Metamfetamin iz tablet efedrina

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pozdravljeni, ali kdo pozna odgovor na prejšnje vprašanje? Razmišljal sem o isti stvari, saj je I2 zlahka na voljo, zato mi ni jasno, kakšna je prednost uporabe HI. Ali je izkoristek boljši?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
hvala za informacije

Ali lahko namesto toluena uporabimo nafto?
Če je v redu, ali ga lahko ekstrahiram na enak način?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
1. Vakuumsko črpalko priključite na stekleno posodo ali na katero koli drugo posodo. Vakuumsko črpalko lahko sestavite iz črpalke za hladilnik ali pa jo neposredno kupite. Če ste v EU, si oglejte spletno stran vevor.com. Če samo malo poiščete, boste na youtubu našli več kot 100 videoposnetkov o tem. Sušenje se pospeši, če poteka v vakuumu, saj se zniža parni tlak (točka, pri kateri se tekočine spremenijo v paro). To pomeni, da lahko vodo ali druge tekočine kuhate pri nižjih temperaturah.

2. Zakaj bi to počeli?

3. Lijak za ločevanje ali samo čaša in brizga. Ekstrakcija s topili pomeni, da mešanici različnih spojin dodate topilo, kot je toluen, in jo zavrtite ali pretresete, tiste, ki so topne v toluenu, se bodo ujele v toluenu, druge pa bodo ostale v prvotni raztopini. Nato ločite toluen od ostalih, običajno z ločilnim lijakom. Oglejte si youtube.

4.. Da. Med efedrinom in psevdoefedrinom pri proizvodnji metamfetamina ni razlike.

5. S kuhanjem vode. Ali pa namesto tega kupite čisti natrijev hidroksid. To je lug. Na voljo je v skoraj vsaki trgovini z živili na svetu, in sicer kot čistilo za odtoke.

6. Nekaj.

Kot začetniku vam priporočam, da greste na youtube in si ogledate tamkajšnje chemtuberje. Najbolj dostopen, pedagoški in zabaven je NileRed. Oglejte si nekaj ali vse njegove videoposnetke in hitro se boste naučili večino osnovnih laboratorijskih tehnik, ki jih potrebujete.
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1

hvala u za vaš nasvet
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ali po moskovski poti nastaja fosgin kot stranski produkt? In če je tako, kakšni nasveti za ravnanje s tem (razen očitnih, tj. dimljenje, respirator)?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
V reakciji je prisotna voda. Če je v povratnem kondenzatorju dobro hlajenje, ne skrbite zaradi izhlapevanja. Ob prisotnosti vode razmišljajte le o tem, kako kondenzirati jodove pare.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii Expert,
Ponosen sem, da vas poznam.
Prvi korak za učenje proizvodnje zdravil, izberem Meth shake n bake. Ker je enostavno dobiti efedrin HCL tablete, od Neo Napacin tablet excatly. Toda 1 tableta vsebuje teofilin 130 mg, efedrin HCl 12,5 mg. ali mi lahko posredujete preprosto metodo za pridobivanje čistega efedrina iz vsake tablete?

Hvala, strokovnjak
AeHlGrmxEg
za izobraževanje drug drugega, Bog blagoslovi
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ne potrebujete pomnožitve istega sporočila v različnih tematikah. Nadaljnja enaka sporočila bodo izbrisana.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii Expert,
opravičujem se, zadnjič. hvala za pozornost
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Hej, prijatelj, ali mi lahko prosim poveste, ali je trgovina na vašem prvem Pic, je zakonita?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8

Pozdravljeni Patron u say "Hi. Za ločevanje efedrina in teofilina smo zmes bazificirali z vodnim 20% NaOH in nato 2x ekstrahirali s kloroformom, ki izvleče efedrin." (ta tema je nadaljevanje iz tablete Neo Napacin)


Žal mi je Patron
Študiral sem, vendar ne razumem o tem:

1. Koliko NaOH 20 % ml velikosti u priporočamo, če ⬇️
80 tablet skupne sestavine = 1 gram, kar 10,4 grama teofilina

2. Kako se zmešam z NaOH, tj. ali ga zmešam z vročo vodo ali ga samo stresem ali mešam s paličnim mešalnikom?

3. Ko to zmešam, koliko kloropene sem dodal in kako sem jo ekstrahiral?

4. pravite, da "izvleče efedrin". kje lahko ugotovim, da gre za efedrin? na kateri strani plasti, če uporabim ločilni lijak?

Hvala, strokovnjak,
oh yea zadnje vprašanje, r u na RC Group ($1000) ? Kakšne so koristi od tega?
če mi uspe narediti meth, se želim pridružiti tej skupini iz dobička za prodajo metha
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Dodati morate to raztopino x2 prostornine tablet.
V graduiran valj ali merilno bučko dodajte 20 g NaOH in dolijte vodo sobne temperature do prostornine 100 mL (velja za prostornino 100 mL, samo primer) Raztopiti morate trdne kosmiče.
Približno s 1/4 prostornine raztopine NaOH dvakrat ekstrahirajte. Če ne veste, kako ekstrahirati, preberite o ekstrakciji v temi v Pogosto zastavljenih vprašanjih v laboratoriju. Tam so vse informacije.
Potrebujete organsko plast (zgornjo plast v primeru kloroforma). Nato jo morate izpariti.
Vprašajte upravitelja @HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Zahvaljujem se vam, da ste me bili pripravljeni voditi, pripravljam se in študiram. nekega dne vam bom dal koristi od tega, kar ste dali, če bo delovalo. Obljubim. tudi ti @HEISENBERG
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Ali lahko namesto H₃PO₄ uporabimo H₃PO₂ namesto Hipofosforna kislina (H₃PO₂) ?
lahko iz H₃PO₂ naredimo H₃PO₄ ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
ni
Mislim, da ne, fosfor ima različno oksidacijsko stanje.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Pozdravljeni, žal mi je, da želim vprašati o metamfetaminu iz hi.some. pred časom sem naredil metamfetamin s psevdoefedrinom 10 gr ,HI 10ml. , 20 ml vode. brez uporabe rdečega fosforja, refluksiral sem 6 ur pri 100 c., nato sem alkaliral in ekstrahiral s toluenom in dobil le manj kot 0,5 gr. z zelo grdim in neprijetnim vonjem, uporabil sem psevdoefedrin, ki vsebuje 60 mg psevdoefedrina
tripolidin 2,5 mg. Upam, da bo kdo lahko odgovoril na mojo pritožbo, ki mi je do zdaj še vedno nejasna. Ali lahko kdo podrobno odgovori nanjo, se bom tistim, ki bodo želeli odgovoriti, zelo zahvalil.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Uporabili ste dvakrat več vode, kot je bilo potrebno
 
Top