforni poti.
Šest serij metilametamfetamin hidroklorida je bilo pripravljenih po vsaki sintetični poti za laboratorijski psevdoefedrin in psevdoefedrin, ekstrahiran iz tablet Sudafed, kot je bilo predhodno opisano. V primeru vzorcev ekstrahiranih predhodnikov so bile bistvene kemikalije (jod in fosfor), uporabljene v sintezi, prav tako ekstrahirane iz tinktur in vžigalic. Povsaki poti je bilo pripravljenih štiriindvajset serij metilametaminijevega hidroklorida, skupaj torej 48 serij.
GXE3aom9cN

[1] Moskovska pot:
Psevdoefedrin hidroklorid (2,0 g) je bil zmešan v bučki z okroglim dnom (100 ml) skupaj z rdečim fosforjem (0,6 g), jodom (4,0 g) in destilirano vodo (2 ml) ter priloženim kondenzatorjem. Mešanico smo refluksirali 24 ur in nato pustili, da se ohladi. Ko se je zmes ohladila, smo jo razredčili z enakim volumnom vode in rdeči fosfor filtrirali. Nekaj gramov natrijevega tiosulfata smo dali v čašo in dodali raztopino natrijevega hidroksida (25 % m/m², 8 ml), da smo raztopino bazificirali. To smo nato dodali filtrirani reakcijski mešanici in jo premešali, da smo odkrili bazo brez metilamfetamina
Kot olje, ki je plavalo na vrhu vodne raztopine. Za ekstrakcijo baze brez metilamfetamina je bil dodan toluen (20 ml). Ekstrakt toluena je bil bister do bledo rumen. Skozi mehurček brezvodnega vodikovega klorida se je razkrila bela oborina, ki se je izpirala s toluenom. Trdno snov smo posušili v visokem vakuumu.

..

[2] Hipofosforna pot:
Psevdoefedrinov hidroklorid (2,0 g) smo dali v bučko z okroglim dnom (100 ml) in ga zmešali z jodom (4,0 g) in hipofosforno kislino (3,6 ml) ter priložili kondenzator. Mešanico smo refluksirali 8 ur, nato smo jo ohladili. Ko se je zmes ohladila, smo jo razredčili z enako količino vode. V čašo smo dali nekaj gramov natrijevega tiosulfata in dodali 25 % raztopino natrijevega hidroksida (24 mL), da smo ekstrahirali brezmetilamfetaminsko bazo. Ekstrakcija in obarjanje soli sta potekala, kot je bilo opisano prej
.
 
Last edited by a moderator:

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Pozdravljeni

pravkar sem jih naročil.


Ali naj naročim te, če bo z njimi lažje delati?


Sestavine spodaj.

Efedrin 30 mg
Kofein 200 mg
Aspirin 30 mg


1. Kako lahko Aspirin odstranim iz tega s pomočjo najpreprostejše metode ?
(Aspirin ni topen v vodi, efedrin pa je topen? Ali lahko izberem to pot? Tablete zmeljem in dodam v vodo, nato gravitacijsko filtriram (Aspirin ostane na filtru) in dobim efedrin + kofein + vodo)
Kako naj iz vode odstranim topne snovi (efedrin + kofein )?

2. Kako lahko iz tablet izločim samo efedrin z uporabo najpreprostejše izmed metod, če sploh obstaja ?

Hvala vnaprej
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspirin 10 g/100 ml etil etra
Kofein 0,2 g/100 ml etil etra
V etru netopen efedrin
Uporabite brezvodni eter!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Žal mi je in prosim za pomoč Končal sem po tem videoposnetku in ne bom izdelal grobega prahu metamfetamina, prosim za pomoč Ne razumem, kaj je naslednji korak, da bom lahko izdelal kristale metamfetamina (ice/meth)
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Kako videti situacijo s tabletami CIRRUS v EU?
Slišal sem, da je prvi korak odstranitev lupine z vseh tablet - roke - (postopek traja dlje časa) v acetonu, nato suho mletje za prah, nato ekstrakcija s toluenom 2-3x (v toluenu je seveda nezaželen produkt, ki je ustavil reakcijo, ker se hidroklorid ne raztopi v toluenu) - filtrat in ta ekstrakt ven.
Nato filtrat alkaliziramo, da se psevdoefedrin hidroklorid spremeni v bazo, in ponovno (najmanj 3-krat) ekstrahiramo z etrom/toluenom/itd. ter pliniramo hcl do nevtralnega ph, filtrat pa posušimo, da dobimo psevdoefedrin hcl, pripravljen za naslednji korak.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kaj Cirrus vsebuje
- Aktivne sestavine:
Vsaka tableta vsebuje 5 mg cetirizin dihidroklorida v obliki s takojšnjim sproščanjem
in 120 mg psevdoefedrin hidroklorida v obliki s podaljšanim sproščanjem.
- Druge neaktivne sestavine:
Sestavine: hipromeloza.
Mikrokristalna celuloza.
Koloidni brezvodni silicijev dioksid.
Magnezijev stearat.
Laktoza monohidrat

