Metamfetamin iz tablet efedrina

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
koliko natrijevega tiosulfata naj uporabim v opisnem razmerju ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Težko je navesti ključno količino o tem, vendar morate uporabiti približno 4/1 uporabljenega joda
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Pozdravljeni, kupujem vse sestavine, vendar v svoji državi ne morem kupiti 7℅ jodove tinkture. Kupim lahko samo tinkturo z natrijevim jodatom 50℅, kalijevim jodidom 50℅ 0,18mg/126,66℅ ali jo je mogoče uporabiti ali jo moram nekako pridobiti
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Naročite ga pri aliexpresu, saj bo cenejši, čistejši in morda celo hitrejši lol
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Samo zato, da bi vsi vedeli, da lahko laboratorijski jod poceni kupite pri podjetju Aliexpress. Ne bo naveden kot jod, vendar bo slika jod. Dobila sem približno 100 gramov pred letom ali tako nazaj in pred kratkim preverila in še vedno obstaja kup seznamov, samo moram vzeti čas in pogledati, lahko najdete tudi testosteron in druge stvari na aliexpressu, če veste, kaj počnete.

Zdaj moram poznati specifikacije za majhen rdeči p sintetizator. Imam vso laboratorijsko opremo. Ne želim zapravljati svojega PSE z neuspehom.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Pozdravljeni, danes sem imel težavo z ustvarjanjem plinastega klorovodika. Sledil sem videoposnetku in izdelal generator iz plinske pločevinke. Uporabil sem 31-odstotno klorovodikovo kislino in sol. Ker ni bilo razmerja med soljo in klorovodikovo kislino, sem jo dodal naključno in ni imela moči, da bi potisnila plin skozi cev, in ni delala mehurčkov. Na internetu sem našel navodilo za uporabo aluminija s klorovodikovo kislino. Ali lahko uporabim to metodo? Reakcija je bila precej kratka, le 5 sekund. Ali kdo ve, v čem je bila težava pri metodi s soljo in klorovodikovo kislino?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Uporabiti morate HCl in CaCl ali H2SO4 in NaCl. Uporabite manjši generator, da vam ne bo treba uporabiti veliko materiala. HCl in Al folija ne bosta naredila ničesar, razen nereda.
Uporabite manjši generator, ki ga lahko stisnete, da lahko po potrebi potisnete plin, vendar pazite, da ne boste posrkali izdelka nazaj! Poskusite z 10-15 g CaCl ali NaCl in morda približno 50 ml HCl ali H2SO4. Uporabite nejodirano sol. Vse skupaj sestavite, zapremo konec cevi in počakajte 5 minut, da se poveča tlak. Potopite cev v izdelek in sprostite tlak, tako da bo vaš plin curljal skozi izdelek, kot sem rekel, ga po potrebi stisnite, vendar bodite previdni.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
poskušal sem pridobiti rp iz vžigalic in sem jih 2 uri kuhal z raztopino naoh in so postale sive, mehurčki so se pojavili, zdaj pa so se po spiranju z destilirano vodo spremenile v siv prah in se malo raztapljajo, kaj sem naredil narobe?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Zakaj bi rp kuhali v raztopini naoh? ne, ne bi smel postati siv, ko končate, bi moral biti še vedno rdeč.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evangelium
Kar je šlo narobe, je to, da ste svoj RP 2 uri kuhali v NaOH... kje ste dobili navodila? Pravkar sem prebral celoten prispevek in vse je tukaj. Ali ne moreš razumeti navodil ali pa si se preprosto odločil, da boš vse po svoje prikrojil, ko boš šel na pot?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kot je dejal @Lordoftheshard 2, za lažjo in hitrejšo metodo uporabite hipofosforno kislino, če jo lahko najdete.

Pozabite na vžigalne blazinice, če ne morete zlahka dobiti rdeče barve, naročite te. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Rahlo navlažite z acetonom in pustite, da se malo prepoji, nato postrgajte fosfor.

Kar zadeva nastajanje HCl, bodite previdni s folijo, lahko postane nasilna. Nadaljujte z jodirano soljo in dodajanjem klorovodikove kisline po kapljicah v zaprti posodi s cevjo na vrhu. Če nimate laboratorijske opreme, zadostuje plastična steklenica za kokakolo z majhno cevko skozi pokrov.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kako odstraniti rdeče p s papirja? Ali ga lahko samo postrgate??
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Natrijev hipofosfit -> hipofosforna kislina <=> rdeči fosfor + I2 = hidriodna kislina. O njej govori stric Fester, ko govori o brezelektričnem nikljenju. Prodaja se kot "komponenta C". Ali pa "R komponenta" za dopolnilo, če se ne motim. Morda imaš prav, nisem prepričan, kako točno misliš. Morali boste malo raziskati ali še naprej spraševati.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Hvala, našel sem informacije
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Preberite tukaj:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Kako spoznamo enako prostornino vode ? Ali jo moram izračunati, če je vrgel mole? In kako lahko to storim? Ali jo preštejemo skupaj? Pseudo, i2, hipo? Ali obstaja nevarnost eksplozije ali požara, če to naredite tako, kot je opisano v opisu? Če se hipofosfor sreča z oksidantom, ki je I2, ali se segreje na več kot 130°, lahko povzroči požar. Eksotermna reakcija je 290°, kaj je torej s tem?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Mislim, da ste veliko razmišljali o vprašanju enakega volumna, le da morate v balon vstaviti enako količino ali malo manj kot vse ostalo v balonu
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Zahvaljujem se vam za vse vaše nasvete. Poskušam vse to razumeti, zato želim poznati vse podrobnosti. Torej je v redu, če to naredim na oko ? Mislil sem, da se v kemiji nič ne dela na oko.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Naj vam povem, kako sem to naredilA v vodo iz pipe sem dal toliko vode, kot sem je dal za reakcijo, ali malo več kot to


Vedno je zavajajoče, če to naredite na oko, vendar je vprašanje enakega volumna v receptu verjetno podobno temu
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Če je zagorelo, kako lahko nevtraliziram ogenj ? Ali lahko uporabim običajen gasilni aparat ali moram uporabiti pesek ?
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Lahko dobim neomejeno število tablet s psevdoefedrinom, vendar imam pri svojih tabletah nekaj dvomov, kaj se zgodi, da vsebujejo te učinkovine: Psevdoefedrin hidroklorid 60 mg / klorfenamin maleat 4 mg in klasične pomožne snovi .....

Ali obstaja način, kako iz teh tablet izvleči psevdoefedrin?
( Moj jezik je španščina, vendar poskušam pisati na najboljši način. Če mi lahko pomagate, vam bom hvaležen.)
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, imam nekaj vprašanj.
1. Ali lahko namesto mešanice etanola in metanola za ločevanje tablet namesto tega uporabimo diklorometan? In ali bo to rešilo vprašanje aspirina/kofeina?
2. Koliko gramov joda je treba uporabiti za pripravo raztopine joda? Ali pa lahko trdni jod preprosto vtaknem naravnost vanjo? (Če da, kakšno težo?) Uporabljam bp98
 
Top