Metamfetamin iz tablet efedrina

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Aspirin 10 g/100 ml etil etra
Kofein 0,2 g/100 ml etil etra
V etru netopen efedrin
Uporabite brezvodni eter!
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ali lahko namesto toluena uporabite ksilen?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Najnižja temperatura, ki je potrebna, da reakcijska zmes zavre.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ali lahko moskovsko pot izvedem tudi z ultrazvočno kopeljo, ne da bi povzročil eksplozijo (za povečanje hitrosti reakcije in mešanja) ?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Da, zakaj ne? Med snovmi ni potencialno eksplozivnih snovi.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nastane vodik, vendar se samega vodika ne bojim Uporabljam ultrazvok z grignardom in aezotropom nitrometan/metanol (slika, če se potem zažge).

Vendar se bojim, če je sam rdeči fosfor.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kako lahko ultrazvok povzroči vžig?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ustvarja lokalne vroče točke, tako je to rdeči fosfor, vendar bom poskusil majhno
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Pri metodi s hipofosforno kislino med povratnim tokom v cevi kondenzatorja nastane veliko belega prahu, po približno eni uri pa je cev kondenzatorja popolnoma zamašena. Ali je to normalno?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mislim, da obstajata dve možnosti, ena je, da je beli prah desublimirana fosforjeva kislina, druga pa, da je z efedrinskim hidrokloridom nekaj narobe in da je ponaredek
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Torej je metamfetamin, ki je narejen s psevdo, enako božji kot sranje, narejeno z efedrinom ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tako efedrin kot psevdoefedrin dajeta kot produkt D-meth, med njima ni razlike, sta enako dobra.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
oba dajeta d meth, vendar psevdomet,h daje velik močan hitenje in visoko traja kot 12 ur, efemet daje manjše, vendar daljše bolj udobno hitenje in lahko traja 2-3 dni.
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Pozdravljeni pri Williamu Dampierju
Najprej se vam zahvaljujem za vašo delitev. Drugič, imam nekaj vprašanj, ki vam jih želim zastaviti,
1. Koliko je v videoposnetku temperatura pri mešanju rdečega fosforja, joda in efedrina za uro in pol?
2. V videoposnetku ni uporabljen natrijev tiosulfat. Kaj je to rdeči lugi? Ali je to nadomestek? Če ne, kako je z uporabo natrijevega tiosulfata?
3. Žveplove kisline v moji državi ni mogoče kupiti. Ali je mogoče plin HCL nadomestiti s trdno HCL?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Rdeči hudičev lug je le blagovna znamka za običajni NaOH.
 
View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Okej, hvala, o tem ne vem veliko. In zakaj za odstranjevanje joda ni bil uporabljen natrijev tiosulfat, kar me zanima
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Natrijev tiosulfat v videoposnetku ni uporabljen, ker jim je čisto vseeno, da bodo iz končnega izdelka odstranili odvečni jod... Skrbi jih varnost, strupeni hlapi ali čistost končnega izdelka... Rekel bi, da moramo videoposnetek jemati kot osnovni, površni, a informativni oris delovanja sinteze.
In ne potrebujete žveplove kisline... Za proizvodnjo plina lahko uporabite tudi muriatno kislino/hidroklorno kislino. Damp rid je kalcijev klorid, ki reagira z muriatno kislino, da nastane plin hcl... Količine niso kritične... Samo približno 1/8 skodelice Damp Rida in ravno toliko muriatne kisline, da komaj pokrije Damp Rid in da se pokrovček s cevjo vrne na steklenici.Nato vstavite cev v vse, kar pliniramo, in stisnite... Ne pozabite odstraniti cevi, ko stisnete, ker ne želite posesati tekočine, ki jo pliniramo...
Upam, da vam bo to pomagalo!
DWplAsOD8j
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Ali mora biti koncentrirana muriatna kislina ali je 31-odstotna v redu ?
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Okej, hvala, brat. Poskušal sem najti tudi veliko načinov za izdelavo, in sicer lahko tekočino v skodelici zares posesate nazaj, na koncu pa lahko postavite majhen obrnjen lijak ali sesalec. Našel sem način za izdelavo plinskega vodikovega klorida. Enostavno je kupiti kemični natrijev klorid in oksalno kislino, dodati pravo količino vode in segrevati, da nastane plin hcl, morda ogljikov monoksid in ogljikov dioksid, strupeni izpušni plini pa se obdelajo z raztopino natrijevega hidroksida in gorljivimi alkoholnimi svetilkami.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, prosimo vas, da natančno preberete temo.
>1. Koliko znaša temperatura v videoposnetku, če uro in pol mešamo rdeči fosfor, jod in efedrin?