pdwshopnl, na splošno je vaš način ekstrakcije videti dober. Oblika s podaljšanim sproščanjem - in tam je lupina tablet. Pred ekstrakcijo toluena je treba vse raztopiti v topli vodi, filtrirati od netopnih in po že ekstrahiranih s toluenom.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Temperature so pripeljane do vrelišča, natančen čas reakcije je mogoče določiti le s pomočjo TLC
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ker je vaš en strokovnjak sranje, ki prihaja iz Mehike met. In ali je vse meth samo recimo, da smo imeli sranje iz moskovske poti breza zmanjšanje in vse druge poti, ki si jih lahko zamislite. bi bilo vse enako. Naj te nekaj časa drži na visoki ravni. Ker to sranje veš, da te bo za nekaj ur dvignilo in zato razmišljam, ali je to sploh meth.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Kaj je TLC?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
Kar pomeni, da temperaturo prilagajamo, dokler ne dosežemo dobrega refluksa (refluksni obroč v spodnji 1/3 kondenzatorja).
Tudi čas se lahko razlikuje, vendar je 24 ur dobro izhodišče za prvi poskus. Opazovanje sprememb pri refluksu bo pokazalo, kdaj je postopek končan.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Koliko metamfetamina lahko nastane iz 100 gramov tablet psevdoefedrina?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ali je bil izvlečen iz tablet ali befor je bil vstavljen in če je tako, kakšna je tečaj za psevdo Ali lahko dobite farmacevtski razred psevdo na tržnici? Cuz lahko kupite samo kot 9 gramov na mesec, kjer sem in iv mora dati ljudi v moj biz, da bi dobili kakšno stvar vredno divje.
 
View previous replies…

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Odvisno od postopka, nemški pod (pdf avaliable) metoda ekstrahira 2,7 g in je kot 1,6 +-
Toda pri tej količini se lahko stvari spremenijo dejavniki itd.
Preberite več in bodite strpni.
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
W.D, G.P
1 - Ali lahko uporabljam ekstrakcijo s toluenom po Hipofosfor refluxe?
2-kakšna je pridobljena čistost in kako jo izboljšati?
Kakšna je največja količina, ki jo je mogoče sintetizirati s temi metodami?

Hvala.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u uporabite to sintezo (kliknite). Na koncu dodamo vodno raztopino alkalije do osnovnega pH (>10). Za ekstrakcijo lahko uporabimo toluen. Ekstrakt lahko speremo z vodo, slanico, tiosulfatom (za izpiranje preostalega joda). Reakcijo je mogoče dobro skalirati, če je na voljo potrebna oprema (dobro mešanje, zadostna prostornina erlenmajerice in nadzorovan refluks). Vendar je treba postopek zmanjševanja obsega izvajati postopoma (če nimamo izkušenj).
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, hodim po moskovski poti. V zadnjem koraku se v ekstrakcijsko raztopino toluena spusti plinski vodikov klorid in v steni čaše dobimo nekaj prozornih kristaliničnih snovi, za razliko od belega prahu v videoposnetku. Preprosto ne prenesem ostrega vonja plinskega vodikovega klorida. Ko raztopino toluena na koncu odlijemo, je na dnu čaše še vedno majhna količina rumene oljnate tekočine. Ali sem vnesel premalo vodikovega klorida?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Katera gradiva in opremo priporočate za to?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Kako s 5-odstotnim natrijevim hidroksidom pripraviti 25-odstotni natrijev hidroksid?
Ali lahko namesto psevdoefedrina uporabimo epadrin?
 
Last edited:

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Imam veliko vprašanj, zato sem jih zbral in
ne vem, kako izbrisati zgornje vprašanje, zato se ponovno prijavljam

1. Kako sušiti v visokem vakuumu
2. Kako ekstrahirati hipofosforno kislino z natrijevim hipokloritom
3. Kakšno opremo uporabljate za ekstrakcijo s toluenom?
4. Ali lahko namesto psevdoefedrina uporabimo epadrin?
5. Kako iz 5-odstotnega natrijevega hidroksida pripraviti 25-odstotni natrijev hidroksid?
6. Koliko gramov natrijevega tiosulfata moram uporabiti s hipofosforno potjo

Sem začetnik, zato imam veliko vprašanj, se opravičujem in se vam zahvaljujem za pomoč
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ker se zdi, da se moskovski način razlikuje od običajne metode HI/RP le po tem, da namesto HI preprosto uporablja I2, je moje vprašanje -- zakaj ljudje moskovskega načina ne uporabljajo pogosteje? Ali so donosi na splošno podobni donosom metode HI? V čem je uganka? Odlično napisano, btw.
 
Top