Metamfetamin iz tablet efedrina

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej, fantje, kupil sem jih:


Ali lahko iz njih pridobim psevdoefedrin in če da, kako?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
V svojih tabletah imate torej ibuprofen in psevdo HCl. Prav tako, ne glede na to, kaj so neaktivne sestavine, vendar to ni tako pomembno. Psevdoefedrin se v acetonu ne raztaplja najbolje.
Ibuprofen je topen v acetonu. Najverjetneje tudi prevleka na tabletah in morda (upajmo) nekatere neaktivne sestavine. Če je na tabletah barvna prevleka, jo sperite s hladnim suhim acetonom. Ko jo odstranite, tablete zdrobite in vse skupaj ponovno raztopite v hladnem suhem acetonu. Trdne snovi obdržite, to je vaš PSE, tekočine se znebite. To ponovite vsaj trikrat. Poskusite uporabiti le toliko acetona, da opravite nalogo, brez dodatka. Prepričajte se, da je hladen, kolikor je mogoče, in ga posušite z eksikantom (Mg2SO4) - brez vlage! V nasprotnem primeru samo zapravljate svoj PSE.

Po izpiranju z acetonom in pridobitvi trdnih delcev jih raztopite v suhem metanolu. PSE je zelo dobro topen v metanolu. Ibuprofen in barvni premaz sta prav tako, vendar smo se ju znebili že z acetonom. Torej je edina druga stvar, ki jo vsebuje PSE v metanolu, katera koli neaktivna sestavina, ki je topna v metanolu in je aceton ni odplaknil. Če pripravljate SNB, te neaktivne snovi v sledovih verjetno ne bodo pomembne, ker je reakcija SNB "suha" - H2O je malo ali nič, če pa pripravljate RP, boste morda želeli preveriti svoje neaktivne sestavine in njihovo topnost ter jih po potrebi odstraniti. To boste želeli opraviti PRED raztapljanjem trdnih snovi v metanolu. Če je edina sestavina, ki je ostala v vaših trdnih snoveh in je topna v metanolu, PSE, potem vam ni treba skrbeti. V posodo za izparevanje nalijte metanol in pustite, da izhlapi. Trdne snovi vsaj trikrat sperite z metanolom, jih zelo dobro filtrirajte in združite ves metanol ter pustite, da izhlapi. V posodi se bo kristaliziral in lahko boste nastrgali nekaj zelo dobrega PSE za eksperimentiranje. Na tej točki bi morali biti pripravljeni za nadaljnje delo s PSE.

Veliko sreče, pazite nase.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ali ste poiskali forum..sem prepričan, da sem videl nekoga z ekstrakcijo z enakimi sestavinami teh tablet
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Zahvaljujemo se vam. U fantje so legende!
 

bunnygod

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
v moji državi nimamo tablet Sudafed, zato lahko uporabim Tableta vsebuje kombinacijo paracetamola, klorfeniramina in fenilefrina kot aktivnih sestavin za Ekstrakcija psevdoefedrina
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kje lahko dobim prave temperature in trajanje segrevanja za te poti?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vrenje = temperatura segrevanja, brez najbolj natančnega časa, razen če se uporablja kromatograf.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Vsi prejšnji programi so bili dokončani, vendar ob vsakem vnosu vodikovega klorida ne nastane usedlina, toluen pa se tudi posuši z brezvodnim natrijevim sulfatom. Kakšen je razlog
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Ali lahko vprašam, kako posušiti toluen po ekstrakciji? Ali ni bele usedline, če toluena ne posušimo in uvedemo vodikov klorid
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Ali se lahko vprašate, zakaj po uvedbi vodikovega klorida po ekstrakciji s toluenom ni bele trdne snovi? Kako posušiti trdno snov v visokem vakuumu
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Ali ste prepričani, da so vsi reagenti, ki jih imate pred seboj, pravilni? Ali je treba po končani reakciji alkalije prilagoditi na PH10+. Suhemu topilu dodajte brezvodni natrijev sulfat ali brezvodni magnezijev sulfat. Bela oborina se bo pojavila takoj po prehodu plinskega vodikovega klorida.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Ali je v redu, če vrednost pH presega 10? Vendar pa DCM ni nadomestil toluena
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Kot sem tudi pričakoval, ko sem si ga malo ogledal. İbuprofen je netopen v vodi, vendar je Pseudo %90 prosto topen v vodi. Ali ga je kdo poskusil?
 

Unknownone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Iščem metodo tudi za te tablete
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Če je ibuprofen neraztopljiv v H2O, PSE pa je ~90 % topen v H2O. Kakšno metodo še potrebujete? Če ne moreš ugotoviti, kako ekstrahirati in očistiti te tablete, če to veš, potem moraš začeti s knjigami, moj prijatelj. Odložil bi kuhanje ali kakršno koli resno delo, dokler ne boš lahko miselno prehodil postopka, ne da bi se moral sklicevati na recept ali zapiske. Z drugimi besedami, res prebavite snov in jo ZNAMETE, kot znate 2+2. Če bo šlo kaj narobe in ne boste vedeli, kaj je narobe in zakaj, morda ne boste imeli časa iskati, kaj bi prebrali. Vse, kar morate vedeti o zmanjšanju efedre / psevdo, lahko več ali manj najdete na teh forumih, vse je bilo že objavljeno ali povedano, samo kopajte. Če se boste res zataknili, vam lahko pomagam z nekaj nasveti. Veliko sreče. o7
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Najdete pravi način ?
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni,

Zanima me, koliko metamfetamina bi po tej metodi proizvedli iz recimo 10 gramov psevdoefedrina?

Poleg tega menim, da je izdelek, ki ga dobimo na koncu tega postopka, v obliki prahu in ga moramo dati skozi drugi postopek z vinsko kislino, ki je predstavljen na tej isti spletni strani, ali imam prav?

