Metamfetamin iz tablet efedrina

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspirin 10 g/100 ml etil etra
Kofein 0,2 g/100 ml etil etra
V etru netopen efedrin
Uporabite brezvodni eter!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Žal mi je in prosim za pomoč Končal sem po tem videoposnetku in ne bom izdelal grobega prahu metamfetamina, prosim za pomoč Ne razumem, kaj je naslednji korak, da bom lahko izdelal kristale metamfetamina (ice/meth)
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljena legenda, za vraga ne morem ugotoviti, kako ločiti efedrin od kofeina, saj sta oba netopna v etil etru, ali imate kakšno idejo, TIA.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭 Žal mi je in prosim za pomoč Končal sem po tem videoposnetku in ne bom izdelal surovega praška metamfetamina, prosim za pomoč Ne razumem, kaj je naslednji korak, da bom lahko izdelal kristale metamfetamina (ice/meth)
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, hvala za vaš odgovor,

Poleg tega se opravičujem, da sem novinec v vseh teh zadevah, zato morda postavljam vprašanja, ki bi bila videti neumna, če bi jih pogledali z vidika strokovnjaka.

"" Nihče ne more reči. Ali delaš rdeče, belo in modro? hladno kuhanje? naci z litijem. Ali ste naredili pravilno količino mol in ne samo očesno kroglo. Nihče ne more reči brez več informacij. "

Govoril sem o istem postopku, ki je prikazan v tem videoposnetku. Kot je uporaba psevdoefedrina in rdečega fosforja. Tukaj naredimo dva scenarija; Prvič, recimo, da sem to naredil popolnoma in uporabil izjemno natančne mere. Drugič, to sem naredil prvič in kot moje stvari( surovine, reagenti topila) so bile srednje stopnje čistosti in sem opravil povprečno delo. Koliko čistosti in izkoristka lahko potem dosežem?

"e se najpogosteje proizvaja iz l-efedrina ali d-psevdoefedrina, medtem ko se racemični d,l-amfetamin najpogosteje proizvaja iz 1-fenil-2-propanona (P2P; znan tudi kot fenilaceton in po več drugih, bolj obskurnih imenih in kraticah)."

Ali to pomeni, da je bil izdelek v obliki belega prahu, ki smo ga dobili na koncu celotnega postopka, končni izdelek? In da ne potrebuje nadaljnje obdelave ali česa podobnega, da je enak "ledu, kristalnemu metamfetaminu", ki ga prodajajo na ulici?? Če je tako, zakaj je bil v obliki prahu in ne v obliki kristalov, kot jih običajno vidimo?? In kako ga lahko kristaliziramo?

Poleg tega v večini videoposnetkov vidim, da na koncu postopka svoj končni izdelek ( ta isti izdelek v prahu) imenujejo metamfetamin hidroklorid in ne samo metamfetamin? Zakaj je tako? pri ledu ali kristalnem metamfetaminu običajno vemo, da gre samo za metamfetamin, v resnici pa gre za metamfetaminov hidroklorid in beseda hidroklorid preprosto ni omenjena, ampak je vedno prisotna kot zamolčana beseda? Ali pa je hidroklorid, ki ga dobimo na koncu, ekstrahiran z drugim postopkom za prečiščenje končnega izdelka, ki je potem SAMO metamfetamin (led, kristalni metamfetamin)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tudi tega vam nihče ne more povedati. Na primer: Ali ste novinec? mehanske izgube se bolj dogajajo, kadar ste novinec, na primer. Pri tem spet NE moremo povedati, kaj počnete rdeče, belo, modro? Ali nameravate narediti HI z gnojili PH down ali podobnimi gnojili na osnovi fosforja? Kaj pa fosforjeve blazinice za udarce? Kako dobro ste jo očistili. Ali ste ga kupili? Vidite, da vam ne moremo povedati, ker je preveč spremenljivk, vključno z, Preveč reduciranim ali nereduciranim pusedo efedrinom v primerjavi z metom, ki ga želite, in brez ustreznega laboratorija žal ni mogoče povedati.
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Kakršen koli nasvet glede tega???


"e se najpogosteje proizvaja iz l-efedrina ali d-psevdoefedrina, medtem ko se racemični d,l-amfetamin najpogosteje proizvaja iz 1-fenil-2-propanona (P2P; znan tudi kot fenilaceton in po več drugih, bolj obskurnih imenih in kraticah)."

Ali to pomeni, da je bil izdelek v obliki belega prahu, ki smo ga dobili na koncu celotnega postopka, končni izdelek? In da ne potrebuje nadaljnje obdelave ali česa podobnega, da je enak "ledu, kristalnemu metamfetaminu", ki ga prodajajo na ulici?? Če je tako, zakaj je bil v obliki prahu in ne v obliki kristalov, kot jih običajno vidimo?? In kako ga lahko kristaliziramo?

Poleg tega v večini videoposnetkov vidim, da na koncu postopka svoj končni izdelek ( ta isti izdelek v prahu) imenujejo metamfetamin hidroklorid in ne samo metamfetamin? Zakaj je tako? pri ledu ali kristalnem metamfetaminu običajno vemo, da gre samo za metamfetamin, v resnici pa gre za metamfetaminov hidroklorid in beseda hidroklorid preprosto ni omenjena, ampak je vedno prisotna kot zamolčana beseda? Ali pa je hidroklorid, ki ga dobimo na koncu, ekstrahiran z drugim postopkom za prečiščenje končnega izdelka, ki je potem SAMO metamfetamin (led, kristalni metamfetamin)?
 

roy308

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ali mi lahko kdo pove, kdaj naj se pri izvajanju zadnjega koraka kisanja z vodikovim kloridom konča? Ali moram paziti na pH?
 
Top