Sinteza metamfetamina iz P2P z redukcijo z NaBH4. Srednja stopnja.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

po številnih preskusih z uporabo metilamin HCL na podlagi te metode bom z vami delil najboljši način, ki sem ga našel za pridobivanje metamfetaminske proste baze v velikem obsegu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrov metanola
  • 1183 gr metilamin HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Brezvodni natrijev sulfat
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilirane vode
  • 7 litrov DCM

- Reaktor napolnite s 14 l metanola
- Med mešanjem raztopimo metilamin HCL
- Temperaturo reaktorja nastavite na 0C (ne na temperaturo zmesi) in dodajte NaOH, temperatura se bo povečala
- Ko se temperatura vrne na 20 C, dodajte P2P, temperatura se bo povečala, mešajte od 45 min do 1 ure
- Dodajte 252 g brezvodnega natrijevega sulfata
- Ko temperatura zmesi doseže 8C, začnite po delih dodajati NaBH4, ki ne sme preseči 20C
- Ko je dodan ves NaBH4, pustite, da se mešanica meša pri temperaturi 20C približno 2 uri, dokler ne preneha mehurčkati
- Dodajte vodo in nadaljujte z mešanjem 5 minut
- Dodajte DCM in mešajte 10 min
- Prenehajte mešati in pustite, da se plasti ločijo
- Spodnjo plast obdržite, zgornjo pa zavrzite (ni koristno ekstrahirati te vodne faze).
- V ohranjeno plast dodajte 200 g brezvodnega natrijevega sulfata in jo premešajte
- filtrirajte v Buchnerjevem lijaku
- Izparite DCM
- Dobimo čisto in smrdljivo metamfetaminsko bazo

;-)
 
View previous replies…

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ali lahko natrijev sulfat nadomestim z magnezijevim sulfatom za obe 2-kratni uporabi?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Pozdravljeni btc, ko ste izomer ločili od olja, koliko gramov izkoristka dobite iz izomera D in izomera L, ne glede na to, ali ga zavržete ali tudi uporabite.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
500gr iz L in 300gr iz D je bolj ali manj odvisno od poti za pridobitev proste baze itd. itd.
 

johnny.b

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Koliko metilamina moram uporabiti za to reakcijo, če imam 33-odstotno raztopino v metanolu
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Mislim, da btcboss uporablja tudi freibazo, ker po dodajanju metilamin HCl raztopini doda NaOH, tako da iz soli HCl naredi v bistvu freibazo.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Da, metilamin HCL+NaOH=metilaminska prosta baza v mojem primeru je metilamin HCL cenejši in z manjšo naložbo dobim večjo količino proste baze.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni
malo sem zmeden. Če kupim metilamin HCL in ga dodam v metanol z natrijevim hudroksidom, bo to postala raztopina?
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Da, za sušenje uporabljate MgSO4, silikagel, molekularna sita 3A ali natrijev sulfat
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
IVe done that but something weird happen after to much solid stay after reaction and its very thick i e try to do around 33% methylamie solution in methanol
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Želim si razpršiti metamfetaminsko olje in dišati po kokainu. Kako lahko to storim, ali lahko naredim ph 6 in ga dam v zamrzovalnik? mora biti uporaben kot kokain
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Pozdravljeni Ali se v metodi BTCboss2022 kot sušilo uporablja brezvodni natrijev sulfat ali se uporabljajo dodatna sušila?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne, prej je bilo ločeno.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ločiti izomere, da bi jih pozneje kristalizirali skupaj, nima smisla, to lahko storite neposredno iz racemičnega in imate manj dela.
Slika je iz izomera D, ki je bil kristaliziran.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Yer to je bilo tisto, kar je bilo moje prvo vprašanje, ali je to d izomer sam po sebi.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Pozdravljeni, če je silikagel modre barve. ali je to v redu? ali mora biti prozoren?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
V kemijskem smislu je metamfetamin metamfetamin. Ne glede na to, na kakšen način je pridobljen, z borohidridom ali hidrogeniranjem itd.
Toda če smo iskreni, je metamfetamin NaBH4 zelo slabši glede časa delovanja in kakovosti.
Morda so prisotne minimalne nečistoče, ki ostanejo pri drugih načinih proizvodnje in dajejo izdelku poseben učinek.
V primeru borohidrida je čas delovanja do 16-18 ur in veliki odmerki racemičnega izdelka.
Mislim, da bi se ljudje, ki so sintetizirali metamfetamin iz borohidrida, strinjali z mano.
Na primer, metamfetamin, pridobljen z leukartovo metodo in razdeljen na izomere, je učinkovit skoraj 2 dni.
Metamfetamin, pridobljen z natrijevim borohidridom in ločen v izomere, deluje le 16 ur in večji odmerek.
Odsotnost nečistoč v bazi zagotavlja frakcijska destilacija in delitev na izomere.
Seveda se to sliši zelo čudno, saj je s kemijskega vidika metamfetamin metamfetamin, vendar, kot kaže praksa, temu ni tako.
Na primeru viagre vam lahko povem, da je fizer edinstven pri proizvodnji sildenefila, in če ga primerjate z generiki, ki imajo podobno količino učinkovine, boste občutili razliko.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Zakaj je metamfetamin NaBH4 slabši in ali obstaja način, da bi bil enako kakovosten kot drugi načini sinteze?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni @btcboss2022 @G.Patton Sledim temu zamenjavi mdp2p in izračunu za molska razmerja in zgodilo se je nekaj čudnega, namesto da bi se raztopil v DCM, je organska plast tvorila gosto blato kot jabolčna omaka v njej, zaradi česar jo je težko odcediti (blato testira temno vijolično/črno na reagentu marquie kot MDMA). Natančno smo sledili vaši metodi, le da smo namesto navedenega eksikanta uporabili brezvodni magnezijev sulfat in uporabili 30 % več eksikanta kot vi, da smo se prepričali, da je bila snov popolnoma suha. (končno Ph 11 v vodni plasti)

Ali imate kakšen nasvet, kako doseči, da se mulj iz proste baze raztopi v dcm? Ne moremo dodati sušilnega sredstva in ponovno filtrirati, ker bo proizvod ostal na trdnih snoveh.

Še enkrat hvala, ne morem vam povedati, kako zelo cenim vaše znanje!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, prosim, pišite v ustrezno temo. Tam bom odgovoril.
 
Top