Čakam na vaš prijazen odgovor.
S spoštovanjem.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
koliko metamfetamina bi po tej metodi proizvedli iz recimo 10 gramov psevdoefedrina?

Nihče ne more povedati. Kako hudo je GAK. ali delate rdeče, belo in modro? hladno kuhanje? Nacistični z litijem. Ali ste naredili ustrezno količino mol in ne samo očesno kroglo. Nihče ne more reči brez več informacij.

Poleg tega menim, da je izdelek, ki ga dobimo na koncu tega postopka, v obliki prahu in ga moramo dati skozi drugi postopek z vinsko kislino, ki je predstavljen na tej isti spletni strani, ali imam prav?

ne

e se najpogosteje proizvaja iz l-efedrina ali d-psevdoefedrina, medtem ko se racemični d,l-metamfetamin najpogosteje proizvaja iz 1-fenil-2-propanona (P2P; znan tudi kot fenilaceton in pod več drugimi, bolj nejasnimi imeni in kraticami).
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, hvala za vaš odgovor,

Poleg tega se opravičujem, da sem novinec v vseh teh zadevah, zato morda postavljam vprašanja, ki bi bila videti neumna, če bi jih pogledali z vidika strokovnjaka.

"" Nihče ne more reči. Ali delaš rdeče, belo in modro? hladno kuhanje? naci z litijem. Ali ste naredili pravilno količino mol in ne samo očesno kroglo. Nihče ne more reči brez več informacij. "

Govoril sem o istem postopku, ki je prikazan v tem videoposnetku. Kot je uporaba psevdoefedrina in rdečega fosforja. Tukaj naredimo dva scenarija; Prvič, recimo, da sem to naredil popolnoma in uporabil izjemno natančne mere. Drugič, to sem naredil prvič in kot moje stvari( surovine, reagenti topila) so bile srednje stopnje čistosti in sem opravil povprečno delo. Koliko čistosti in izkoristka lahko potem dosežem?

"e se najpogosteje proizvaja iz l-efedrina ali d-psevdoefedrina, medtem ko se racemični d,l-amfetamin najpogosteje proizvaja iz 1-fenil-2-propanona (P2P; znan tudi kot fenilaceton in po več drugih, bolj obskurnih imenih in kraticah)."

Ali to pomeni, da je bil izdelek v obliki belega prahu, ki smo ga dobili na koncu celotnega postopka, končni izdelek? In da ne potrebuje nadaljnje obdelave ali česa podobnega, da je enak "ledu, kristalnemu metamfetaminu", ki ga prodajajo na ulici?? Če je tako, zakaj je bil v obliki prahu in ne v obliki kristalov, kot jih običajno vidimo?? In kako ga lahko kristaliziramo?

Poleg tega v večini videoposnetkov vidim, da na koncu postopka svoj končni izdelek ( ta isti izdelek v prahu) imenujejo metamfetamin hidroklorid in ne samo metamfetamin? Zakaj je tako? pri ledu ali kristalnem metamfetaminu običajno vemo, da gre samo za metamfetamin, v resnici pa gre za metamfetaminov hidroklorid in beseda hidroklorid preprosto ni omenjena, ampak je vedno prisotna kot zamolčana beseda? Ali pa je hidroklorid, ki ga dobimo na koncu, ekstrahiran z drugim postopkom za prečiščenje končnega izdelka, ki je potem SAMO metamfetamin (led, kristalni metamfetamin)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tudi tega vam nihče ne more povedati. Na primer: Ali ste novinec? mehanske izgube se bolj dogajajo, kadar ste novinec, na primer. Pri tem spet NE moremo povedati, kaj počnete rdeče, belo, modro? Ali nameravate narediti HI z gnojili PH down ali podobnimi gnojili na osnovi fosforja? Kaj pa fosforjeve blazinice za udarce? Kako dobro ste jo očistili. Ali ste ga kupili? Vidite, da vam ne moremo povedati, ker je preveč spremenljivk, vključno z, Preveč reduciranim ali nereduciranim pusedo efedrinom v primerjavi z metom, ki ga želite, in brez ustreznega laboratorija žal ni mogoče povedati.
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Kakršen koli nasvet glede tega???


"e se najpogosteje proizvaja iz l-efedrina ali d-psevdoefedrina, medtem ko se racemični d,l-amfetamin najpogosteje proizvaja iz 1-fenil-2-propanona (P2P; znan tudi kot fenilaceton in po več drugih, bolj obskurnih imenih in kraticah)."

Ali to pomeni, da je bil izdelek v obliki belega prahu, ki smo ga dobili na koncu celotnega postopka, končni izdelek? In da ne potrebuje nadaljnje obdelave ali česa podobnega, da je enak "ledu, kristalnemu metamfetaminu", ki ga prodajajo na ulici?? Če je tako, zakaj je bil v obliki prahu in ne v obliki kristalov, kot jih običajno vidimo?? In kako ga lahko kristaliziramo?

Poleg tega v večini videoposnetkov vidim, da na koncu postopka svoj končni izdelek ( ta isti izdelek v prahu) imenujejo metamfetamin hidroklorid in ne samo metamfetamin? Zakaj je tako? pri ledu ali kristalnem metamfetaminu običajno vemo, da gre samo za metamfetamin, v resnici pa gre za metamfetaminov hidroklorid in beseda hidroklorid preprosto ni omenjena, ampak je vedno prisotna kot zamolčana beseda? Ali pa je hidroklorid, ki ga dobimo na koncu, ekstrahiran z drugim postopkom za prečiščenje končnega izdelka, ki je potem SAMO metamfetamin (led, kristalni metamfetamin)?
 
Top