Metamfetamin iz tablet efedrina

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
u uporabite to sintezo (kliknite). Na koncu dodamo vodno raztopino alkalije do osnovnega pH (>10). Za ekstrakcijo lahko uporabimo toluen. Ekstrakt lahko speremo z vodo, slanico, tiosulfatom (za izpiranje preostalega joda). Reakcijo je mogoče dobro skalirati, če je na voljo potrebna oprema (dobro mešanje, zadostna prostornina erlenmajerice in nadzorovan refluks). Vendar je treba postopek zmanjševanja obsega izvajati postopoma (če nimamo izkušenj).
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, hodim po moskovski poti. V zadnjem koraku se v ekstrakcijsko raztopino toluena spusti plinski vodikov klorid in v steni čaše dobimo nekaj prozornih kristaliničnih snovi, za razliko od belega prahu v videoposnetku. Preprosto ne prenesem ostrega vonja plinskega vodikovega klorida. Ko raztopino toluena na koncu odlijemo, je na dnu čaše še vedno majhna količina rumene oljnate tekočine. Ali sem vnesel premalo vodikovega klorida?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Pozdravljeni, danes sem imel težavo z ustvarjanjem plinastega klorovodika. Sledil sem videoposnetku in izdelal generator iz plinske pločevinke. Uporabil sem 31-odstotno klorovodikovo kislino in sol. Ker ni bilo razmerja med soljo in klorovodikovo kislino, sem jo dodal naključno in ni imela moči, da bi potisnila plin skozi cev, in ni delala mehurčkov. Na internetu sem našel navodilo za uporabo aluminija s klorovodikovo kislino. Ali lahko uporabim to metodo? Reakcija je bila precej kratka, le 5 sekund. Ali kdo ve, v čem je bila težava pri metodi s soljo in klorovodikovo kislino?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Uporabiti morate HCl in CaCl ali H2SO4 in NaCl. Uporabite manjši generator, da vam ne bo treba uporabiti veliko materiala. HCl in Al folija ne bosta naredila ničesar, razen nereda.
Uporabite manjši generator, ki ga lahko stisnete, da lahko po potrebi potisnete plin, vendar pazite, da ne boste posrkali izdelka nazaj! Poskusite z 10-15 g CaCl ali NaCl in morda približno 50 ml HCl ali H2SO4. Uporabite nejodirano sol. Vse skupaj sestavite, zapremo konec cevi in počakajte 5 minut, da se poveča tlak. Potopite cev v izdelek in sprostite tlak, tako da bo vaš plin curljal skozi izdelek, kot sem rekel, ga po potrebi stisnite, vendar bodite previdni.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
poskušal sem pridobiti rp iz vžigalic in sem jih 2 uri kuhal z raztopino naoh in so postale sive, mehurčki so se pojavili, zdaj pa so se po spiranju z destilirano vodo spremenile v siv prah in se malo raztapljajo, kaj sem naredil narobe?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Zakaj bi rp kuhali v raztopini naoh? ne, ne bi smel postati siv, ko končate, bi moral biti še vedno rdeč.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
evangelium
Kar je šlo narobe, je to, da ste svoj RP 2 uri kuhali v NaOH... kje ste dobili navodila? Pravkar sem prebral celoten prispevek in vse je tukaj. Ali ne moreš razumeti navodil ali pa si se preprosto odločil, da boš vse po svoje prikrojil, ko boš šel na pot?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
@xena

1- Če imate pri tem vprašanju težave, odštevajte z metodo a/b.

2- Kaj mislite, ko rečete raztopina joda?
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1. V resnici nimam težav s tem, samo zanima me, ali se lahko uporabi diklorometan? Če efedrin ni topen v diklorometanu, bi to moralo delovati, kajne?
2. Tega ne upoštevajte, pravkar sem ponovno prebrala, da kristale vstavite naravnost.

 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Slišal sem, da pri sintezi metamfetamina iz efedrina ali psevdoefedrina namesto racemičnega metamfetamina dobimo dekstrometamfetamin, ne da bi morali ločiti izomere, ali to drži?

