Metamfetamin iz tablet efedrina

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
dober dan vsem, imam 6 kg efedrina, začel sem že opravljati teste po hipofosforni poti, kislina, ki jo imam, je 80 %, v redu? ali pri kakšni koncentraciji bi morala biti?
Po izvedbi celotnega postopka se je na koncu olje ločilo od vodnega dela, nastalo je rumeno metamfetaminsko olje in tudi rjavo obarvana plast, ločil sem s toluenom in rjava barva je izginila, dekantiral sem in nato začel kristalizacijo s HCL v plinu, spustil sem ga na ph 5 in nič se ni zgodilo, spuščal sem ph, dokler ni dosegel nič in na dnu je nastala zelo gosta plast, za eno uro sem jo postavil na rotaevaporator, da bi odstranil toluen, po odstranitvi krogle iz rotaevaporatorja pa je postala kot brozga, čakal sem, da se posuši 24 ur, a je bila še vedno mokra, ne vem, kaj sem naredil narobe, vendar mi ni uspelo kristalizirati cilja, v veliko pomoč bi mi bilo, če bi mi razložili, kje sem se zmotil, najlepša hvala.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Vse, kar ste morali storiti, je bilo ločiti fb olje od jedke vode v. v lijaku za ločevanje fb olje sperite z enako količino dh20 dh20 zavrzite dh20 nato dodajte enako količino brezvodnega acetona tritate s hcl kislino, dokler pH ni 5,8 dodajte 1 ml dh20 na vsak gram meth hcl nato izparite, preden dobite skim na vrhu t postavite v temno omaro in pustite, da narava naredi svoje ni potrebe po plinu in oteževanju stvari
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Pravkar sem to pravilno prebral pH 0 velik ne ne ne, morate ga ponovno osvoboditi in boste izgubili izdelek tudi od pogleda na vašo čašo, ki ste jo pri destilaciji in prinesli jedko olje pri destilaciji mokro ali paro ne dlje kot do četrtine poti do kondenzatorja, ki ga parni tlak ok počasi in enakomerno zmaga dirko tukaj bolniki
Prav tako ne boste naredili ledu, da bi kupili plin, ki ga boste naredili v belem prahu, ki ga je treba filtrirati, oprati z brezvodnim acetonom in nato rekristalizirati z dh20 ali topilom.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Raven ph ne sme padec pod 5,8, ponovno izločite pH z natrijevim hidroksidom na 13 in ponovno previdno kristalizirajte

Če plin hcl ne deluje, poskusite s tem:

V čašo dajte plast toluena in dodajte enako količino čiste vode, previdno po kapljicah dodajte hcl do pH 5,8 (pri merjenju pH merite plast vode in ne plast toluena).


dolgo časa močno stresajte in ločite plast vode, pri čemer voda izhlapi



Opravičujemo se za slabo angleščino
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Poskusite očistiti kristale:

Postavite filtrirni papir v steklen lijak in vse kristale v tankem sloju prahu razporedite po filtrirnem papirju, nato kristale sperite z brezvodnim acetonom in jih posušite.

Če so nečistoče še vedno prisotne, je reakcija med gradnjo okužena s preveč nečistočami, poskusite po moskovski poti
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Za kristale v obliki stekla:

Po končani fazi čiščenja prašek metamfetamina raztopite v čim manjši količini alkohola in nato počakajte, da alkohol izhlapi.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Ali je slabo, če za ekstrakcijo PSE uporabim etanol ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Nikoli še nisem videl, da bi kdo to storil z etanolom, in rad bi vas spomnil, da je etanol dražji od toluena, etanol pa ima manj topila kot toluen
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
PSE sem raztopil v etanolu, raztopina je bila motna, raztopino sem malo segrel in raztopina se je zbistrila.
Nato sem jo razporedil na veliko ogledalo za boljše izhlapevanje in nastali so kristali, ki so malo podobni beli plesni. Nisem prepričan, ali vsebujejo PSE.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
To lahko prepoznate po okusu...

Vem, da je odvraten in nezdrav, vendar psevdonim v postopku ni droga, zato ga lahko mirne duše okušate.

Okus pse je izjemno grenak, medtem ko je okus metamfetamina kisel.

Če ste prepričani, da imate pse, sledite postopku odstranjevanja, ki sem ga omenil zgoraj
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Prefiltrirajte etanol s pse v njem, nato vzemite električni vok z ventilatorjem, ki piha nad njim, in izparite etanol z leve s pse
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko za to uporabimo tekoči efedrin?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, kako poimenujete "tekoči efedrin"? Efedrin in efedrin hidroklorid sta trdni snovi.

