Metamfetamin iz tablet efedrina

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Temperature so pripeljane do vrelišča, natančen čas reakcije je mogoče določiti le s pomočjo TLC
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ker je vaš en strokovnjak sranje, ki prihaja iz Mehike met. In ali je vse meth samo recimo, da smo imeli sranje iz moskovske poti breza zmanjšanje in vse druge poti, ki si jih lahko zamislite. bi bilo vse enako. Naj te nekaj časa drži na visoki ravni. Ker to sranje veš, da te bo za nekaj ur dvignilo in zato razmišljam, ali je to sploh meth.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Kaj je TLC?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
Kar pomeni, da temperaturo prilagajamo, dokler ne dosežemo dobrega refluksa (refluksni obroč v spodnji 1/3 kondenzatorja).
Tudi čas se lahko razlikuje, vendar je 24 ur dobro izhodišče za prvi poskus. Opazovanje sprememb pri refluksu bo pokazalo, kdaj je postopek končan.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Koliko metamfetamina lahko nastane iz 100 gramov tablet psevdoefedrina?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ali je bil izvlečen iz tablet ali befor je bil vstavljen in če je tako, kakšna je tečaj za psevdo Ali lahko dobite farmacevtski razred psevdo na tržnici? Cuz lahko kupite samo kot 9 gramov na mesec, kjer sem in iv mora dati ljudi v moj biz, da bi dobili kakšno stvar vredno divje.
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Tam, kjer živim, ni omejitev za nakup tablet psevdoefedrina, zato lahko kupim katero koli količino
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Pozdravljeni, žal mi je, da želim vprašati o metamfetaminu iz hi.some. pred časom sem naredil metamfetamin s psevdoefedrinom 10 gr ,HI 10ml. , 20 ml vode. brez uporabe rdečega fosforja, refluksiral sem 6 ur pri 100 c., nato sem alkaliral in ekstrahiral s toluenom in dobil le manj kot 0,5 gr. z zelo grdim in neprijetnim vonjem, uporabil sem psevdoefedrin, ki vsebuje 60 mg psevdoefedrina
tripolidin 2,5 mg. Upam, da bo kdo lahko odgovoril na mojo pritožbo, ki mi je do zdaj še vedno nejasna. Ali lahko kdo podrobno odgovori nanjo, se bom tistim, ki bodo želeli odgovoriti, zelo zahvalil.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Uporabili ste dvakrat več vode, kot je bilo potrebno
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Pri metodi s hipofosforno kislino med povratnim tokom v cevi kondenzatorja nastane veliko belega prahu, po približno eni uri pa je cev kondenzatorja popolnoma zamašena. Ali je to normalno?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mislim, da obstajata dve možnosti, ena je, da je beli prah desublimirana fosforjeva kislina, druga pa, da je z efedrinskim hidrokloridom nekaj narobe in da je ponaredek
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali moram uporabljati vakuumsko sušenje?
 

qwepoi514

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, hvala za odgovor
1. Kakšna je temperatura kondenzatorja refluksa.
2. Kako prati s toluenom
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Torej moram toluen za ekstrakcijo metamfetamina preliti in ga odvzeti s pipeto? oprostite, slabo obvladam angleščino
 

NeilStalin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Imam tableto proti prehladu in gripi, ki vsebuje:
vsebuje psevdoefedrin HCl
paracetamol
klorfeniramin
Kako lahko ločim psevdoefedrin HCl od paracetamola in klorfeniramina?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ne vem veliko, vendar ne bi škodilo, če bi imeli dostop do sranje tone teh tablet, da jih dimite v metanolu filtrirajte in kristalizirajte in naredite majhno reakcijo iv uporabljal tablete s klorfenirminom in je deloval zdaj, ali to vrže težo tako če bi imeli 1000 30 mg tablet, bi lahko imeli največ 30 gramov psevdo tablet, vendar bi izgubili vedno, ko filtrirate in sifonirate, zato bi bilo težko, če bi dobili 50 gramov in bi bile to le 30 mg tablete, potem nekaj ne bi bilo v redu.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Rad bi vedel isto
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Torej je metamfetamin, ki je narejen s psevdo, enako božji kot sranje, narejeno z efedrinom ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tako efedrin kot psevdoefedrin dajeta kot produkt D-meth, med njima ni razlike, sta enako dobra.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
oba dajeta d meth, vendar psevdomet,h daje velik močan hitenje in visoko traja kot 12 ur, efemet daje manjše, vendar daljše bolj udobno hitenje in lahko traja 2-3 dni.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kaj pa pot Nagai?
 

13THShapeShifter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
"SAMO ZABAVNO DEJSTVO!"
če kdaj slišite ali preberete in piše metoda NAZIJSKE REDUKCIJE, je bilo to ime dano, preden so jo začeli imenovati BREZOVA REDUKCIJA To je ista stvar, yall Nacistična redukcija = brezeva redukcija
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hipofosforna kislina pot I'm going to set u all straight..as everything ive seen.here.is wrong
1 Razmerja so po vsej trgovini, ki jih uporabljate za kemikalije, pravilna razmerja so
1 liter 50% plus moč hipokisline vse, kar je pod 50%pseudo, se ne bo pretvorilo v meth kako preverite moč vaše kisline refraktometer
1 kg joda
1 kg psevdoefedrina
Vidim, da se vsi sprašujejo o temperaturah, pri refluksiranju poskrbite, da parni tlak ne preseže četrtine poti do Liebigovih kondenzatorjev, enako velja za destilacijo izdelka.
Napisal sem zunanjo parno destilacijo izdelka, ki je na tem mestu, samo poiščite jo, ko destilirate, ločite olje fb od jedke vode in olje fb tritate s hcl kislino do ph 5,8
, Preveč komplicirate, ni potrebe po ekstrakciji s toluenom.
Če potrebujete hipokislino in jod, me kontaktirajte, pomagal vam bom in zagotovljeno od 1 kg do 1 tone boste prejeli kislino in jod.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Kaj pomenijo besede razredčite z enakimi prostorninami vode? Koliko vode moram uporabiti na psevdograme
 
Top