Povedali so mi, da je treba ločiti izomere le za dekstrometamfetamin, ko ga sintetizirate iz P2P.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Če imate želeni naravni efedrin in ne sintetičnega racematskega.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Veliko niti razlaga, kako lahko izvedem "sintezo efedrina", vendar ne morem reči, ali bom dobil naravni efedrin, kot ste rekli za proizvodnjo dekstrometamfetamina.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Pri teh sintezah se dobi racemat ef. Samo ekstrakcija naravnih surovin ali ločevanje izomerov.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pilotenn: Da. Predvidevam, da govorite o videoposnetku "Red p cook 101". To so zelo osnovna navodila in oris postopka. Rdeči p, jod in psevdoefedrin ter malo vode nekaj časa reagirajo skupaj. Nastala raztopina se filtrira. Natrijev tiosulfat se doda lugu med fazo baziranja, da se odstranijo preostale nečistoče iz raztopine joda/fosforja/PSE. Za bazičnost raztopine se doda lug. Prosta baza meth se izloči kot olje. Za zbiranje olja se doda topilo, ki se nato uplinja, da se kristali izločijo iz raztopine. Izperite v acetonu (ni v videoposnetku), da se dodatno očistite. Popolnoma ga posušite in izdelek je končan.
 

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
zahvaljujem se vam.

Koliko natrijevega tiosulfata naj dodam in ali lahko kot topilo uporabim eter, plast na vrhu pa vzamem in jo potopim v plinski vodikov klorid kot v videoposnetku, hvala.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nisem strokovnjak, to je le to, kar sem spoznal med študijem, osebno se s tem (še) nisem ukvarjal. Zdi se, da je vsak recept glede razmerij drugačen, nimam svojega, ki bi pokazal, kaj deluje. Pravkar sem se naučil, da sem v postopku uporabil natrijev tiosulfat. Kot rečeno, za vsak 1 gram PSE uporabite 0,05 tiosulfata. Če torej uporabite 10 gramov PSE, porabite le pol grama (0,5 ) tiosulfata - komaj kaj. Tukaj je vir
Pravijo, da dodatno odstrani nečistoče, nereagirani jod in ali stranski produkt reakcije, imenovan aziridin. Zdi se, da imate pravo idejo. Verjamem, da eter deluje, vendar naj bi obstajale boljše možnosti, slišal sem, da drugi prisegajo na colemanovo gorivo ali toluen.

Ne pozabite počasi dodajati raztopino NaOH in tiosulfata k filtriranemu proizvodu.
OPOMBA: Ne vem, ali je bolje dodati NaOH in tiosulfat naravnost ali je bolje narediti raztopino H2O. Vidim različne metode za doseganje enakih rezultatov, vendar si želim, da bi imel izkušnje, ker bi vedel, kakšna je razlika, in bi lahko to znanje delil z drugimi. Zato se opravičujem. Vse to je zame "v teoriji". Če bi lahko dobil PSE, ki ga potrebujem, bi bila to druga zgodba.

Kakor koli že, ko prideš do Ph 13-14, se bo metanolna osnova potisnila iz raztopine v zgornji sloj. Tudi tu dodajte topilo, da ujamete izdelek in ločite zgornjo plast. Tu se pojavi plin HCl in nastane snežna krogla :} Prefiltrirajte in posušite in vse je v redu. Nato lahko vlijete aceton za izpiranje in nadaljnje čiščenje. Nato lahko uporabite suh IPA za rekristalizacijo perfecta - z acetonom in IPA boste seveda izgubili količino, vendar vas višja kakovost zagrabi toliko bolj ;] Veliko sreče, brat, želim ti uspeh o7
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton Pozdravljeni, gospod, glede moskovske poti imam majhen problem v fazi, ko mešam toluen v prosto bazo, pri čemer metoda moskovske poti pravi, da je ekstrakt toluena bistre do bledo rumene barve, medtem ko je moj videti kot rdečkasta čajna voda. vprašanje je, kje je moja napaka? mimogrede za odmerek sem sledil videu JBSC na youtube. hvala za vnaprej
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Verjetno je obarvan z nekaterimi stranskimi izdelki. Končni izdelek lahko očistite, da ga dobite čistega.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
@faizdh20 Težko je povedati, kje, ker nihče ne ve, kaj ste naredili. Učim se podobno kot ti, morda si boš želel ogledati moj prispevek z naslovom "moja različica, kako NE kuhati", kjer boš našel nekaj težav. Mislim, da imaš presežek nereagiranega joda, druge onesnaževalce ali pa morda moraš samo bolje filtrirati, vendar sama nisem prepričana. Ali se je olje iztisnilo, ko ste ga osnovali?
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ok, gospod, morda bi moral preveriti delovno mesto, hvala
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko na kratek in jasen način po korakih podate navodila za postopek, ki ga moram opraviti? če vas to ne moti, potrebujem fotografije kot vizualno referenco za vsak del. oprostite, da sprašujem, ker je moja angleščina slaba. zato me to nekoliko zmede.
 
Top