"MOJA" kristalizacija proste baze MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Seveda lahko pred dodajanjem HCL zmešate freebase s topilom, vendar boste pozneje potrebovali več časa, da zmes segrejete na 130C, ker bo to topilo izhlapelo, s HCL iz zamrzovalnika pa bo hladna tudi freebase in izogibanje visokim temperaturam med dodajanjem ne bo nobena težava ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Ali veste, da MDMA ni mogoče segrevati s kislinami na visoke temperature? Izdelek razpade in ni več čisti MDMA.
 
View previous replies…

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Oseba, ampak tega vam nismo povedali, povedali smo vam, da je najprej v vsaki analizni storitvi, ki jo opravljajo ljudje, za začetek prisotna človeška napaka. Nato smo odgovorili na vaše vprašanje, kako verjetno je, da se to zgodi, IN odgovorili na naslednje:
Upoštevajte, da se verjetnost, da v vzorcu dobimo enak rezultat, spreminja glede na porazdelitev podatkov. Bolj ko je rezultat bližje povprečju, večja je verjetnost, da se bo rezultat ponovil. Glede na to, da imate porazdelitev odstotkov s povprečjem 82 % in standardnim odklonom 13,84 %, lahko analizirate, kateri razpon vrednosti bi bil bolj verjeten pri pridobivanju dveh vzorcev z enakim odstotkom. Če torej analizirate dva vzorca, je razpon števil, kjer je najverjetneje dobiti enak odstotek, okoli povprečja 82 %, ki sega približno en standardni odklon na vsako stran (od 68,16 % do 95,84 %). To bi bil najverjetnejši razpon za pridobitev enakega rezultata v dveh zaporednih vzorcih zaradi koncentracije podatkov okoli povprečja.
Z drugimi besedami, to ni vprašljiv rezultat, temveč verjeten.
Na voljo vam je celo graf, na katerem je skoncentrirano največje število rezultatov MDMA. Resnično, ali ste razumeli samo 5-10 %? Lahko vam to bolje razložimo.
Q9GBDv1kum
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bro, videti je, da vas preveč skrbi 120 EUR za vaše ponarejene teste. Sprosti se, brat. To je edini tvoj prihod? Če je tako, te lahko zaposlim kot izdelovalca kapljic: pošlji mi PM, našel bom delo zate.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Bro, sprostite se. Ali misliš, da sem šolski džanki, ki kuha metamfetamin za vir življenja? Diplomiral sem iz matematike, ne iz metamfetamina. Zakaj torej verjameš, da me lahko navdušiš s svojim grafom?
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Druga pomembna točka je dobro znana osnovna tehnika, ki je čim počasnejše zniževanje temperature teoretično najboljši časovni razpored je 1C vsakih 30min iskreno, nikoli nisem izvajal tega časovnega razporeda in mislim, da ga nikoli ne bom izvajal hahah lahko je nočna mora ;-) V manjšem obsegu bi se lahko izvedlo s programirljivo kuhalno ploščo.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ta postopek sem poskušal ponoviti s počasnim zmanjševanjem temperature. In 100-odstotno sem prepričan, da vroča plošča ne deluje.
Poglejte, na dnu plošče je vroča površina, na vrhu pa hladen zrak. To pomeni, da se nukleacija ne začne na dnu - dno je bolj vroče, zato ni možnosti.
Zato se na vrhu hitro oblikuje tanka kristalna plast, ki zaklene vodo v raztopini. Voda ne izhlapeva več.
T grelne plošče lahko zmanjšate na RT, vendar to ne bo pomagalo. Gel v notranjosti je zaklenjen. Kristalizacija se je ustavila.
Če se kristalna plast na vrhu končno razbije, pade navzdol, kristalizacija pa poteka hitro in takoj. To pomeni, da ne boste dobili velikih kristalov.
Poskušal sem pokriti kristalizator z nekakšnim pokrovčkom, da bi zmanjšal dostop zraka in ohranil zgornjo plast toplejšo, vendar to ne pomaga.

Mislim, da morate za doseganje velikih kristalov na nek način upravljati proces kristalizacije, da se nukleacija začne na dnu. Za to potrebujete nekakšno sušilno škatlo z nastavljivim T in virom ogrevanja, ki mora biti na vrhu!!!