P.S. Ne pošiljajte neželene pošte z istim vprašanjem v različnih temah.
 
View previous replies…

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Izvleček rastline efedre, ki se imenuje izvleček efedrina, pa je v tekoči obliki. Ali lahko tekoči efedrin ločimo z izhlapevanjem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Molekule efedrina ekstrahirate s pomočjo topila. Topilo izhlapi in dobite čisti efedrin. Efedrin + topilo ni "tekoči efedrin", temveč je mešanica. Da, lahko.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Pozdravljeni, želim poskusiti moskovski način, vendar sem nekoliko zmeden. želim iti korak za korakom po videoposnetku, vendar se videoposnetek razlikuje od opisa. lahko mi kdo pomaga razumeti? v opisu je omenjeno, da je treba refluksirati 24 ur, vendar v videoposnetku to ni nikjer prikazano. ali so to preskočili ali uporabljajo drugačen način? in za kaj se uporablja natrijev tiosulfat in kdaj? v videoposnetku tega niso pokazali. glede plina fosfana, ali lahko uporabim exhoust vent, ki je narejen za gojenje plevela? je precej močan in ima ogljikov filter, ali bi deloval pri vonju hlapov? zadnje vprašanje je glede izdelave ledu. Red G. Patton post o izdelavi ledu in rad bi ga preizkusil, vendar nisem prepričan, ali bi deloval s psevdoefedrinsko meto bazo enako kot pri načinu P2P. če je tako, od katerega koraka naprej naj začnem s psevdoefedrinsko meto bazo? Nekateri fantje so rekli, da je njegova objava lažna, ali je to res? ali fantje preprosto niso vedeli sranje? hvala za vse replike, ki bi mi zelo pomagale, in se opravičujem za mojo angleščino
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ne poslušajte tistih jebačev, ki pravijo
3ng ta objava ni resnična
1 natrijev tiosulfat se uporablja za uničenje joda in barve pri izvajanju rp/hi poti, zato ljudem pravim, naj uporabljajo hipofosforno kislino, saj vam ni treba filtrirati rdečega fosforja in uporabljati natrijevega tiosulfata in vam ni treba 24 ur refluksirati s to metodo. 4 do 8 ur je dovolj
2 lahko izpušni ventilator, ki se pritrdi na ogljikov filter, s kanalom, nameščenim 2 čevlja nad kondenzatorjem, če imate na ventilatorju regulator hitrosti, ga ne preklapljajte na ravno palico, saj tu ne gojimo droge, ampak želimo le odstraniti strupeni plin iz območja, v katerem kuhamo, imejte kanal, ki je na sprednji strani ventilatorja, in nato še en kanal na zadnji strani ventilatorja, ki gre na ogljikov filter, ogljikov filter naj bo zunaj območja, v katerem kuhamo, kanal naj bo na sprednji strani ventilatorja 2 čevlja nad kondenzatorjem
3 Uporaba meth fb iz psevdo bo delovala bolje z uporabo metode, ki jo je objavil G. Patton, za izdelavo ledu kot p2p ves pravilen led je bil narejen iz psevdo in eph, ki proizvaja DMeth, preden se je na psevdo in eph namestila sponka
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Preden so zajebali tablete Sudafed z gaki itd. 1000 škatel Sudafeda v 25-litrsko plastično belo vedro, primerno za živila, najprej izperite 12 l metiliranega žganja vročega v vedro mešalnik za barvo na akumulatorskem vrtalniku mešajte, dokler se vse ne raztopi, postavite vedro. s pokrovom na klopi pustite, dokler se meto ne zbistri, nato postavite drugo vedro na tla in sifonirajte meto iz vedra na klopi v vedro na tleh ter pazite, da ne posesate sranja, ki se je usedlo na dno vedra.
Postopek ponovite dvakrat, vendar tokrat vsakič uporabite le 8 l meto, zdaj pa s tremi pranji, zbranimi v spodnjem vedru, to prelijte v električni vok z ventilatorjem, ki piha nad vrhom, to počnite zunaj, ker se koncentracija tekočine zmanjšuje, polnite vok, dokler vsa meto ne izhlapi, vzemite bambusovo žlico, vendar ravno, in obdelujte pseudo, dokler se ne posuši v prah, nato pseudo sperite z brezvodnim acetonom in končano.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
koliko natrijevega tiosulfata naj uporabim v opisnem razmerju ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Težko je navesti ključno količino o tem, vendar morate uporabiti približno 4/1 uporabljenega joda
 
Top