HCl ne more biti v trdnem stanju.
> Ali je mogoče plin HCL nadomestiti s trdnim HCL?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko uporabljeno raztopino toluena uporabimo drugič?
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
dober dan vsem, imam 6 kg efedrina, začel sem že opravljati teste po hipofosforni poti, kislina, ki jo imam, je 80 %, v redu? ali pri kakšni koncentraciji bi morala biti?
Po izvedbi celotnega postopka se je na koncu olje ločilo od vodnega dela, nastalo je rumeno metamfetaminsko olje in tudi rjavo obarvana plast, ločil sem s toluenom in rjava barva je izginila, dekantiral sem in nato začel kristalizacijo s HCL v plinu, spustil sem ga na ph 5 in nič se ni zgodilo, spuščal sem ph, dokler ni dosegel nič in na dnu je nastala zelo gosta plast, za eno uro sem jo postavil na rotaevaporator, da bi odstranil toluen, po odstranitvi krogle iz rotaevaporatorja pa je postala kot brozga, čakal sem, da se posuši 24 ur, a je bila še vedno mokra, ne vem, kaj sem naredil narobe, vendar mi ni uspelo kristalizirati cilja, v veliko pomoč bi mi bilo, če bi mi razložili, kje sem se zmotil, najlepša hvala.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Raven ph ne sme padec pod 5,8, ponovno izločite pH z natrijevim hidroksidom na 13 in ponovno previdno kristalizirajte

Če plin hcl ne deluje, poskusite s tem:

V čašo dajte plast toluena in dodajte enako količino čiste vode, previdno po kapljicah dodajte hcl do pH 5,8 (pri merjenju pH merite plast vode in ne plast toluena).


dolgo časa močno stresajte in ločite plast vode, pri čemer voda izhlapi



Opravičujemo se za slabo angleščino
 
View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
ok, razumem vas, najbolj zanimivo je, da sem zelo grdo kristaliziral, torej naj opravim rekristalizacijo?
Še ena malenkost, ko sem začel dajati HCl v plin, sem videl zelo malo bele oborine, ko sem dosegel ph 6,0. Ali se kristali tvorijo, če raztopino damo v zamrzovalnik ali kako?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Za kristale v obliki stekla:

Po končani fazi čiščenja prašek metamfetamina raztopite v čim manjši količini alkohola in nato počakajte, da alkohol izhlapi.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Vse, kar ste morali storiti, je bilo ločiti fb olje od jedke vode v. v lijaku za ločevanje fb olje sperite z enako količino dh20 dh20 zavrzite dh20 nato dodajte enako količino brezvodnega acetona tritate s hcl kislino, dokler pH ni 5,8 dodajte 1 ml dh20 na vsak gram meth hcl nato izparite, preden dobite skim na vrhu t postavite v temno omaro in pustite, da narava naredi svoje ni potrebe po plinu in oteževanju stvari
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Pravkar sem to pravilno prebral pH 0 velik ne ne ne, morate ga ponovno osvoboditi in boste izgubili izdelek tudi od pogleda na vašo čašo, ki ste jo pri destilaciji in prinesli jedko olje pri destilaciji mokro ali paro ne dlje kot do četrtine poti do kondenzatorja, ki ga parni tlak ok počasi in enakomerno zmaga dirko tukaj bolniki
Prav tako ne boste naredili ledu, da bi kupili plin, ki ga boste naredili v belem prahu, ki ga je treba filtrirati, oprati z brezvodnim acetonom in nato rekristalizirati z dh20 ali topilom.
 
Top