V tem primeru obstaja možnost, da se nukleacija začne na dnu.

Mislim, da bi lahko bila kuhinjska pečica v redu, če je temperatura natančno nastavljiva. Vendar takšne nimam.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ali ste med postopkom neprekinjeno mešali?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ne razumem vašega vprašanja.
Če med segrevanjem, seveda - da.
Če med kristalizacijo - ali je to šala?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
To je vmesni del tega postopka. Pozneje se vsa vodna plast na dnu spremeni v nekakšno "kašo". Izguba časa. Tudi tako dolga izpostavljenost pri visoki T povzroči izhlapevanje nekaterih stvari. Izgubil sem približno 20 gr od 250 gr čistega prahu.

Imam še nekaj drugih idej. Poskusil bom, ko bom dobil navdih.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jutri bom odgovoril s podrobnostmi o tem, kaj storiti, vendar metoda deluje properlt vseeno, če želite najti navdih je ok zagotovo bo zanimivo izboljšati.
Preveč utrujen danes žal.
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ni za velike kristale, ampak del za čiščenje . V mislih imam točko, kjer segrejem prenasičeno raztopino zakisane frebaze in jo prelijem v aceton. Ali lahko aceton zamenjam z alkoholom?
Aceton je v moji državi zelo nadzorovan od pred 10 dni/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ah, žal mi je, razumel sem vašo težavo. Malo teorije, če je tako, brat.

Aceton ima edinstveno lastnost: pri temperaturi 50 C raztopi veliko mdma hcl (1 gr mdma hcl na 2,5 gr acetona, mislim) in skoraj nič, če je aceton zamrznjen. Ta lastnost je povezana s "prepustnostjo vakuuma". Vakuumska prepustnost acetona pri 50C = 17,7 in pri 0C = 1,0

Zato morate najti topilo s podobno vakuumsko permitivnostjo, ki ne sme presegati 2,0. To so benzen, petroleter, heksan.

Mislim, da IPA ni primeren za ta namen, saj tudi v zamrzovalniku raztopi veliko mdma hcl, približno 30 %. In tudi če ga izparite, bodo ostanki bolj umazani, kot so bili na začetku.
 
Last edited:

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali kdo ve, zakaj se kristali pri kristalizaciji iz vode talijo pri približno 40-50 stopinjah? Spremenijo se v rumeno olje, ali je v kristalu ujeta prevelika količina HCl ali vode?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Voda v notranjosti mislim, da. Topnost se opazno poveča pri 40-50 °C.
Videti je, da ste dobili rezultat, podoben kristalom, ki sem jih dobil tukaj. Nekateri kristali so normalni (vendar majhni), nekateri kristali (iz notranje plasti) pa so "vodni kristali".
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/post-45465

Zakaj sprašujete o HCL, ali niste praška pred rekristalizacijo oprali v vodi?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Moj fb je destiliran . Zakisal sem s hcl in pustil dva dni, vendar se zdi, da se kristali topijo, ko so na vrhu radiatorja , mislim, da je v njih ujeta voda
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
V vsakem trenutku lahko preverite PH tega "olja". Vendar mislim, da gre za vodo: nastali sta dve plasti, ena na vrhu, druga na dnu. Voda je nekje na sredini.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Najlepša hvala našemu najdražjemu @btcboss2022! Navdihnili ste me za nadaljnje raziskave, da bi z mikrodoziranjem pripravil popoln kristal, ki bi zadovoljil mojo lastno toleranco.
BJXtKOQLrq
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 kot se spomnim, sem že zdavnaj napisal nekaj napačnega o vašem izdelku, Žal mi je za to, glede na nove izkušnje lahko rečem, da moramo biti sposobni priznati napake. Žal mi je, brat, zmotil sem se: črna barva povzroča zmedo, vendar je vaš izdelek popoln!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hvala hvaležen, da imajo pozitivne komentarje tudi po vsem delu zadaj.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ali obstaja način, kako očistiti črne kristale in jih spremeniti v popolnoma čiste kristale?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vse je mogoče. Gre za vprašanje časa, topil in tega, kako umazan je vaš izdelek na začetku.
 
Top